kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VamosDeJong A po co Ci skład PSG jak ogórkami wychodzą?
0
Bralibyście w ciemno jedną wygraną Ligę Mistrzów w ciągu kolejnych 10 lat?
0
"Od jutra nie ma wymówek" Zdanie klucz tej konferencji.
1
@Rastafarnianin podobno zredukowali do 22 tysięcy.
1
@Virusk3 22 tysiące.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To jak jutro? Pique z Araujo czy Garcia z Araujo?
0
Stano mówi że Fati to już jest były piłkarz.
0
@culesjasiules A co jest o 21?
0
@Ghotti Riki z 6. Mamy swojego Xaviego.
0
Oho maszyna ruszyła. Polak rodak z pierwszą bramką.
1
@Ghotti No Hazard podobnie.
1
Oglądam kompilacje zagrań Coutinho w Liverpoolu i zastanawiam się czy w ostatnich latach jakiś zawodnik zaliczył większy zjazd?
0
@Robert_Kubica Na moje Coutinho weźnie.
8
Zdjęcie witających się z drużyną Pedriego, Garcii i Minguezy na instagramie Barcelony i w komentarzu pod zdjęciem jeden z najbardziej polecanych wpisów to Messi>Barcelona.
Nóź się w kieszeni otwiera widząc coś takiego.
0
Skład na niedzielę: Neto-Dest-Araujo-Pique-Alba-Busi-De Jong-Pedri-Demir-Nazario-Griezmann. No chyba że jakimś cudem da się zajerestrować Depaya.
0
@Khajio z Rafinhą przywitał się czule wymieniając się szerokimi uśmiechami.
1
@BombowiecKrawczyk A co miał powiedzieć że wróci jako piłkarz?
1
Chcę iść już spać.
1
Mandi za Fatiego.
1
@Lub567 pierun**
0
@masterandservant W tej chwili jeszcze nie, ale czytałem na stronie PSG że kilka miesięcy temu powiedział że jeśli Messi przyjdzie on odejdzie.
0
@dembabejlen Dublet w tamtym spotkaniu zaliczył Messi, a kolejną bramkę strzelił Pedro.
0
Ciekawa sprawa z Mbappe. Wygląda na to że za żadne skarby nie chcę grać z Messim. Chyba jakaś spinka musiała być pomiędzy nimi bo nigdy podczas meczu przeciwko sobie nie pałali do siebie sympatią. Według mnie Mbappe już tego lata może dołączyć do Realu.
0
@Coutinho007 A ja Pedriego
3
Dia co za asysta.
0
@XdareckiX A ja stawiam wyżej Liverpool od Chelsea mimo to że wygrali LM. Z wracającym do zdrowia Van Dijkiem znowu będą piekielnie groźni.
1
@Fenyx i Coutinho
0
@Munio Po to żeby się godnie pożegnać.
3
Co było, a nie jest, nie piszę się w rejestr. W niedzielę zaczynamy nową erą. Możemy się spokojnie bić o dwa puchary. Nie mamy słabej kadry i oby nasze cudowne dziecko wróciło do formy sprzed kontuzji, a będzie dobrze.