kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ziemią i byłaby bramka.
2
Florenzi Neymara sfaulował
0
Kurde Verratti w Barcelonie to marzenie. Szkoda że to już się nigdy nie wydarzy.
0
Neymar jak podwinął spodenki żeby tatuaż było widać
0
Agero na ławce.
0
@dariooo O kurdee XDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Deeespacito Gej tak się wymawia właśnie, Borek to wyjaśnił w Misji futbol
4
@kuz e tam gadasz, na TVP nie gotują.
1
Co tam dzisiaj gotują w studiu?
0
@clyde mi po ósemce 1,5 tygodnia
20
Studia TVP > Studio Polsatu
0
@Chakalaka Jedyne zaskoczenie to Bakker za Diallo.
0
@derlysy1979 lokale maks 50% obłożenia, mam nadzieję że jest to podciągnięte pod kluby.
0
Kluby zostaną owarte 29 maja?
1
@AdamS9882 Rakitic,Suarez,Alba
0
@Gwyn A który dzień mija od zamknięcia klubów na 2 tygodnie?
2
@PatrychoO jeszcze Depay
0
Studiował ktoś z Was na AWF? Potrzebuję pare konpektów z gimnastyki i piłki ręcznej.
2
@lukas10 o kurczę zapomniałem że ktoś taki istnieje w ogóle
0
@Fabik87 a Fati gdzie?
0
@LeoMessiah na to się zanosi.
0
Okładki
Sport o Neymarze w Barcelonie, a Mundo o Messim w PSG.
1
@Encore akutat myślę że Chelsea może pozwolić sobie na rotację. Mają szeroki i wyrównany skład.
2
@HypeR Udało się wymienić Pjanicia za Arthura to próbują dalej. Zapomnieli tylko że zmienił się u nas prezydent.
0
Abraham zaliczył taki zjazd czy co się z nim stało? Pamiętam że sezon temu strzelał bramkę za bramką.
0
@Rust_Cohle 5 lub 6 miejsce.
0
Chilwell wszystko psuje. Do zmiany.
0
@koksik2700 No jeszcze zapewne w następnym sezonie będzie do dyspozycji.
0
@Nazio87 Ostatnio spisuję się poprawnie i wątpię że odejdzie. Idealny 3 wybór na środek obrony.