kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BartqRKO Nie zostaną. Bucks i Nets prędzej czy później ich wyprzedzą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BartqRKO To Bereś powiedział?
0
Dobrze zacząć weekend już we wtorek.
1
@LS na instagraie możesz ustawić sobie profil prywatny. Nie sądzę żeby dziewczyny, które mają ustawiony właśnie ten typ profilu szukały uwagi.
0
@nammah A kogo mogła trafić gorszego?
7
https://www.instagram.com/p/CWEOltvIB27/?utm_medium=copy_link
Widać, że Ansu trochę przybity :(
3
@MesQueUnClub96 Marco Reus
2
@VamosDeJong Przecież ten skład Xaviego nigdy nie będzie zdrowy.
0
Myślicie że Xavi będzie tak samo jak Kloop czy Tuchel i inni trenerzy z Premier League gratulować każdemu piłkarzowi po meczu? Dzisiaj po treningu mieliśmy namiastkę tego.
1
@Sensible Tak, ale Sabalenka i Badosa również grają siłowy tenis, a Idze ciężko się przeciwstawić takim zawodniczkom. Jedno zwycięstwo według mnie będzie dobrym wynikiem.
0
Odbyło się losowanie imprezy kończącej sezon WTA Finals z udziałem ośmiu najlepszych tenisistek sezonu.
Nasza Iga wylosowała chyba najgorzej jak mogła, bo trafiła na zawodniczki, które jej kompletnie nie leżą. Zagra w grupie z Aryną Sabalenką, Marią Sakkari oraz Paulą Badosą.
2
Goldeny pięknie idą. Z bilansem 9-1 są najlepszą drużyną ligi. A Curry? To jest niepojęte co on dzisiaj wyczyniał. Czekamy na powrót Klaya.
2
O proszę Siakam wrócił do rotacji Toronto. Swoją drogą dobry meczyk.
0
@nammah akurat w środku pola mamy teraz kłopot bogactwa.
0
Wygramy po raz trzeci Eurowizję Junior?
2
@Laramblaessa Może chociażby po to by więcej grać.
1
Nico robi niesamowite wrażenie.
0
@daniel32778 Najlepsze jak pominął Luuka i Umtitiego.
0
@Alustic Da się pauzować 3 miesiące przy kontuzji mięśniowej?
0
@Danny Gaucho Oczywiście że nie.
0
@Deviler Salah,Vini,Coman,Bernardo,Chiesa i mimo wszystko Neymar
1
Luuk czy Falcao? Jak myślicie?
0
Najprostszą droga dostania się do LM przez nas, może być po prostu wygranie Ligi Europy.
5
Ale Vinicius to jest kozak.
1
@_KrAtOs_ Griezmann nie był
0
Niedługo 11 nie uzbieramy jak tak dalej pójdzie.
1
@Kgorecki2500 Tak, ale niektórzy już chyba o tym zapomnieli.
1
Pamiętajcie. Xavi jest jedną z największych legend tego klubu i nic tego nie zmieni. Powodzenia Generale!
0
@Encore Ani Durant, ani Curry nie pokazali jeszcze w pełni swoich możliwości w tym sezonie. Na tą chwilą DeRozan zamiata wszystkich.