kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@doc Pierwszą koszulkę która miałem Barcelony to właśnie ta z nazwiskiem Deco.
0
@AmigoBlancos No tak :) Poprawione.
1
Nie ma co daleko szukać. Rewanż z Romą, ćwierćfinał z Atleti w LM z 2016 roku i pierwszy mecz z PSG w 2017 roku przed remontadą.
0
@ChampionLW Słabsi? Hakimi na prawą obronę to niesamowote wzmocnienie. Donnauruma i Navas to podobni bramkarze więc tutaj zostaje bez zmian. Zdrowy Ramos to też skała no i Wijnaldum który wzmocnił najsłabszą formację w PSG i teraz trójka Veratti-Paredes-Wijnaldum do tego Gueye wygląda naprawdę imponująco.
0
@DonAndrzejos Ostatni puchar Leo z Barceloną.
0
@DonAndrzejos Barca zresztą też z 1 była losowana, bo wtedy liczył się ranking.
2
@DonAndrzejos Nie,bo Real wygrał LM
0
@Transu96 O co w tym chodzi? Jak zdobywać te paczki?
1
@Woland10 Nie jestem żadnym fanem Roberta, ale pisanie że Antonio który pół sezonu kopie się po czole i niektórzy mają z niego niezłą beką jest lepszy od Lewego to szczyt absurdu. I to że ostatnio zagrał mecz życia, którego już nigdy nie powtórzy tego nie zmienia.
0
@Woland10 Tak czytam Waszą dyskusję i skończyłem na tym że Antonio jest lepszy od Lewego. Mi już wystarczy, idę spać :D
0
Do czego mu się przyda? :D
0
W Tobie nadzieja Ansu.
1
@halfnolife 11
.
1
Ależ mi Fati chodzi na treningu.
1
Oniemiałem wtedy.
Wracaj cracku!
0
@Fabik87 Nie wiedziałem że Messi grał kiedykolwiek z 15 na plecach.
2
@sergio5 3 lub 4 miejsce.
0
@bixmix Jorginho.
1
Ale trzeba przyznać że Levante ma patent na gigantów. W poprzednim sezonie urwali 5 punktów Atleti, 3 Realowi i nam 2. Teraz już mają na swoim rozkładzie Real.
1
@RonnieVEB Griezmann to chociaż gra, a nie odwiedza lekarzy.
3
@PatrychoO Tak było
1
I jedziemy Rambla.
0
@Volk Tak by Levante strzeliło na 2-1
0
@macio_944 CR to rzadko co strzelał w 90. Już częściej Benzema.
0
Czyli tak jak @LeoMessiah pisał przed meczem. Atleti rozjechało Elche 1-0.
0
Pokazał muskuły? Bo widzę że kartkę dostał.
4
@paweldunajecfcb Wygrałeś konkurs na najbardziej idiotyczny komentarz dnia.
0
@Firestone City zamiast Lester, ale ten Arsenal wymiata.
0
Skoro Pedri już rozpoczął wakacje to myślę że Coutinho będzie już dostępny na mecz z Getafe i zapewne wyjdzie w pierwszej 11.
2
@kryhaa poza strzeloną bramką to tylko fenomenalna gra tyłem do bramki, kluczowe podania, strzały, walka. Jednym słowem dzik.