1

Sousa TOP. Specjalnie odpuścił mecz z Węgrami, żeby wylosowac ruskich* i tym o to spodobem jesteśmy w finale baraży.

0

@Nano22 to jeszcze jest coś takiego jak covid?

4

Informacja z parkietów NBA. Do gry dzisiejszej nocy może wrócić Victor Oladipo.

0

Dzień dobry. Dokładnie rok temu Juan Laporta został ponownie prezydentem Barcelony.

0

Kyrie dzisiaj nie dotrzymał kroku KD, chociaz ten też spartolił końcówkę.

0

@kamil295 nie no w Suns nie ma kto grać. Jednostronny mecz. Dziwię się że Canal+ wybrali ten mecz chyba że dużo wcześniej decydowali jaki mecz pokażą.

5

Ale meczycho w Bostonie. Takie mecze ogląda się z wypiekami na twarzy.

0

@VeB 1899 a gdzie będzie?

0

@agaFCB Pedri jaki ubaw

0

@TheBigShow kto taki?

1

@Criss18Barca Masz rację. Po konkursie w Oslo monolog był.

0

@Criss18Barca z tego co pamiętam słynny monolog był w Zakopanem, a Małysz ogłosił zakończenie kariery w Oslo po MŚ.

0

@DaPidejpi wszystkie portale piszą.

0

Chersoń zdobyty. Pierwsze duże miasto w rękach rosjan*.

4

Przed meczem Betisu z Zenitem w Lidze Europy pisaliście że w składzie drużyny z Sankt Petersburga jest jeden Ukrainiec. Dzisiaj rozwiązał on kontrakt z Zenitem. Powód? Ciężka sytuacja rodzinna.

13

Na stronie Realu masa komentarzy komplementujących grę Barcelony i Pedriego. To jeden z nich.
"Widać niektórzy poniżej nie mogą przyswoić, że Barcelona z żółtodziobem na ławce i z mieszanką młodzików i weteranaów gra w tej chwili lepiej niż my.
Przecież oni teraz by nas oklepali. Intensywność drugiej linii to jest przepaść. Było by podobnie jak z PSG.
Co Pedri gra to jest poezja. Zazdroszczę im go i to strasznie"

2


Słynna przeróbka z filmu Upadek z Hitlerem już jest.

4

@Toretto Ty widzisz jak ruskie kompromitują się na Ukrainie? I oni na Polskie mają ruszyć i walczyć z Nato?

1

0

@CLOUT_COBAIN jesteś w serwisie od tego roku, a było pisane o tym 3 lata temu

2

Czy mem ze śmiercią z kosą która puka do kolejnych dzwi rywali Barcelony już powstał?

10

Najlepsze jest to że nie ma się dzisiaj do kogo przyczepić bo Ter Stegen nie miał nic do roboty.

0

@Kengo Auba miał tu dać przerzut na Dzbanusia.

5

@zodiak_10 Nie wiem co lepsze reakcja komentatora czy reakcja kibiców.

1

Jaka dzisiaj liczba widzów na trybunach się pojawiła?

5

Pamiętacie jak pisaliśmy że Arthur-Frenkie-Puig to trio na lata środka pomocy Barcelony? Z perspektywy czasu brzmi to przekomicznie.

0

@Mns21 wróci, musi dostać godne pożegnanie.

0

@Azi Czechy też? Bo czytałem że nie odbierali telefonów.

4

Ale to będzie chodzić z Messim i Haalandem.

18

Najlepsze to, że po tym pokazie techniki Pedriego padła bramka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?