kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrwawiaceoczyVEB Nie chwalmy tak tego Dembele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Hanok Bez przesady z tym Dembele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
Dembuś co za zmiana.
0
@Kgorecki2500 od 4 dni
7
Coś się święci?
1
@bartas97 Nie ma potrzeby koontynowania do meczy, bo się one nie odbędą.
0
@Kusco15 Ludzie. Przecież tam nikogo nie ma.
0
Ogląda ktoś Romę? Jak Zalewski?
0
@agaFCB jak coś idzie to się nie zmienia.
0
Co ważnego się wydarzyło w nocy?
24
Dokładnie rok temu Piotr Żyla został mistrzem świata.
0
@John_Doe Elif i Grzech Fatmagul top.
37
Serce rośnie widząc, że Ukraina ma takiego prezydenta.
1
Uczycie się jakiegoś języka na busuu? Konto premium jest niezbędne, czy uczycie się w wersji podstawowej?
48
To fejk konto czy serio Duda tak napisał?
2
@tristan87 jak w jakimś obozie prawie :(
1
@Arkon Harden to idealne dopasowanie do Embiida. Oboje będą siać spustoszenie. Joel jest w wybitnej formie i jeśli ją utrzyma widzę ich w finale konferencji. Netsi jeśli będą zdrowi z Simmonsem, Irvingiem, Durantem również będą bardzo mocni. Wydaję mi się że z tą trojką mają większą szansę na mistrzostwo niż to mieli z Hardenem. Seth to również solidne wzmocnienie. Ja także nie trawię Nets, ale to nie sympatia decyduje o tym kto zagra w finale.
1
@Arkon GSW z Suns i Phila z Netsami.
4
Wystarczyło że człowiek postawi na Sakkari i Iga łatwo wygrywa. Brawo.
1
@jakub1906 znowu źle wrzucony link z twittera
8
Trzeba roztrzygnąć dwumecz na Camp Nou i w rewanżu niech sobie Rysiu pogra mając na uwadze mecz z Realem od razu po rewanżu.
2
@Pogba Naprawdę daje radę. Brawa dla niego.
0
@Bykunn może źle sprecyzowałem. Chodzi mi o to, że raczej nie możemy oczekiwać pomocy od Niemców, którzy dzisiaj sami odmówili pomocy Ukrainie, nawet rezygnując z dostarczenia jakiekolwiek broni.
0
@Bykunn Normalnie zapytałem, bo widzę że posiadasz większą więdzę ode mnie a Ty od razu szyderą uderzasz. Niemcy to nasi sprzymierzeńcy?
0
W sumie to dlaczego Ukraina nie jest w NATO. Konflikt z Rosją ich z tego wykluczył?
0
@Bykunn myslisz że Putin nie ma zaplanowanego długotrwałego planu w którym znajduję się również atak na nasz kraj? Z tym planem nie bylbym taki pewny. Ten powód z granicami tez mnie nie przekonuje. Mamy za sobą praktycznie tylko te dwa małe państewka na południu Polski, a tak z każdej strony byśmy byli otoczeni wrogami.
0
Ej, czy tylko ja zapomniałem o tych drużynach z wolnym losem w 1/16 finału? Teraz patrzę na te drużyny które możemy wylosować i dziwię się skąd się one wzięły.
0
Mecz się skończył 20 minut temu, a Rysiu już wstawił zdjęcia z meczu na instagramie.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
I ci sami ludzie co teraz tankują i wypłacają pieniądze zaraz będą narzekać na rząd.