2

Ależ Kamil smutny.

0

@sebo939 no tak, ale Stoch jednak trochę lepiej spisywał się na treninach. 3 razy był w 10.

0

Geiger na 8 skoków, raz w 10 tylko był. Szkoda.

0

Klimov nie dostał tych punktów za belkę z tego wychodzi.

0

@Emhyr Konkurs sezonu to dlaczego mają obniżać? Wcześniej przed igrzyskami obawiali się o zdrowie zawodników.

0

@mekston Prevc już tutaj skaķał dobrze w treningach.

3

Najlepszy konkurs sezonu i to na igrzyskach. Fenomenalne zawody.

0

@BartqRKO No jak moga stracić? Wstawiają gością do 5 piątki który grać w obronie nie potrafi więc muszą poświęcić innego gościa, czy to Maxey czy Green, obaj lepsi w obronie od Hardena.

0

@Salchent Słaba wymiana dla Netsów? To Ty chyba śledzisz NBA od wczoraj.

0

@Vebrol i te ostre wślizgi na Neymarze

1

@magister97r No to Nets będą mocnymi kandydatami do mistrzostwa. Phila zresztą też.

0

@FCBMati10 w poniedziałek?

0

Co ten Coutnho?

1

W końcu mecz na Canal+.

6

Ależ wytrzymał presję Boyd-Clowes. Najbardziej szkoda Takanashi.

0

Norwegia zdyskwalifikowana.

2

W studiu Eurosportu humoru nie brakuje.
"W 2 serii 3 Polki, Konderla,Rajda,Baczkowska. Do boju"

0

W Eurosporcie nie szczypią się w język.

0

Niemcy zdyskwalifikowani. Ale jaja.

3

@Clue Mbappe to też taki Luuk de Jong tylko, że lepszy i szybszy.

2

Austria i Japonia zdyskwalifikowana. Jeszcze tylko dyskwalifikacja Słowenii, Norwegii, Niemców i Rosji i walczymy o medal.

1

@Vebrol Komentarz jak komentarz. Chciałbym tą bramkę zobaczyć z komentarzem Wolskiego.

0

Halland ile będzie pauzował?

1

@Ghotti Ta jego La Krokieta :D

1

@kamil295 przecież na moje to Nets wyszliby ma tym lepiej. Najwiekszym problemem Nets jest obrona, co gwarantuje Simmons. Lepszego obrońcy odbwodowego nie znajdą.

0

@Koni8M Ja jestem przekonany że w 5 będzie. Nie ma chyba w Pucharze zawodnika, któremu bardziej leży skocznia normalna.

0

@Tomo1989 Przed Mistrzostwami Świata w Obersdorfie też na treningach przed konkursem na normalnej skoczni nie był ani razu w pierwszej 10, a w konkursie przegrał tylko z Żyłą.

0

@Tomo1989 Przecież on tak zawsze skacze na treningach przed wielką imprezą, a potem przywozi medal. Co Wy od wczoraj oglądacie skoki?

0

@Koni8M Dlaczego nie ma szans?

2

Granerud
Kobayashi
Geiger
Stoch
Kraft
Ta piątka myślę będzie walczyć o medale w niedzielę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?