kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo. Ale Messi chciał przerzucić jak za dawnych lat. Szkoda że sie nie udało.
3
Araujo to jest jednak dzik. Szanuje.
0
@skakun95 Dobrze się czujesz?
0
Mowiłem że jestem spokojny po wejściu Araujo. No to teraz przy tym duo w obronie już taki spokojny nie jestem.
0
Brawo. Szkoda gadać.
2
Lengleta najlepiej byłoby przesunąc na końcówkę do przodu, żeby nie było go w naszym polu karnym.
1
@busquets5 Pjanic niby kontuzjowany
1
Dobrze że był Araujo bo Lenglet już by miał problem.
0
Brawo młody. O to chodzi
6
Moriba. A to ci niespodzianka.
3
Wchodzi nasz urugwajski dzik. Jestem spokojny o wynik
0
@Murazor Rakitic zszedł na ławkę a Orłowski "Wcale nie żałujemy że Rakiticia nie ma już na boisku"
1
@VamosRakieta słyszaleś Orłowskiego? Czuję dymy.
0
@FCBeSeM Lanisek bardzo mocny. Oby Piotrek się obronił.
2
Czuję dwoch Polaków na podium.
1
No no. Gdyby nie miał żoltej kartki myślę że by dostał tutaj.
0
Lewy z dubletem
6
Bład Lengleta przynosi gola. Tego jeszcze nie grali.
3
Takkk Dembuś. Vamos
0
Rakitic spina z Busim
3
Fajnie jakby nam ktoś bramkę podarował, a nie tylko my to robimy.
0
@Losiex Zyje ale co za życie
12
Pewnie Lenglet go przekonał że nie będzie miał dzisiaj dużo roboty.
0
Iga wygrała turniej
Lewy z bramką
No to czas na naszych chłopaków w skokach.
To będzie Polska sobota?
0
@barcadreed no akurat na PSG może wyjśc bo to mecz o pietruszkę już.
0
@VenoM No wiem, ale mówi do nas. Nawet przez chwilę się zastanowiła "co ja gadam"
17
@TheMugShot Podrzędnych turniejach? Iga wygrała juniorski Wimbledon.
0
Iga w Canal Sport przywitała sie słowami:
"Dobry wieczór"
1
@SteuerFreiMoney gdzie napisałem że wybieram skoki?
4
@TheMugShot spokojnie Barca dzisiaj gra