kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sousa TOP. Specjalnie odpuścił mecz z Węgrami, żeby wylosowac ruskich* i tym o to spodobem jesteśmy w finale baraży.
0
@Nano22 to jeszcze jest coś takiego jak covid?
4
Informacja z parkietów NBA. Do gry dzisiejszej nocy może wrócić Victor Oladipo.
0
Dzień dobry. Dokładnie rok temu Juan Laporta został ponownie prezydentem Barcelony.
0
Kyrie dzisiaj nie dotrzymał kroku KD, chociaz ten też spartolił końcówkę.
0
@kamil295 nie no w Suns nie ma kto grać. Jednostronny mecz. Dziwię się że Canal+ wybrali ten mecz chyba że dużo wcześniej decydowali jaki mecz pokażą.
5
Ale meczycho w Bostonie. Takie mecze ogląda się z wypiekami na twarzy.
0
@VeB 1899 a gdzie będzie?
0
@agaFCB Pedri jaki ubaw
0
@TheBigShow kto taki?
1
@Criss18Barca Masz rację. Po konkursie w Oslo monolog był.
0
@Criss18Barca z tego co pamiętam słynny monolog był w Zakopanem, a Małysz ogłosił zakończenie kariery w Oslo po MŚ.
0
@DaPidejpi wszystkie portale piszą.
0
Chersoń zdobyty. Pierwsze duże miasto w rękach rosjan*.
4
Przed meczem Betisu z Zenitem w Lidze Europy pisaliście że w składzie drużyny z Sankt Petersburga jest jeden Ukrainiec. Dzisiaj rozwiązał on kontrakt z Zenitem. Powód? Ciężka sytuacja rodzinna.
13
Na stronie Realu masa komentarzy komplementujących grę Barcelony i Pedriego. To jeden z nich.
"Widać niektórzy poniżej nie mogą przyswoić, że Barcelona z żółtodziobem na ławce i z mieszanką młodzików i weteranaów gra w tej chwili lepiej niż my.
Przecież oni teraz by nas oklepali. Intensywność drugiej linii to jest przepaść. Było by podobnie jak z PSG.
Co Pedri gra to jest poezja. Zazdroszczę im go i to strasznie"
2
Słynna przeróbka z filmu Upadek z Hitlerem już jest.
4
@Toretto Ty widzisz jak ruskie kompromitują się na Ukrainie? I oni na Polskie mają ruszyć i walczyć z Nato?
1
@escarabajo https://www.fcbarca.com/89146-riqui-puig-potwiedza-ze-nie-zamierza-odchodzic-na-wypozyczenie,dyskusja-7260083.html#comment-7260083
Pierwszy komentarz z brzegu jaki znalazłem. Podobnych była cała masa.
0
@CLOUT_COBAIN jesteś w serwisie od tego roku, a było pisane o tym 3 lata temu
2
Czy mem ze śmiercią z kosą która puka do kolejnych dzwi rywali Barcelony już powstał?
10
Najlepsze jest to że nie ma się dzisiaj do kogo przyczepić bo Ter Stegen nie miał nic do roboty.
0
@Kengo Auba miał tu dać przerzut na Dzbanusia.
5
@zodiak_10 Nie wiem co lepsze reakcja komentatora czy reakcja kibiców.
1
Jaka dzisiaj liczba widzów na trybunach się pojawiła?
5
Pamiętacie jak pisaliśmy że Arthur-Frenkie-Puig to trio na lata środka pomocy Barcelony? Z perspektywy czasu brzmi to przekomicznie.
0
@Mns21 wróci, musi dostać godne pożegnanie.
0
@Azi Czechy też? Bo czytałem że nie odbierali telefonów.
4
Ale to będzie chodzić z Messim i Haalandem.
18
Najlepsze to, że po tym pokazie techniki Pedriego padła bramka.