0

@Quavosk Spóźniłeś się. Już po zabawie.

1

@Chakalaka W punkt!

0

@Vebrol No faktycznie pograł dzisiaj sporo.

13

@BarcaInfo Zasłużyli.

0

@MistycznyMarcepanek Kiedy to było

5

PSG nie potrafi zdać matury z matematyki.

5

PSG kładzie truskawke na torcie.

1

@Tabi9 nie no Leo z kosmosu był tylko w 1 połowie.

3

Wystarczyło że Laporta wygrał wybory prezydenckie i już gramy jak za Guardioli.

0

@Ghazul3293 Przypomnij mi tą z drugiej połowy.

1

@Cariones Tylko 4? Myślałem że było ich przynajmniej drugie tyle.

2

@jedrek7000 Jedna jedyna dobra akcja Pedriego w tym meczu. Trochę mało.

0

@Ghazul3293 Nie przypominam sobie żadnej setki Messiego po podaniu Dembele, chyba że chodzi Ci o sytuację gdzie Messi miał za krótkie nóżki żeby dojść i wślizgiem skierowac piłkę do siatki. Ale to nie wina Messiego tylko natury.

6

Szczerze? Gdybym był na miejscu Puiga i widział że wchodzi Pjanic zamiast Rikiego to rzucilbym wszystko i wyjechał w Bieszczady.

0

"Co działo sie w mieście Beatlesów." Fajnie są w tym studiu przygotowani. Myślałem że grali w Budapeszcie.

0

Mbappe idealnie pasuje do Realu. Oby do nich dołączył.

15

Uważam że gdyby Fati i Araujo zagrali w tym dwumeczu wynik byłby inny.

2

Gościu gada że wejście w pole karne PSG jest dzisiaj awykonalne. Facet oglądał pierwszą połowę?

0

Czas na Puiga żeby odmienił losy rywalizacji.

1

Zbliżają się na nasze minuty.

0

Co byście zrobili gdyby Braithwite 3 by władował teraz?

0

Tym wejściem Pjanicia chyba rzucamy ręcznik.

2

Pjanic. No nie do wiary.

0

Nie można było tak w pierwszym meczu zagrać?

0

Nazario za Dembele, bo ten dzisiaj nie trafi.

0

Ładnie Trincao. Brawo.

1

No Neymar by się teraz przydał.

2

Trzeba przyznań że sędzia oprócz tego że nie pokazał drugiej żółtej Kurzawie wzorowy mecz.

0

Jakby Mbappe przeszedł do Barcy to by było gorsze niż powrót Neymara.

0

@xSZYMONOx Po czym wnioskujesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?