3

@doc Pierwszą koszulkę która miałem Barcelony to właśnie ta z nazwiskiem Deco.

0

@AmigoBlancos No tak :) Poprawione.

1

Nie ma co daleko szukać. Rewanż z Romą, ćwierćfinał z Atleti w LM z 2016 roku i pierwszy mecz z PSG w 2017 roku przed remontadą.

0

@ChampionLW Słabsi? Hakimi na prawą obronę to niesamowote wzmocnienie. Donnauruma i Navas to podobni bramkarze więc tutaj zostaje bez zmian. Zdrowy Ramos to też skała no i Wijnaldum który wzmocnił najsłabszą formację w PSG i teraz trójka Veratti-Paredes-Wijnaldum do tego Gueye wygląda naprawdę imponująco.

0

@DonAndrzejos Ostatni puchar Leo z Barceloną.

0

@DonAndrzejos Barca zresztą też z 1 była losowana, bo wtedy liczył się ranking.

2

@DonAndrzejos Nie,bo Real wygrał LM

0

@Transu96 O co w tym chodzi? Jak zdobywać te paczki?

1

@Woland10 Nie jestem żadnym fanem Roberta, ale pisanie że Antonio który pół sezonu kopie się po czole i niektórzy mają z niego niezłą beką jest lepszy od Lewego to szczyt absurdu. I to że ostatnio zagrał mecz życia, którego już nigdy nie powtórzy tego nie zmienia.

0

@Woland10 Tak czytam Waszą dyskusję i skończyłem na tym że Antonio jest lepszy od Lewego. Mi już wystarczy, idę spać :D

0

Do czego mu się przyda? :D

0

W Tobie nadzieja Ansu.

1

1

Ależ mi Fati chodzi na treningu.

1

Oniemiałem wtedy.


Wracaj cracku!

0

@Fabik87 Nie wiedziałem że Messi grał kiedykolwiek z 15 na plecach.

2

@sergio5 3 lub 4 miejsce.

0

@bixmix Jorginho.

1

Ale trzeba przyznać że Levante ma patent na gigantów. W poprzednim sezonie urwali 5 punktów Atleti, 3 Realowi i nam 2. Teraz już mają na swoim rozkładzie Real.

1

@RonnieVEB Griezmann to chociaż gra, a nie odwiedza lekarzy.

3

@PatrychoO Tak było

1

I jedziemy Rambla.

0

@Volk Tak by Levante strzeliło na 2-1

0

@macio_944 CR to rzadko co strzelał w 90. Już częściej Benzema.

0

Czyli tak jak @LeoMessiah pisał przed meczem. Atleti rozjechało Elche 1-0.

0

Pokazał muskuły? Bo widzę że kartkę dostał.

4

@paweldunajecfcb Wygrałeś konkurs na najbardziej idiotyczny komentarz dnia.

0

@Firestone City zamiast Lester, ale ten Arsenal wymiata.

0

Skoro Pedri już rozpoczął wakacje to myślę że Coutinho będzie już dostępny na mecz z Getafe i zapewne wyjdzie w pierwszej 11.

2

@kryhaa poza strzeloną bramką to tylko fenomenalna gra tyłem do bramki, kluczowe podania, strzały, walka. Jednym słowem dzik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?