kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Araujo?
2
A Neymar co wstawił zdjęcia z Mbappe na insta? Urodziny ma?
0
Real miał wczoraj chociaż jedną setkę? Nie przypominam sobie, a kibice Realu na TT szczycą się statystykami na flashscore.
0
Macie już wszystkie prezenty kupione?
1
Suns grające w pełnym składzie to obecnie najlepsza drużyna NBA. Ależ to chodzi tam. Przyjemnie się to ogląda.
2
I cyk 2 punkty w tej kolejce odrobione.
6
Ależ szkoda Peiera. Piękne zachowanie Ryoyu pocieszający Kiliana.
0
@Pressinho W drugiej serii też slabiutko.
1
Zajc zapomniał jak się skacze od wczoraj?
0
@SinMistico Mecz G-League
1
@Kapitan hawk z Sosiedad będziemy walczyć o 4 miejsce w lidze.
0
O proszę oglądam sobie NBA Orlando-Miami, a tam wywiad prosto z hali z Marcinem Gortatem.
0
@FCB24 info podanę godzinę temu informuje że w tym roku na pewno nie zagra, a mało prawdopodobne że zagra 3 stycznia.
0
Prawdopodobna data powrotu Klaya Thompsona do gry.
10 stycznia przeciwko Cavs lub 19 stycznia przeciwko Pistons.
Szkoda, no miał wrócić na Christmas Day.
0
@Homeopata8989 Piotrek też zepsuł niestety.
2
Kubacki "jak nie dzwiami to oknem" :D
Kto ogląda kwalifikacje w Engelberku to wie o czym mówię.
0
Ależ bramka Arnolda.
0
@betonito Ten pociąg odjechał wraz z przyjściem do PSG
0
@Barca1992 Morawiecki coś mówił że chcą usunąć podatek VAT z produktów spożywczych, więc może chociaż to potanieje.
0
@dasouzar11 Bale do Realu czy gdzie?
0
@BigBambi 6-2 na Bernabeu to był najlepszy mecz, który obejrzałem i wątpię że obejrzę lepszy.
8
https://www.instagram.com/reel/CXbcv9ePPbL/?utm_medium=copy_link
Admini Villarealu również w formie :D
0
@Katalonbar Liverpool na 1
Bayern 2
City 3
1
@konajoncek PSG się przejedzie po United.
0
3 najlepszych bramkarzy na świecie w tym momencie?
1
Jak tak patrzę w terminarz to po spotkaniu z Elche ciężko szukać jakiś pewnych 3 punktów. Za tydzień obowiązkiem jest wygrać, bo potem zaczynają się schody.
0
Ma ktoś video z "przewrotki" Luuka?
0
W Liverpoolu na 10 takich prób 9 byłoby w siatce.
1
Coutinho jak junior. Ależ zjazd.
0
Luuk potrafi zrobić coś niekonwencjonalnego?