kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@BulaKG 19 jak zawsze
0
@Ratamahatta Miałeś wczoraj okazję oglądać wielkiego Ivana na tle kolegów, powinno starczyć.
0
@Dembouz1899 @VamosRakieta o co?
0
@Stasiuburza Jutro badania
0
@Bernard777 Gdyby nie było tak późno poszedłbym po popcorn
0
@barcelonaLM Nawet gdybyśmy przeszli PSG to do wygrania LM byłaby jeszcze długa droga.
0
Dać mu odpocząć. Od kilku spotkań całkowicie bez formy.
2
@anonimek Urodziny siostry
1
Laskowki "Zaraz mój ulubiony dzień w roku, który co rok wypada w czwartek"
1
U siebie będzie trzrba strzelić przynajmniej 5 bramek bo Sevilla na pewno coś strzeli.
0
@Sulimo W drugiej połowie najgroźniejszy w ataku, ale przecież trzeba go wysyłać do rezerw bo zepsuł dwa rożne
0
Dembele co rożne
0
@mekston Arturo Vidal - Awans Realu
0
Rakieta z faulem
1
Haha hejrzy Puiga wyszli z jaskiń.
1
@Fenelon Kunade :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Szicek10 Serio? Kiedy ma te urodziny siostry?
1
@Encore ale jak już gwizdnał to karny
3
Ale tu faulował raczej Alba
0
Uff dobrze że wstał.
0
Trzeba coś wcisnąć.
5
@FafitFCB Nazario nie ma
0
Mówcie co chcecie ale dla mnie Griezz chyba najlepszy w pierwszej połowie. Co nie zmienia faktu że gra przeciętnie.
0
@kolo123 Nikt tak nie napisał
0
@itmustbejoke I to nie pierwszy raz gra taką połowę, ale co tam talent na miarę Iniesty, Pucza wciąga nosem.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jakby co to nie ja pisałem o tym Kounde.
0
@klopx Zapewne Koeman na odprawie im to przekazał
4
@VamosRakieta ostatni wpis dodał 5 godzin temu. Przypadek?