kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz może być 6. Bartek musi wygrać.
0
Łaguta 3 punkty po 3 startach. No no. Dzieję się.
0
Próbujecie zarabiać coś w FUT czy tylko granie Was interesuje?
0
@MarcelNJ11 Słowo klucz w tym zdaniu to "jak"
0
@Criss18Barca Wystarczy że będzie 5
3
@KrwawiaceoczyVEB On by jeszcze przykrył czapką naszych pomocników.
0
@Gaz w rewanżu z PSG był naszym najlepszym zawodnikiem.
0
Stano powiedział dzisiaj w hejt parku że Busquets od 3 lat jest katastrofalny. Szkoda tylko że w poprzednim sezonie był jednym z naszych najlepszych zawodników.
15
Ale że Puiga wczoraj nie wpuścił przy 0-3 to aż dziwne.
2
Pudło sezonu Bernardo?
0
@PatrykBarca Zaniolo był kozakiem ale niestety poważna kontuzja zahamowała jego rozwój.
1
@kub7on Nie opłaca się żadnej edycji kupić a już na pewno nie ultimate.
19
Nasza przyszłość.
1
@amanter Dzisiaj nikt go nie wyczyścił. Miał dwie straty przy czym jedna wynikała ze złego przyjęcia piłki.
13
Widząc uśmiechniętego Fatiego mordka się sama cieszy.
0
@Adi123456789 Napisałeś że ludzie po meczu z Levante oszaleli chłopie. To Ci napisałem że to nie takie ogórki.
1
@Adi123456789 Levante które w zeszłym sezonie urwało 2 punkty Barcelonie, 3 Realowi i 5 Atletico.
9
@AmigoBlancos Porównywanie Asensio z Fatim to ujma dla Ansu.
5
Koeman dał szansę młodym i od razu to jakoś lepiej wyglądało. W środku pola w końcu była jakość, boki obrony wyglądały świetnie, a Ansu i Demir zaliczyli pozytywne wejście.
1
Fati przez 10 minut zrobił więcej niż Dembele przez cały pobyt w Barcelonie.
2
Gavi to jest przyszłość.
0
Araujo jak widać zadowolony.
0
Buki mają świetny weekend.
Oby jutro także Barcelona sprawiła niespodziankę i pokonała Levante.
1
Ależ interwencja Van Dijka.
3
Widzieliście nasz terminarz? My za miesiąc możemy wylądować w okolicach strefy spadkowej.
1
@Kinginiesta companion bodajże jutro, dzisiaj web app od 19.
0
Kto kupuje fifke na Xbox One?
0
@jacob345 Można na każdym koncie kupić ea access? Czy można tylko na jednym?
0
@Emhyr do spania :D
0
Ma ktoś pudło De Jonga?