0

@BartqRKO Nie zostaną. Bucks i Nets prędzej czy później ich wyprzedzą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BartqRKO To Bereś powiedział?

0

Dobrze zacząć weekend już we wtorek.

1

@LS na instagraie możesz ustawić sobie profil prywatny. Nie sądzę żeby dziewczyny, które mają ustawiony właśnie ten typ profilu szukały uwagi.

0

@nammah A kogo mogła trafić gorszego?

7

3

@MesQueUnClub96 Marco Reus

2

@VamosDeJong Przecież ten skład Xaviego nigdy nie będzie zdrowy.

0

Myślicie że Xavi będzie tak samo jak Kloop czy Tuchel i inni trenerzy z Premier League gratulować każdemu piłkarzowi po meczu? Dzisiaj po treningu mieliśmy namiastkę tego.

1

@Sensible Tak, ale Sabalenka i Badosa również grają siłowy tenis, a Idze ciężko się przeciwstawić takim zawodniczkom. Jedno zwycięstwo według mnie będzie dobrym wynikiem.

0

Odbyło się losowanie imprezy kończącej sezon WTA Finals z udziałem ośmiu najlepszych tenisistek sezonu.
Nasza Iga wylosowała chyba najgorzej jak mogła, bo trafiła na zawodniczki, które jej kompletnie nie leżą. Zagra w grupie z Aryną Sabalenką, Marią Sakkari oraz Paulą Badosą.

2

Goldeny pięknie idą. Z bilansem 9-1 są najlepszą drużyną ligi. A Curry? To jest niepojęte co on dzisiaj wyczyniał. Czekamy na powrót Klaya.

2

O proszę Siakam wrócił do rotacji Toronto. Swoją drogą dobry meczyk.

0

@nammah akurat w środku pola mamy teraz kłopot bogactwa.

0


Wygramy po raz trzeci Eurowizję Junior?

2

@Laramblaessa Może chociażby po to by więcej grać.

1

Nico robi niesamowite wrażenie.

0

@daniel32778 Najlepsze jak pominął Luuka i Umtitiego.

0

@Alustic Da się pauzować 3 miesiące przy kontuzji mięśniowej?

0

@Danny Gaucho Oczywiście że nie.

0

@Deviler Salah,Vini,Coman,Bernardo,Chiesa i mimo wszystko Neymar

1

Luuk czy Falcao? Jak myślicie?

0

Najprostszą droga dostania się do LM przez nas, może być po prostu wygranie Ligi Europy.

5

Ale Vinicius to jest kozak.

1

@_KrAtOs_ Griezmann nie był

0

Niedługo 11 nie uzbieramy jak tak dalej pójdzie.

1

@Kgorecki2500 Tak, ale niektórzy już chyba o tym zapomnieli.

1

Pamiętajcie. Xavi jest jedną z największych legend tego klubu i nic tego nie zmieni. Powodzenia Generale!

0

@Encore Ani Durant, ani Curry nie pokazali jeszcze w pełni swoich możliwości w tym sezonie. Na tą chwilą DeRozan zamiata wszystkich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?