26

Ja tylko przypomnę jak wyglądał stadion Wanda Metropolitano przed meczem z City.


To są właśnie te detale.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Emhyr Serio? Hit

1

Szkoda tej sytuacji Araujo z 93 minuty. Jestem pewien, że gdyby Urugwajczyk ją wykorzystał to zdobylibyśmy bramkę na 3-3.

2

Jak mam szukać pozytywów po tym meczu to jeden znalazłem.
Serwery wytrzymały. Chomiki wykonały kawał dobrej roboty.

0

Jest jeszcze jeden negatyw z dzisiejszego meczu o którym chyba większość z Was zapomniała. Pedri zszedł z boiska z kontuzją po pierwszej połowie.

1

NBA
Występ Allena w meczu z Atlantą określany jest jako 50/50. Wciąż odczuwa ból, ale jest zdeterminowany by zagrać.
~ Wojnarowski

0

Spójrzcie na listę powołanych. Co można z nimi zrobić? Grać tiki-takę?

1

Jak tu spalony mógł być jak ich obrońca dotykał?

1

Xavi na pomeczowej konferencji gdy zostanie zapytany o plan na dzisiejszy mecz.

- "Mam prostą odpowiedź. Spójrzcie na listę powołanych. Co można z nimi zrobić? Grać tiki-takę? Ja uważam, że robiliśmy to, co musieliśmy. W tym meczu mieliśmy bardzo mało przestrzeni. Nie mamy piłkarzy umiejących grać jeden na jednego, z odpowiednią szybkością. Nie będę już więcej o tym mówił"

0

Jak to Kowal mówił "Liga Europy jest już wygrana przez Barcelonę"
Swoją drogą wszystkiego najlepszego dla Wojtka bo obchodzi dzisiaj 50 urodziny. To mu Barca prezent sprawiła.

1

Szkoda tej setki Auby bo bramka uciszyłaby tych naszych kibiców od siedmiu boleści.

5

Mingueza na PO nieźle wyglądał, gorzej było jak grał na środku obrony. Lepiej Oscar niż Lenglet.

0

Mingueza w 1 składzie w najważniejszym jak dotąd meczu sezonu odważne posunięcie, ale trzymam kciuki za Oscara.

0

@Kondziubarca ale to zupełnie inna kontuzja, a po tej kontuzji kolana zdążył już dwa razy wrócić

3

@Zoker Coś mi się nie chce wierzyć w wiarygodność tego co wrzuciłeś.

1

Jedziemy. LaMelo vs Trae Young.

0

Według Was. Powinien być karny dla Atleti?

1

@BartqRKO Zagrałem over jego punktów dlatego.

0

@tristan87 Gdyby to bylo takie proste to nie byloby Liverpoolu i Romy.

0

@czesctuam Tak, gdyż jest w tej chwili najlepszym zawodnikiem na świecie.

0

To Lewy ma po złotej piłeczce. Zostaje Mbappe, Banzema i De Bruyne.

1

Autostrada Liverpoolu do finału.

1

Lewandowski po czerwonej kartce:
"No szkoda w kij. Jeszcze jakieś pytania bo spieszę się na samolot do Barcelony"?

6

@zadafcb według Ciebie tu jest faul?

0

@agaFCB zobaczymy. O Pedrim w wieku Gaviego jeszcze nie było głośno. O Gavim już jest. On ma 17 lat.

8

@MichalZZZ Dopóki Pique zdrowy powinien grać razem z Araujo. Jeden sezon i potem wskakuje Garcia do podstawy. Christiansen do rywalizacji. Araujo,Pique,Garcia,Christiansen tak to powinno wyglądać. Francuzi out.

0

@czółkovsky Green to będzie kozak totalny. Fenomenalna końcówka sezonu.

2

@agaFCB Według mnie Gavi będzie jeszcze lepszy bo ma więkzzy luz od Pedriego, ale zobaczymy.

3

Jestem zakochany w Gavim bardziej niż w Pedrim. Każdy kontakt z piłką naszego chłopaka z rozwiązanymi sznurówkami był dzisiaj magiczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?