kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Lukaku z Depayem. Co to by był za duet.
1
@Homeopata8989 A ja się cieszę, bo po przerwie Fati wraca.
0
Nie pogrążaj się chłopie. Cytując klasyka
"Bierz dupę w troki i zjeżdzaj stąd"
6
Messi wrócił, więc Luis już chyba nie musi odliczać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kgorecki2500 Mimo że wyjęte z kontekstu i tak śmieszy.
2
@chavez Zależy od tego czy urodził się niewidomy czy już w trakcie życia został niewidomym.
0
I takie coś przynajmniej powinna wstawić oficialna strona Barcelony po ogłoszeniu że Messi nie przedłuży kontraktu.
Messi to nie tylko wielki piłkarz, ale i wielka osobowość.
0
@DaPidejpi United w LM.
0
@Encore Mi się też kojarzy z meczu gdzie walnął hattricka gdzie musieliśmy wygraćz Levante po to by zakończyć ligę bez przegranej. Jak ten mecz się skończył to chyba pamiętamy.
2
Coutinho z 10? Już wtedy w ogóle po tym boisku zesrany będzie biegał.
0
@DanielVeB Mój błąd, pomylił mi się z Nico który się odchylił moim zdaniem popełniając błąd.
1
Czy bramkę Oyarzabala zaliczanie w jakimś stopniu na konto Lengleta? Na moje mógł się zachować w murze dużo lepiej
0
@karszun Potężny Duńczyk
0
@Olkovsky9 Na pewno oglądał
0
Szkoda tylko tych zmian, ale poza tym poza tymi 5 minutami wyglądało to naprawdę obiecująco. Martin mile zaskoczył. Do czasu, powrotu do formy Ansu powinien grać.
4
@Piotr,1985 Obniżyłby wynagrogrodzenie to by nie gwiadali.
1
@DonAndrzejos Nie zgodził się obniżyć wynagrodzenia, a od kilku lat gra piach to nie dziw.
1
Messi w przebraniu.
4
Martin z tą 12 myli mi się z Rafinhą.
32
Ale przywitanie ma Leo w Paryżu. Jak na króla przystało.
1
@Firestone A po czym ma odpoczywać jak na Euro zagrał 3 mecze i miał już wakacje? Jedne z najdłuższych wszystkich piłkarzy United.
0
No i wchodzi Sancho.
0
Na ławce Sancho,Martial, Van de Beek, a wchodzi Matic.
0
Pogba 4 aysta. Co się dzieje.
0
Sancho na rozgrzewce. Aplauz w Teatrze Marzeń.
1
Bruno TOP. Hattrick
0
@daniel32778 Pogba w formie to top 3 pomocników na świecie.
0
I trzecia asysta Pogby.
0
Pogba z drugą asystą. Forma z Euro została.
2
@amanter uff jednak nie kupuję.