0

Brawo. Ale Messi chciał przerzucić jak za dawnych lat. Szkoda że sie nie udało.

3

Araujo to jest jednak dzik. Szanuje.

0

@skakun95 Dobrze się czujesz?

0

Mowiłem że jestem spokojny po wejściu Araujo. No to teraz przy tym duo w obronie już taki spokojny nie jestem.

0

Brawo. Szkoda gadać.

2

Lengleta najlepiej byłoby przesunąc na końcówkę do przodu, żeby nie było go w naszym polu karnym.

1

@busquets5 Pjanic niby kontuzjowany

1

Dobrze że był Araujo bo Lenglet już by miał problem.

0

Brawo młody. O to chodzi

6

Moriba. A to ci niespodzianka.

3

Wchodzi nasz urugwajski dzik. Jestem spokojny o wynik

0

@Murazor Rakitic zszedł na ławkę a Orłowski "Wcale nie żałujemy że Rakiticia nie ma już na boisku"

1

@VamosRakieta słyszaleś Orłowskiego? Czuję dymy.

0

@FCBeSeM Lanisek bardzo mocny. Oby Piotrek się obronił.

2

Czuję dwoch Polaków na podium.

1

No no. Gdyby nie miał żoltej kartki myślę że by dostał tutaj.

0

Lewy z dubletem

6

Bład Lengleta przynosi gola. Tego jeszcze nie grali.

3

Takkk Dembuś. Vamos

0

Rakitic spina z Busim

3

Fajnie jakby nam ktoś bramkę podarował, a nie tylko my to robimy.

0

@Losiex Zyje ale co za życie

12

Pewnie Lenglet go przekonał że nie będzie miał dzisiaj dużo roboty.

0

Iga wygrała turniej
Lewy z bramką
No to czas na naszych chłopaków w skokach.
To będzie Polska sobota?

0

@barcadreed no akurat na PSG może wyjśc bo to mecz o pietruszkę już.

0

@VenoM No wiem, ale mówi do nas. Nawet przez chwilę się zastanowiła "co ja gadam"

17

@TheMugShot Podrzędnych turniejach? Iga wygrała juniorski Wimbledon.

0

Iga w Canal Sport przywitała sie słowami:
"Dobry wieczór"

1

@SteuerFreiMoney gdzie napisałem że wybieram skoki?

4

@TheMugShot spokojnie Barca dzisiaj gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?