kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Ja tylko przypomnę jak wyglądał stadion Wanda Metropolitano przed meczem z City.
To są właśnie te detale.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr Serio? Hit
1
Szkoda tej sytuacji Araujo z 93 minuty. Jestem pewien, że gdyby Urugwajczyk ją wykorzystał to zdobylibyśmy bramkę na 3-3.
2
Jak mam szukać pozytywów po tym meczu to jeden znalazłem.
Serwery wytrzymały. Chomiki wykonały kawał dobrej roboty.
0
Jest jeszcze jeden negatyw z dzisiejszego meczu o którym chyba większość z Was zapomniała. Pedri zszedł z boiska z kontuzją po pierwszej połowie.
1
NBA
Występ Allena w meczu z Atlantą określany jest jako 50/50. Wciąż odczuwa ból, ale jest zdeterminowany by zagrać.
~ Wojnarowski
0
Spójrzcie na listę powołanych. Co można z nimi zrobić? Grać tiki-takę?
1
Jak tu spalony mógł być jak ich obrońca dotykał?
1
Xavi na pomeczowej konferencji gdy zostanie zapytany o plan na dzisiejszy mecz.
- "Mam prostą odpowiedź. Spójrzcie na listę powołanych. Co można z nimi zrobić? Grać tiki-takę? Ja uważam, że robiliśmy to, co musieliśmy. W tym meczu mieliśmy bardzo mało przestrzeni. Nie mamy piłkarzy umiejących grać jeden na jednego, z odpowiednią szybkością. Nie będę już więcej o tym mówił"
0
Jak to Kowal mówił "Liga Europy jest już wygrana przez Barcelonę"
Swoją drogą wszystkiego najlepszego dla Wojtka bo obchodzi dzisiaj 50 urodziny. To mu Barca prezent sprawiła.
1
Szkoda tej setki Auby bo bramka uciszyłaby tych naszych kibiców od siedmiu boleści.
5
Mingueza na PO nieźle wyglądał, gorzej było jak grał na środku obrony. Lepiej Oscar niż Lenglet.
0
Mingueza w 1 składzie w najważniejszym jak dotąd meczu sezonu odważne posunięcie, ale trzymam kciuki za Oscara.
0
@Kondziubarca ale to zupełnie inna kontuzja, a po tej kontuzji kolana zdążył już dwa razy wrócić
3
@Zoker Coś mi się nie chce wierzyć w wiarygodność tego co wrzuciłeś.
1
Jedziemy. LaMelo vs Trae Young.
0
Według Was. Powinien być karny dla Atleti?
1
@BartqRKO Zagrałem over jego punktów dlatego.
0
@tristan87 Gdyby to bylo takie proste to nie byloby Liverpoolu i Romy.
0
@czesctuam Tak, gdyż jest w tej chwili najlepszym zawodnikiem na świecie.
0
To Lewy ma po złotej piłeczce. Zostaje Mbappe, Banzema i De Bruyne.
1
Autostrada Liverpoolu do finału.
1
Lewandowski po czerwonej kartce:
"No szkoda w kij. Jeszcze jakieś pytania bo spieszę się na samolot do Barcelony"?
6
@zadafcb według Ciebie tu jest faul?
0
@agaFCB zobaczymy. O Pedrim w wieku Gaviego jeszcze nie było głośno. O Gavim już jest. On ma 17 lat.
8
@MichalZZZ Dopóki Pique zdrowy powinien grać razem z Araujo. Jeden sezon i potem wskakuje Garcia do podstawy. Christiansen do rywalizacji. Araujo,Pique,Garcia,Christiansen tak to powinno wyglądać. Francuzi out.
0
@czółkovsky Green to będzie kozak totalny. Fenomenalna końcówka sezonu.
2
@agaFCB Według mnie Gavi będzie jeszcze lepszy bo ma więkzzy luz od Pedriego, ale zobaczymy.
3
Jestem zakochany w Gavim bardziej niż w Pedrim. Każdy kontakt z piłką naszego chłopaka z rozwiązanymi sznurówkami był dzisiaj magiczny.