kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Brooklyn Nets 86-56 Orlando Magic, po pierwszej połowie. Irving 41 punktów. Jakiś rekordzik się tutaj szykuje.
2
Jak nie macie co do roboty to włączcie sobie Netsów bo Irving dzisiaj może zapisać się w historii.
Nie skończyła się jeszcze druga kwarta, a Kyrie ma już 39 punktów i 14/17 z gry.
4
To że Towns będzie miał najlepszy wynik punktowy w sezonie to bym się nie spodziewał.
0
@leviOsa no właśnie ja myślałem że perico bo Espanyol to papużki i nazywa się ich los pericos, ale częściej widzę używane jest słowo loro w tłumaczeniu papugi. Ciekawi mnie co jest częściej używane w Hiszpanii.
0
Zna ktoś z Was hiszpański? Papuga po hiszpańsku to loro czy perico?
0
@Jakchcesz dobrze że wrócił do swojego grania bo poprzednie dwa mecze miał kiepściutkie
0
Riki tiki na boisku.
3
Neymar przyleciał do syna i wielkie halo.
1
Emma Raducanu to obecnie najładniejsza zawodniczka w tourze.
0
Trochę mi szkoda Neymara.
2
Dla Messiego ten sezon mógłby już się skończyć. On już pewnie myśli o mundialu.
2
Ale gwiżdzą na Neymara.
0
W połowie 3 kwarty meczu Bucks z GSW trzech zawodników drużyny z Warriors ma +20 puntktów i co ciekawe nie ma w tym gronie Stepha Curry'ego który jak dotąd zdobył tylko 5 punktów.
0
@patrykzmc2000 Nie wiem czy Neymar to w tej chwili chociaż 1/3 jego prime.
1
Człowiek specjalnie zamienił się z popki na rano by móc obejrzeć mecz Barcy myśląc że ta w pierwszym meczu zamknie dwumecz, a tu się okazuje, że jednak rewanż będzie decydujący. Chyba trzeba ogarnąć w takim razie chorobowe za tydzień.
0
@Survier Róźnica jest taka że Bayern grał rewanż u siebie, a my jedziemy do tureckiego kotła.
0
Zamiast sobie spokojnie pojechać na wycieczkę do Turcji przed El Clasico to jedziemy tam z nożem na gardle do tureckiego kotła.
1
To jest kryminał co teraz zrobili Dest z Busquetsem
0
13 drużyna ligi tureckiej.
0
Wystarczyło napsoczyć na Pedriego i już magiczna akcja. Mogę tak ciągle.
0
Pedri po słowach Xaviego, że mu przypomina Inieste gra jak Puig.
1
@LeoMessi1994 Neymar grający w meczach przedsezonowych przed transferem to był kozak totalny
0
@Castro Kto tam pójdzie widząć że rok po roku dostają bęcki w LM? Chyba że kolejni którzy już swój prime mają za sobą i chcą zarobić czyt. Ronaldo, Kane. Młodzi tam nie pójdą, bo nie ma w Paryżu projektu długoterminowego.
4
Jeszcze 5 lat temu cieszyliśmy oko tym co wyprawiali Neymar z Messim, a dzisiaj oglądamy prawdopodobnie ich schyłek. Szkoda bo mogło potoczyć się to wszystko zupełnie inaczej, gdyby nie ta decyzja Neymara. No coź, my zaraz znowu będziemy na szczycie, a PSG po odejściu Mbappe będzie średniakiem w Europie.
0
To Mbappe pewnie do Realu.
0
Najlepszym scenariuszem zakończenia tego meczu to gol dla PSG w 94 minucie.
1
Tam serio nie ma kogoś lepszego żeby wolnego uderzał?
2
Vinicius gra z PSG
2
Oni są fatalni. Jak Mbappe odejdzie to oni nawet tej śmiesznej ligi nie wygrają.
4
Ile bym dał żeby zobaczyć jeszcze Messiego w prime.