kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@grejtxkrzychu to i to może być jedyny argument dlaczego gra Umtus, a nie Araujo.
0
@Shroud solidnie wyglądał w walce w powietrzu, szybkościowo chłop nie dojeżdza, a jego powroty gdy wybiega ze swojej strefy wołają o pomstę do nieba.
1
@Shroud no nie wiem czy to jest przyczyna jak Koeman wystawia Umttiego w pierwszym składzie.
0
Araujo podpadł Komenowi po tym meczu z Sevillą, kiedy wrócił po urazie, wszedł w drugiej połowie i po kilku minutach zszedł. Na pewno też te kopnięcie w ławkę Araujo nie było odebrane przez Koemana pozytywnie.
0
@Coutinho007 Byłem pewny że Araujo zagra.
0
Mam nadzieję że już niedługo będzieny mogli zagościć na tym cudownym stadionie. https://www.instagram.com/p/COQPCxsnwva/?igshid=yffdpvc62ea0
1
@MesQueUnClub96 Ode mnie też ;)
0
Dobrze widzieć znowu Ige na korcie.
1
Coś co w grudniu wydawało się awykonalne dzisiaj może stać się faktem. Pierwszy raz w tym sezonie możemy zasiąść na pozycji lidera Laligi.
2
@Mroziu City wyglądało bardzo blado, głównie dlatego właśnie że nie było 9 z przodu. De "Brejne" często szedł sam z kontrą i nie miał kogo wypuścić z przodu. Bez 9 nie da się wygrywać trofeów.
1
@Messibestplayerintheworld gdyby Fati był zdrowy to Haaland byłby jedynym słusznym transferem, żadnego Neymara nie byłoby nam trzeba, ale w tej sytuacji można się zastanawiać.
1
@LuisSalvano zobacz nick
5
@Vebrol Gdyby Boras był teraz na Rambli napisalby "chyba kolego pomyliłeś odwagę z odważnikiem"
0
@Fawrf Stano by go wyjaśnił za to.
0
Ale burza na twitterze o De Brejne.
0
Kiedy prezentacja Neymara?
0
@abram3k w jednym meczu Bayernu z PSG działo się więcej niż w tych dwóch pófłinałach.
0
@Roni/VEB nie wiem czy na wakacjach, napisałem tylko to co wyczytałem z ruchu warg.
6
Foden do Neymara: "Widzimy się w Barcelonie".
Tak było nie zmyślam.
6
Co Wy macie do Fodena? Gdyby Pedri zrobił taką akcję to by same zachwyty były.
6
Notowania Messiego w wyścigu o Złotą Piłkę rosną.
0
@BorzyKrzys Achilles*, więzadła to Messiemu mogły pójść
1
@Kamilos84 Lepsze to niż Real z PSG w finale
0
Chroń achilles Gundogana
0
To był słaby strzał i pada z tego gol. Fatalna postawa muru.
0
@lobanovsky Ja tam Navasa lubię, najbardziej z całego PSG
1
@maroon Guardiola jest depeściak i jego mafia też!
0
Szkoda Keylora.
1
Taki sam faul popełnił wczoraj Carvajal. Szkoda że wczoraj Brych nie gwizdał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika