1

Ale Smarcik to jest kozak zawodnik.

0

@Rhaan widziałeś City z Atleti?

1

Tak grający Real jak w drugiej połowie poradzi sobie z City.

4

@AmigoBlancos gratulacje mistrzostwa.

0

@bebeto77 Po mistrzostwie już

0

Szok. Co za sędziowanie.

0

Jak można tak uderzyć głową w takiej sytuacji.

0

Sędzia już nawet się nie kryje, teraz normalnie przerwał kontrę Sevilli przejmując piłkę

1

Sevilla wyjdzie z połowy?

0

@PatrykBarcelona chodzi o to że przeżywa jakby dostał czerwoną. Prawie nie wyłapał drugiej żólty. Głupota.

0

Co tak Neymar przeżywa tą zółtą kartkę?

0

Za co te 4 minuty?

0

Fatalne sędziowanie dzisiaj. Dwa poważne błędy sędziego, a jeszcze się pierwsza połowa nie skończyła.

0

@robsons23 tutaj nie może var interweniować

0

@MarFan Canal+Family

6

Co ten sędzia. Ewident faul.

4

@bebeto77 A to już graliśmy z Cadizem? Nie wiedziałem.

1

7

Glos nie jest zsynchronizowany z obrazem.

1

Co za wieczór dzisiaj.
20:45 PSG - Marsylia
21:00 Real - Sevilla
21:30 Boston - Nets
Wszystkie mecze na Canal+
Co wybieracie?

3

@magister97r na początku sezonu była mega podjarka GSW, potem gdy Steph obniżył formę, a GSW przegrywało mecze ich notowania spadły. Na początku sezonu każdy ich uznawał za głównych faworytów do mistrzostwa, potem tak w tej kwestii już nikt o nich nie mówił. Teraz też mówili że jedyny zespół, który może pokonać zespół z lepszym bilansem po sezonie zasadniczym to Denver. Ja uważam że Denver ugra max 1 mecz.

0

@FCB24 Taka prawda.

6

@Vamosdembouz na półfinał LE

0


Jak wrażenia po pierwszych meczach? Myślę że Wilki moga sprawić niespodziankę.

0

@JackH No i wszystko trafnie. GSW bierze serie. Denver brakuje MPJ i Murraya. Z nimi by powalczyli. Spodziewam się że Golden zaraz wejdzie na poziom z początku sezonu. Curry odpoczywał, Green po kontuzji wygląda coraz lepiej, a po Thompsonie nie widać że nie grał dwa lata. Toronto też nie widzę żeby ugrało serię. Stawiam 4-2 dla Phili. Jedynie Dallas bo jak wróci Doncic to powinni sobie poradzić z Utah.

1

@bartas97 2 za pierwszy w życiu bym nie dał 500zł

2

@Pawci023x Utah,GSW i Phila dzisiaj biorą pierwsze mecze.

0

Dziewczyna jednego turnieju rozegrała dzisiaj i wczoraj dwa mecze w których straciła tylko 1 (słownie jednego) gema.

0

@Vintee Po tych dwóch kolejkach będzie wiadomo czy mamy jeszcze szanse na mistrza czy możemy powoli rozpoczynać wakacje.

0

@ShawnC Dodałbym jeszcze setkę Araujo z 93 minuty bo gdyby ją strzelił to jestem pewien że byśmy wyrównali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?