1

Gundogan to pan piłkarz.

0

Co dolega w ogóle Araujo?

16

@DaPidejpi to byli czasy

0

@karol130197 Już są bilety?

0

@Popitek12 Tatum ma 19 lat

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak te linki w twittera się kopiowało żeby były normalnie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

To uczucie kiedy przychodzisz z roboty, czytasz wszystkie komentarze, przeczytałeś ich już naprawdę sporo, masz zamiar czytać dalej i przez przypadek klikniesz w kogoś nick i musisz potem od początku wejść na Ramble i od nowa zjeżdzać.

0

W Realu wszyscy zdrowi i gotowi do gry?

0

Tande oby to zepsuł.

0

Austria to wygra.

0

Liryka, epika i Babiarz

0

@Janas11224 1'92 na Barce jest

6

Zajc +9,1, a Eisenbichler w tej samej serii -5,6.

0

@rasta212 19/18/17

0

Ale dzisiaj loteryjny konkurs się szykuje.

7

@Ronin47 3-1 dla Barcy

1

Kolejny mecz w którym Gavi>Pedri. Sporo błędnych decyzji dzisiaj młodego Hiszpana z Wysp Kanaryjskich.

4

Niespodziewałem się, że kiedyś to napiszę ale brakowało dzisiaj cholernie Lengleta. Śmiem twierdzić, że gdyby był dostępny 3 punkty byłyby nasze bo to on, a nie Garcia wszedłby na drugą połową.

72

Najlepsze że uciszyliśmy te bydło na trybunach.

0

Adama MVP. Pięknie Luuk

2

Fatalny mecz Ferrana... znowu strata.

1

Ależ teraz Pedri to zepsuł. Tyle miejsca miał...

5

Tak to jest bez Araujo

0

Super mecz od początku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Widzieliście co zrobił Paqueta?

0

Ależ Atletico sie posypało, dlatego ostrożnie bym podchodził do tego naszego ostatniego zwycięstwa z nimi. Z Napoli będzie prawdziwy test.

0

@VegetaPolska no za 5 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?