0

@KrwawiaceoczyVEB Nie chwalmy tak tego Dembele ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Hanok Bez przesady z tym Dembele ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

Dembuś co za zmiana.

0

@Kgorecki2500 od 4 dni

7


Coś się święci?

1

@bartas97 Nie ma potrzeby koontynowania do meczy, bo się one nie odbędą.

0

@Kusco15 Ludzie. Przecież tam nikogo nie ma.

0

Ogląda ktoś Romę? Jak Zalewski?

0

@agaFCB jak coś idzie to się nie zmienia.

0

Co ważnego się wydarzyło w nocy?

24

Dokładnie rok temu Piotr Żyla został mistrzem świata.

0

@John_Doe Elif i Grzech Fatmagul top.

37


Serce rośnie widząc, że Ukraina ma takiego prezydenta.

1

Uczycie się jakiegoś języka na busuu? Konto premium jest niezbędne, czy uczycie się w wersji podstawowej?

48


To fejk konto czy serio Duda tak napisał?

2

@tristan87 jak w jakimś obozie prawie :(

1

@Arkon Harden to idealne dopasowanie do Embiida. Oboje będą siać spustoszenie. Joel jest w wybitnej formie i jeśli ją utrzyma widzę ich w finale konferencji. Netsi jeśli będą zdrowi z Simmonsem, Irvingiem, Durantem również będą bardzo mocni. Wydaję mi się że z tą trojką mają większą szansę na mistrzostwo niż to mieli z Hardenem. Seth to również solidne wzmocnienie. Ja także nie trawię Nets, ale to nie sympatia decyduje o tym kto zagra w finale.

1

@Arkon GSW z Suns i Phila z Netsami.

4

Wystarczyło że człowiek postawi na Sakkari i Iga łatwo wygrywa. Brawo.

1

@jakub1906 znowu źle wrzucony link z twittera

8

Trzeba roztrzygnąć dwumecz na Camp Nou i w rewanżu niech sobie Rysiu pogra mając na uwadze mecz z Realem od razu po rewanżu.

2

@Pogba Naprawdę daje radę. Brawa dla niego.

0

@Bykunn może źle sprecyzowałem. Chodzi mi o to, że raczej nie możemy oczekiwać pomocy od Niemców, którzy dzisiaj sami odmówili pomocy Ukrainie, nawet rezygnując z dostarczenia jakiekolwiek broni.

0

@Bykunn Normalnie zapytałem, bo widzę że posiadasz większą więdzę ode mnie a Ty od razu szyderą uderzasz. Niemcy to nasi sprzymierzeńcy?

0

W sumie to dlaczego Ukraina nie jest w NATO. Konflikt z Rosją ich z tego wykluczył?

0

@Bykunn myslisz że Putin nie ma zaplanowanego długotrwałego planu w którym znajduję się również atak na nasz kraj? Z tym planem nie bylbym taki pewny. Ten powód z granicami tez mnie nie przekonuje. Mamy za sobą praktycznie tylko te dwa małe państewka na południu Polski, a tak z każdej strony byśmy byli otoczeni wrogami.

0

Ej, czy tylko ja zapomniałem o tych drużynach z wolnym losem w 1/16 finału? Teraz patrzę na te drużyny które możemy wylosować i dziwię się skąd się one wzięły.

0

Mecz się skończył 20 minut temu, a Rysiu już wstawił zdjęcia z meczu na instagramie.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

I ci sami ludzie co teraz tankują i wypłacają pieniądze zaraz będą narzekać na rząd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?