4

Lukaku z Depayem. Co to by był za duet.

1

@Homeopata8989 A ja się cieszę, bo po przerwie Fati wraca.

0

Nie pogrążaj się chłopie. Cytując klasyka
"Bierz dupę w troki i zjeżdzaj stąd"

6

Messi wrócił, więc Luis już chyba nie musi odliczać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Kgorecki2500 Mimo że wyjęte z kontekstu i tak śmieszy.

2

@chavez Zależy od tego czy urodził się niewidomy czy już w trakcie życia został niewidomym.

0

I takie coś przynajmniej powinna wstawić oficialna strona Barcelony po ogłoszeniu że Messi nie przedłuży kontraktu.
Messi to nie tylko wielki piłkarz, ale i wielka osobowość.

0

@DaPidejpi United w LM.

0

@Encore Mi się też kojarzy z meczu gdzie walnął hattricka gdzie musieliśmy wygraćz Levante po to by zakończyć ligę bez przegranej. Jak ten mecz się skończył to chyba pamiętamy.

2

Coutinho z 10? Już wtedy w ogóle po tym boisku zesrany będzie biegał.

0

@DanielVeB Mój błąd, pomylił mi się z Nico który się odchylił moim zdaniem popełniając błąd.

1

Czy bramkę Oyarzabala zaliczanie w jakimś stopniu na konto Lengleta? Na moje mógł się zachować w murze dużo lepiej

0

@karszun Potężny Duńczyk

0

@Olkovsky9 Na pewno oglądał

0

Szkoda tylko tych zmian, ale poza tym poza tymi 5 minutami wyglądało to naprawdę obiecująco. Martin mile zaskoczył. Do czasu, powrotu do formy Ansu powinien grać.

4

@Piotr,1985 Obniżyłby wynagrogrodzenie to by nie gwiadali.

1

@DonAndrzejos Nie zgodził się obniżyć wynagrodzenia, a od kilku lat gra piach to nie dziw.

1

Messi w przebraniu.

4

Martin z tą 12 myli mi się z Rafinhą.

32

Ale przywitanie ma Leo w Paryżu. Jak na króla przystało.

1

@Firestone A po czym ma odpoczywać jak na Euro zagrał 3 mecze i miał już wakacje? Jedne z najdłuższych wszystkich piłkarzy United.

0

No i wchodzi Sancho.

0

Na ławce Sancho,Martial, Van de Beek, a wchodzi Matic.

0

Pogba 4 aysta. Co się dzieje.

0

Sancho na rozgrzewce. Aplauz w Teatrze Marzeń.

1

Bruno TOP. Hattrick

0

@daniel32778 Pogba w formie to top 3 pomocników na świecie.

0

I trzecia asysta Pogby.

0

Pogba z drugą asystą. Forma z Euro została.

2

@amanter uff jednak nie kupuję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?