kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Quavosk Spóźniłeś się. Już po zabawie.
1
@Chakalaka W punkt!
0
@Vebrol No faktycznie pograł dzisiaj sporo.
13
@BarcaInfo Zasłużyli.
0
@MistycznyMarcepanek Kiedy to było
5
PSG nie potrafi zdać matury z matematyki.
5
PSG kładzie truskawke na torcie.
1
@Tabi9 nie no Leo z kosmosu był tylko w 1 połowie.
3
Wystarczyło że Laporta wygrał wybory prezydenckie i już gramy jak za Guardioli.
0
@Ghazul3293 Przypomnij mi tą z drugiej połowy.
1
@Cariones Tylko 4? Myślałem że było ich przynajmniej drugie tyle.
2
@jedrek7000 Jedna jedyna dobra akcja Pedriego w tym meczu. Trochę mało.
0
@Ghazul3293 Nie przypominam sobie żadnej setki Messiego po podaniu Dembele, chyba że chodzi Ci o sytuację gdzie Messi miał za krótkie nóżki żeby dojść i wślizgiem skierowac piłkę do siatki. Ale to nie wina Messiego tylko natury.
6
Szczerze? Gdybym był na miejscu Puiga i widział że wchodzi Pjanic zamiast Rikiego to rzucilbym wszystko i wyjechał w Bieszczady.
0
"Co działo sie w mieście Beatlesów." Fajnie są w tym studiu przygotowani. Myślałem że grali w Budapeszcie.
0
Mbappe idealnie pasuje do Realu. Oby do nich dołączył.
15
Uważam że gdyby Fati i Araujo zagrali w tym dwumeczu wynik byłby inny.
2
Gościu gada że wejście w pole karne PSG jest dzisiaj awykonalne. Facet oglądał pierwszą połowę?
0
Czas na Puiga żeby odmienił losy rywalizacji.
1
Zbliżają się na nasze minuty.
0
Co byście zrobili gdyby Braithwite 3 by władował teraz?
0
Tym wejściem Pjanicia chyba rzucamy ręcznik.
2
Pjanic. No nie do wiary.
0
Nie można było tak w pierwszym meczu zagrać?
0
Nazario za Dembele, bo ten dzisiaj nie trafi.
0
Ładnie Trincao. Brawo.
1
No Neymar by się teraz przydał.
2
Trzeba przyznań że sędzia oprócz tego że nie pokazał drugiej żółtej Kurzawie wzorowy mecz.
0
Jakby Mbappe przeszedł do Barcy to by było gorsze niż powrót Neymara.
0
@xSZYMONOx Po czym wnioskujesz?