0

@VamosDeJong A po co Ci skład PSG jak ogórkami wychodzą?

0

Bralibyście w ciemno jedną wygraną Ligę Mistrzów w ciągu kolejnych 10 lat?

0

"Od jutra nie ma wymówek" Zdanie klucz tej konferencji.

1

@Rastafarnianin podobno zredukowali do 22 tysięcy.

1

@Virusk3 22 tysiące.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To jak jutro? Pique z Araujo czy Garcia z Araujo?

0

Stano mówi że Fati to już jest były piłkarz.

0

@culesjasiules A co jest o 21?

0

@Ghotti Riki z 6. Mamy swojego Xaviego.

0

Oho maszyna ruszyła. Polak rodak z pierwszą bramką.

1

@Ghotti No Hazard podobnie.

1

Oglądam kompilacje zagrań Coutinho w Liverpoolu i zastanawiam się czy w ostatnich latach jakiś zawodnik zaliczył większy zjazd?

0

@Robert_Kubica Na moje Coutinho weźnie.

8

Zdjęcie witających się z drużyną Pedriego, Garcii i Minguezy na instagramie Barcelony i w komentarzu pod zdjęciem jeden z najbardziej polecanych wpisów to Messi>Barcelona.
Nóź się w kieszeni otwiera widząc coś takiego.

0

Skład na niedzielę: Neto-Dest-Araujo-Pique-Alba-Busi-De Jong-Pedri-Demir-Nazario-Griezmann. No chyba że jakimś cudem da się zajerestrować Depaya.

0

@Khajio z Rafinhą przywitał się czule wymieniając się szerokimi uśmiechami.

1

@BombowiecKrawczyk A co miał powiedzieć że wróci jako piłkarz?

1

Chcę iść już spać.

1

Mandi za Fatiego.

1

@Lub567 pierun**

0

@masterandservant W tej chwili jeszcze nie, ale czytałem na stronie PSG że kilka miesięcy temu powiedział że jeśli Messi przyjdzie on odejdzie.

0

@dembabejlen Dublet w tamtym spotkaniu zaliczył Messi, a kolejną bramkę strzelił Pedro.

0

Ciekawa sprawa z Mbappe. Wygląda na to że za żadne skarby nie chcę grać z Messim. Chyba jakaś spinka musiała być pomiędzy nimi bo nigdy podczas meczu przeciwko sobie nie pałali do siebie sympatią. Według mnie Mbappe już tego lata może dołączyć do Realu.

0

@Coutinho007 A ja Pedriego

3

Dia co za asysta.

0

@XdareckiX A ja stawiam wyżej Liverpool od Chelsea mimo to że wygrali LM. Z wracającym do zdrowia Van Dijkiem znowu będą piekielnie groźni.

1

@Fenyx i Coutinho

0

@Munio Po to żeby się godnie pożegnać.

3

Co było, a nie jest, nie piszę się w rejestr. W niedzielę zaczynamy nową erą. Możemy się spokojnie bić o dwa puchary. Nie mamy słabej kadry i oby nasze cudowne dziecko wróciło do formy sprzed kontuzji, a będzie dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?