kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiosna czy jesień? Jaką porę roku wolicie?
0
@sergio5 W sumie jeśli miałby zostać to by to oznaczało że zdobył coś z Barceloną więc również bym tego chciał, z drugiej strony jednak, trenerem jest kiepskim i mam nadzieję że odejdzie po sezonie.
1
@czółkovsky Luuk?
0
@clyde To było wiadomo. Ja wczoraj pisałem że set to będzie już dla mnie miłe zaskoczenie.
0
@Dojaar jest ten no name przecież jeszcze za Ronaldo.
0
Jakieś najnowsze filmy na netflix polecacie?
0
No i mamy remis w drugiej połowie. Brawo Polska.
2
Bez Lewego gramy jak równy z równym z San Marino.
28
Może to Tebas w końcu uległ i przyjechał po Messiego?
3
Szkoda że San Marino nie grało na Euro w naszej grupie.
0
Bramkarz fajnie się położył.
0
@zadafcb wydaję mi się że wybiera teraz canal
0
@FC1899Barca Lewy będzie grał?
0
Gdzieś już to czytałem.
0
@lukaszbarca15 Bencic gra życiówkę, a Ty piszesz że Iga ma wielką szansę na półfinał. Zdziwię się jak Świątek ugra chociaż seta.
0
Iga teraz z mistrzynią olimpijską. Będzie bardzo ciężko.
0
Iga o 20 30, siatka też o 20:30. Co wybieracie?
0
Neymar co wstawił na insta.
0
@LS Zima w tamtym roku to była zima. Dawno takiej nie widziałem. Aż lata dzieciństwa się przypomniały. Nie wiem skąd jesteś jak piszesz że śniegu nie było.
0
@Borry Pogba nie jest w tej chwili top 10 pomocników?
0
@IronSanHybrid wyślesz mi również na priv?
2
Messi ma nogi z gumy czy jak?
1
Teraz ta wrzutka to było porównanie reprezentacji Polski z Bayernem. Muller to by to wrzucił na nos do Lewego, Frankowski wrzucił że piłka nie przeszła pierwszego obrońcy.
1
@MarioVeB! Dzisiaj nie przynosi pecha tylko farta. Nie wiem jak z taką grą prowadzimy do przerwy.
0
@ElKamil Jestem pewny że nie będzie robił lepszej roboty. On jest fatalny.
0
Manaj jest dwa razy lepszy od LDJ.
2
@LeoMessiah Pedri 8 powinien mieć, Gavi 6.
0
Puig z 6, Gavi z 8, Fati z 10. Nowa era.
1
@MaTt_BarcaFan Lillard zostaje
1
@Pawel13sz Co to za skład?