kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gundogan to pan piłkarz.
0
Co dolega w ogóle Araujo?
16
@DaPidejpi to byli czasy
0
@karol130197 Już są bilety?
0
@Popitek12 Tatum ma 19 lat
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak te linki w twittera się kopiowało żeby były normalnie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
To uczucie kiedy przychodzisz z roboty, czytasz wszystkie komentarze, przeczytałeś ich już naprawdę sporo, masz zamiar czytać dalej i przez przypadek klikniesz w kogoś nick i musisz potem od początku wejść na Ramble i od nowa zjeżdzać.
0
W Realu wszyscy zdrowi i gotowi do gry?
0
Tande oby to zepsuł.
0
Austria to wygra.
0
Liryka, epika i Babiarz
0
@Janas11224 1'92 na Barce jest
6
Zajc +9,1, a Eisenbichler w tej samej serii -5,6.
0
@rasta212 19/18/17
0
Ale dzisiaj loteryjny konkurs się szykuje.
7
@Ronin47 3-1 dla Barcy
1
Kolejny mecz w którym Gavi>Pedri. Sporo błędnych decyzji dzisiaj młodego Hiszpana z Wysp Kanaryjskich.
4
Niespodziewałem się, że kiedyś to napiszę ale brakowało dzisiaj cholernie Lengleta. Śmiem twierdzić, że gdyby był dostępny 3 punkty byłyby nasze bo to on, a nie Garcia wszedłby na drugą połową.
72
Najlepsze że uciszyliśmy te bydło na trybunach.
0
Adama MVP. Pięknie Luuk
2
Fatalny mecz Ferrana... znowu strata.
1
Ależ teraz Pedri to zepsuł. Tyle miejsca miał...
5
Tak to jest bez Araujo
0
Super mecz od początku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Widzieliście co zrobił Paqueta?
0
Ależ Atletico sie posypało, dlatego ostrożnie bym podchodził do tego naszego ostatniego zwycięstwa z nimi. Z Napoli będzie prawdziwy test.
0
@VegetaPolska no za 5 lat.