kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobra, nie bedzie rowerka. Teraz już z górki.
3
"Pamiętajcie że Iga miała mniej czasu na regenerację" Teraz będą pieprzyć o tym całe spotkanie.
5
@clyde a co mają eksperckie wysrywy do oglądania meczu?
0
Będzie szybciej niż Barty.
0
@Kacper1998 Kto ogląda Ige w tym turnieju wie, że będzie bardzo ciężko. Jeśli dzisiaj pokona Collins to będzie dla mnie miła niespodzianka.
0
@lukaszbarca15 Nie ma rywalki w tym turnieju dla Barty. Jest niesamowita. I Collins i Świątek to półka niżej w tej chwili.
0
@gumaz Collins jest bardzo mocna. Będziw bardzo ciężko.
0
@DonAndrzejos No a nie?
1
@DonAndrzejos Na moje brak szans. Już teraz z Collins będzie bardzo ciężko.
43
To już dwa lata :(
0
@Uukasz_93 To, że większy talent od Williamsa to bym polemizował.
0
@daniel32778 Dlaczego niestety?
9
Dokładnie 4 lata temu w meczu przeciwko Espanyolowi w Pucharze Króla w barwach Barcelony zadebiutował Philippe Coutinho. Brazylijczyk zmienił wtedy Iniestę, a na Camp Nou pojawiła się ogromna wrzawa. Chciałbym napisać, że reszta to już piękna historia, ale 4 lata później Cou jest cieniem samego siebie i gra w Aston Villi.
0
@szymonekk Jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze
2
Z łóżka to Rumunki bym nie wyrzucił.
1
Messi asysta 2 minuty od wejścia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ramos strzela dla PSG.
0
Zaraz GOAT wchodzi. Nie, nie Braithwaite.
0
Myślę że gdyby mecz trwał 80 minut to bylibyśmy liderem teraz.
0
Haaland kontuzja czy co?
3
Mistrzostwa Słowenii w Titisee Neustadt.
4
@Pogba Teraz Xavi wystawia Nico
1
@LyFT Pedriemu nic nie jest
0
@analitykTaktyki Podaj jeden przykład kto go nazwał nowym Iniestą.
0
@Pawlusek uraz mięśniowy
1
Pedri nie mógł pozwolić sobie, że ten mecz skończy się bez dogrywki, więc wział sprawy w swoje nogi.
0
Webster do Barcy.
0
@bafi lekki uraz, dzisiaj normalnie do gry
0
@bafi gra, czemu ma nie grać?