kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore ale za to jaka trójka.
2
Zaraz Miami z Bostonem na Canal Sport. Ktoś czeka?
6
@chavez dobrze że Gomes jest już w Anglii. Będzie miał blisko.
2
Morancik dalej się bawi.
0
Serio dzisiaj 15 tysięcy zakażeń? Kwestia czasu aż nas znowu zamkną.
1
@dawidor9 Araujo
0
@MarcelNJ11 "młody"
0
@amanter Nie ma Gaviego na tym nagraniu.
0
@messi564 Nic dodać nic ująć, aczkolwiek uważam jednak że na mocniejszych rywali to Pique powinien być wyżej w rotacji od Lengleta. Gerrard potrafi się zmobilizować na lepszych rywali, a Lengletowi w takich meczach brakuje pewności siebie.
6
Mówcie co chcecie ale Lenglet jako 3/4 stoper na ligowych średniaków jest idealny.
1
@Huck No najlepiej posadzić Busquetsa, który jest jednym z najlpszych zawodników Barcelony w tym sezonie.
1
@Pawel13sz Chyba jednak obecnie.
0
@czółkovsky Edwards też miał słabiutki początek, a teraz wymiata w Minnesocie. Dajmy czas młodemu.
0
Jak zagrał dzisiaj Gavi? Widzę że pierwszy został zmieniony, ale czy to wynikało z jego słabszej postawy dzisiaj?
2
@Comfortable_ Pamiętam jak wracałem z nad morza i oglądałem ten mecz na telefonie.
9
@Encore Bez Leo to nie nasi :D
0
@Joe_Pesci Czytałem że zagrał dobrze, a na tym skrócie nic szałowego nie widzę.
7
Gavi musi grać w przeciwieństwie do Coutinho który nic nie musi.
22
@derlysy1979 Przecież w tej akcji Marquinhos, Wijnaldum i Danilo robili dokładnie to samo co Messi.
0
@Piernik A dlaczego wykluczasz taką opcje?
3
@amanter Najlepszy mecz Gaviego w koszulce Barcelony. Oby jeden z wielu.
4
@betonito Przeczytaj jeszcze raz ostatnie zdanie kolegi. Idealnie pasuje do Twojego komentarza.
7
Ansu obchodzi dzisiaj ostatnie naste urodziny. Przede wszyskim zdrówka.
1
Harell co trafił rzut z własnej połowy na zakończenie pierwszej połowy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Garcia czy Gavi według was MVP?
0
@D10SLEO Właśnie jako jeden z jego zwolenników uważam że miał dużo lepszych spotkań.
0
Gwizdy na Coutinho.
3
Garcia dzisiaj bardzo dobre zawody.
1
Jest i Riki. Szkoda że za Gaviego.