0

@FCB_dimiC są jacyś młodzi obrońcy z Argentyny? Jest ten Foyth, ale raczej wątpliwe że w rok zrobi jakiś postęp.

0

@Drogba1 Gościu sie zastanawiał czemu boczny sędzia puścił akcje przy golu Richarlisona. Chyba pierwszy mecz z Varem oglądał.

0

@Janas11224 że jeszcze Ci nie napisali "A Romero nie był dobry"

0

Fati zacznie treningi od początku?

0

@LeoMessi1994 Jak by mi ktoś tak napisał po transferze Coutinho do Barcelony to bym go wyśmiał, ale w tej chwili to chyba jest niestety prawda.

0

@kaamil1910 story na instagramie Barcelony

0

Też sobie po cichu powiedzieliście po zobaczeniu Coutinho "A może dać mu ostatnią szansę"?

0

Finał Jasina komentuje? Mogliby dać ma finał chociażby Iwańskiego lub Wolskiego.

0

@kryhaa Już na późno

0

@Bobo25 Okej, a jak gra to to wygląda tak samo jak Moriba lub nawet lepiej.

4

Zachowanie Moriby bardzo słabe. O tym właśnie zawsze pisałem odnosząc się do osoby Rikiego. Wolę chłopaka, który może umiejętności ma trochę gorsze, ale za to widać że kocha ten klub i widać że mu zależy. Nie potrzebujemy szczeniaków, którzy zagraja dwa dobre spotkania i im się w dup.... poprzewraca. Ktoś rzuci groszem, to od razu zapomną o miłości do Barcelony. Takich wychowanków nie potrzebujemy. Jak się nie podoba, to droga wolna.

0

@BorzyKrzys nie w tym meczu.

1

@derlysy1979 I tak źle i tak niedobrze.

3

Ale trzaska. Spać nie można.

1

@AntekGriezmann Letnie Grand Prix w skokach to jak mecze towarzyskie reprezentacji w piłce.

0

@KacperVEB z wyglądu czy jak?

1

@Cwaniak4 i Hurkacz pyka Djokovicia w finale.

0

@ViscaBarca123 Świetnie gra na tym Euro, ale dlaczego nie grał tak w Barcelonie? Na palcach jednej ręki możnaby było policzyć takie mecze jak na przykład ze Słowacją i Chorwacją. Mam nadzieję że ten turniej da mu kopa i przełoży tę formę do klubu, bo drugą część sezonu miał u nas delikatnie mówiąc przeciętną. Takiego Pedriego jak na tym turnieju chcę oglądać, a nie chłopaka który tylko biega, jest mało widoczny i zagra jedno/dwa niekonwencjonalne podania na mecz, a widać że to potrafi bo ze Słowacją zagrał takich podań multum.

0

@Colon W co grają?

0

@messi564 To już bardziej Correa. Di Maria to prawe skrzydło.

0

@messi564 To kto za niego ma grać?

9

Argentyna strzeliła na Copa America 11 bramek. W 9 z nich (4 bramki, 5 asyst) brał udział Messi. GOAT

0

@michal13988 a Paredes na ławie.

0

@JackH Tylko wątpliwe że Ayton zagra w każdym meczu na takim poziomie jak dzisiaj. CP3 może to zrobić.

0

@maatiixx Pamiętam jak Romero popełniał błęd za błędem na jakimś turnieju. Szlak mnie trafiał. Nogami kompletnie nie umiał grać. Był tylko kozakiem na linii. Nie grał nigdy w czołowym klubie europejskim, bo to że grał w United to chyba powiedzenie na wyrost.

0

@JackH CP3 po MVP

0

@maatiixx Nie był.

4

@codemat 2 w nocy z soboty na niedzielę

5

Już po pierwszym karnym Cuadrado wiedziałem że to nie "Oblak" stoi na bramce. Czapki z głów dla Emiliano. Argentyna w końcu ma klasowego bramkarza. Mamy meczycho w finale.

0

Dobra budzik na 4. Oby druga połowa była lepsza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?