kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ależ Kamil smutny.
0
@sebo939 no tak, ale Stoch jednak trochę lepiej spisywał się na treninach. 3 razy był w 10.
0
Geiger na 8 skoków, raz w 10 tylko był. Szkoda.
0
Klimov nie dostał tych punktów za belkę z tego wychodzi.
0
@Emhyr Konkurs sezonu to dlaczego mają obniżać? Wcześniej przed igrzyskami obawiali się o zdrowie zawodników.
0
@mekston Prevc już tutaj skaķał dobrze w treningach.
3
Najlepszy konkurs sezonu i to na igrzyskach. Fenomenalne zawody.
0
@BartqRKO No jak moga stracić? Wstawiają gością do 5 piątki który grać w obronie nie potrafi więc muszą poświęcić innego gościa, czy to Maxey czy Green, obaj lepsi w obronie od Hardena.
0
@Salchent Słaba wymiana dla Netsów? To Ty chyba śledzisz NBA od wczoraj.
0
@Vebrol i te ostre wślizgi na Neymarze
1
@magister97r No to Nets będą mocnymi kandydatami do mistrzostwa. Phila zresztą też.
0
@FCBMati10 w poniedziałek?
0
Co ten Coutnho?
1
W końcu mecz na Canal+.
6
Ależ wytrzymał presję Boyd-Clowes. Najbardziej szkoda Takanashi.
0
Norwegia zdyskwalifikowana.
2
W studiu Eurosportu humoru nie brakuje.
"W 2 serii 3 Polki, Konderla,Rajda,Baczkowska. Do boju"
0
W Eurosporcie nie szczypią się w język.
0
Niemcy zdyskwalifikowani. Ale jaja.
3
@Clue Mbappe to też taki Luuk de Jong tylko, że lepszy i szybszy.
2
Austria i Japonia zdyskwalifikowana. Jeszcze tylko dyskwalifikacja Słowenii, Norwegii, Niemców i Rosji i walczymy o medal.
1
@Vebrol Komentarz jak komentarz. Chciałbym tą bramkę zobaczyć z komentarzem Wolskiego.
0
Halland ile będzie pauzował?
1
@Ghotti Ta jego La Krokieta :D
1
@kamil295 przecież na moje to Nets wyszliby ma tym lepiej. Najwiekszym problemem Nets jest obrona, co gwarantuje Simmons. Lepszego obrońcy odbwodowego nie znajdą.
0
@Koni8M Ja jestem przekonany że w 5 będzie. Nie ma chyba w Pucharze zawodnika, któremu bardziej leży skocznia normalna.
0
@Tomo1989 Przed Mistrzostwami Świata w Obersdorfie też na treningach przed konkursem na normalnej skoczni nie był ani razu w pierwszej 10, a w konkursie przegrał tylko z Żyłą.
0
@Tomo1989 Przecież on tak zawsze skacze na treningach przed wielką imprezą, a potem przywozi medal. Co Wy od wczoraj oglądacie skoki?
0
@Koni8M Dlaczego nie ma szans?
2
Granerud
Kobayashi
Geiger
Stoch
Kraft
Ta piątka myślę będzie walczyć o medale w niedzielę.