0

Wiosna czy jesień? Jaką porę roku wolicie?

0

@sergio5 W sumie jeśli miałby zostać to by to oznaczało że zdobył coś z Barceloną więc również bym tego chciał, z drugiej strony jednak, trenerem jest kiepskim i mam nadzieję że odejdzie po sezonie.

1

0

@clyde To było wiadomo. Ja wczoraj pisałem że set to będzie już dla mnie miłe zaskoczenie.

0

@Dojaar jest ten no name przecież jeszcze za Ronaldo.

0

Jakieś najnowsze filmy na netflix polecacie?

0

No i mamy remis w drugiej połowie. Brawo Polska.

2

Bez Lewego gramy jak równy z równym z San Marino.

28

Może to Tebas w końcu uległ i przyjechał po Messiego?

3

Szkoda że San Marino nie grało na Euro w naszej grupie.

0

Bramkarz fajnie się położył.

0

@zadafcb wydaję mi się że wybiera teraz canal

0

@FC1899Barca Lewy będzie grał?

0

Gdzieś już to czytałem.

0

@lukaszbarca15 Bencic gra życiówkę, a Ty piszesz że Iga ma wielką szansę na półfinał. Zdziwię się jak Świątek ugra chociaż seta.

0

Iga teraz z mistrzynią olimpijską. Będzie bardzo ciężko.

0

Iga o 20 30, siatka też o 20:30. Co wybieracie?

0

Neymar co wstawił na insta.

0

@LS Zima w tamtym roku to była zima. Dawno takiej nie widziałem. Aż lata dzieciństwa się przypomniały. Nie wiem skąd jesteś jak piszesz że śniegu nie było.

0

@Borry Pogba nie jest w tej chwili top 10 pomocników?

0

@IronSanHybrid wyślesz mi również na priv?

2

Messi ma nogi z gumy czy jak?

1

Teraz ta wrzutka to było porównanie reprezentacji Polski z Bayernem. Muller to by to wrzucił na nos do Lewego, Frankowski wrzucił że piłka nie przeszła pierwszego obrońcy.

1

@MarioVeB! Dzisiaj nie przynosi pecha tylko farta. Nie wiem jak z taką grą prowadzimy do przerwy.

0

@ElKamil Jestem pewny że nie będzie robił lepszej roboty. On jest fatalny.

0

Manaj jest dwa razy lepszy od LDJ.

2

@LeoMessiah Pedri 8 powinien mieć, Gavi 6.

0

Puig z 6, Gavi z 8, Fati z 10. Nowa era.

1

@MaTt_BarcaFan Lillard zostaje

1

@Pawel13sz Co to za skład?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?