0

@grejtxkrzychu to i to może być jedyny argument dlaczego gra Umtus, a nie Araujo.

0

@Shroud solidnie wyglądał w walce w powietrzu, szybkościowo chłop nie dojeżdza, a jego powroty gdy wybiega ze swojej strefy wołają o pomstę do nieba.

1

@Shroud no nie wiem czy to jest przyczyna jak Koeman wystawia Umttiego w pierwszym składzie.

0

Araujo podpadł Komenowi po tym meczu z Sevillą, kiedy wrócił po urazie, wszedł w drugiej połowie i po kilku minutach zszedł. Na pewno też te kopnięcie w ławkę Araujo nie było odebrane przez Koemana pozytywnie.

0

@Coutinho007 Byłem pewny że Araujo zagra.

0

Mam nadzieję że już niedługo będzieny mogli zagościć na tym cudownym stadionie. https://www.instagram.com/p/COQPCxsnwva/?igshid=yffdpvc62ea0

1

@MesQueUnClub96 Ode mnie też ;)

0

Dobrze widzieć znowu Ige na korcie.

1

Coś co w grudniu wydawało się awykonalne dzisiaj może stać się faktem. Pierwszy raz w tym sezonie możemy zasiąść na pozycji lidera Laligi.

2

@Mroziu City wyglądało bardzo blado, głównie dlatego właśnie że nie było 9 z przodu. De "Brejne" często szedł sam z kontrą i nie miał kogo wypuścić z przodu. Bez 9 nie da się wygrywać trofeów.

1

@Messibestplayerintheworld gdyby Fati był zdrowy to Haaland byłby jedynym słusznym transferem, żadnego Neymara nie byłoby nam trzeba, ale w tej sytuacji można się zastanawiać.

1

@LuisSalvano zobacz nick

5

@Vebrol Gdyby Boras był teraz na Rambli napisalby "chyba kolego pomyliłeś odwagę z odważnikiem"

0

@Fawrf Stano by go wyjaśnił za to.

0

Ale burza na twitterze o De Brejne.

0

Kiedy prezentacja Neymara?

0

@abram3k w jednym meczu Bayernu z PSG działo się więcej niż w tych dwóch pófłinałach.

0

@Roni/VEB nie wiem czy na wakacjach, napisałem tylko to co wyczytałem z ruchu warg.

6

Foden do Neymara: "Widzimy się w Barcelonie".
Tak było nie zmyślam.

6

Co Wy macie do Fodena? Gdyby Pedri zrobił taką akcję to by same zachwyty były.

6

Notowania Messiego w wyścigu o Złotą Piłkę rosną.

0

@BorzyKrzys Achilles*, więzadła to Messiemu mogły pójść

1

@Kamilos84 Lepsze to niż Real z PSG w finale

0

Chroń achilles Gundogana

0

To był słaby strzał i pada z tego gol. Fatalna postawa muru.

0

@lobanovsky Ja tam Navasa lubię, najbardziej z całego PSG

1

@maroon Guardiola jest depeściak i jego mafia też!

0

Szkoda Keylora.

1

Taki sam faul popełnił wczoraj Carvajal. Szkoda że wczoraj Brych nie gwizdał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?