kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale Smarcik to jest kozak zawodnik.
0
@Rhaan widziałeś City z Atleti?
1
Tak grający Real jak w drugiej połowie poradzi sobie z City.
4
@AmigoBlancos gratulacje mistrzostwa.
0
@bebeto77 Po mistrzostwie już
0
Szok. Co za sędziowanie.
0
Jak można tak uderzyć głową w takiej sytuacji.
0
Sędzia już nawet się nie kryje, teraz normalnie przerwał kontrę Sevilli przejmując piłkę
1
Sevilla wyjdzie z połowy?
0
@PatrykBarcelona chodzi o to że przeżywa jakby dostał czerwoną. Prawie nie wyłapał drugiej żólty. Głupota.
0
Co tak Neymar przeżywa tą zółtą kartkę?
0
Za co te 4 minuty?
0
Fatalne sędziowanie dzisiaj. Dwa poważne błędy sędziego, a jeszcze się pierwsza połowa nie skończyła.
0
@robsons23 tutaj nie może var interweniować
0
@MarFan Canal+Family
6
Co ten sędzia. Ewident faul.
4
@bebeto77 A to już graliśmy z Cadizem? Nie wiedziałem.
1
@VamosRakieta Brawo
7
Glos nie jest zsynchronizowany z obrazem.
1
Co za wieczór dzisiaj.
20:45 PSG - Marsylia
21:00 Real - Sevilla
21:30 Boston - Nets
Wszystkie mecze na Canal+
Co wybieracie?
3
@magister97r na początku sezonu była mega podjarka GSW, potem gdy Steph obniżył formę, a GSW przegrywało mecze ich notowania spadły. Na początku sezonu każdy ich uznawał za głównych faworytów do mistrzostwa, potem tak w tej kwestii już nikt o nich nie mówił. Teraz też mówili że jedyny zespół, który może pokonać zespół z lepszym bilansem po sezonie zasadniczym to Denver. Ja uważam że Denver ugra max 1 mecz.
0
@FCB24 Taka prawda.
6
@Vamosdembouz na półfinał LE
0
Jak wrażenia po pierwszych meczach? Myślę że Wilki moga sprawić niespodziankę.
0
@JackH No i wszystko trafnie. GSW bierze serie. Denver brakuje MPJ i Murraya. Z nimi by powalczyli. Spodziewam się że Golden zaraz wejdzie na poziom z początku sezonu. Curry odpoczywał, Green po kontuzji wygląda coraz lepiej, a po Thompsonie nie widać że nie grał dwa lata. Toronto też nie widzę żeby ugrało serię. Stawiam 4-2 dla Phili. Jedynie Dallas bo jak wróci Doncic to powinni sobie poradzić z Utah.
1
@bartas97 2 za pierwszy w życiu bym nie dał 500zł
2
@Pawci023x Utah,GSW i Phila dzisiaj biorą pierwsze mecze.
0
Dziewczyna jednego turnieju rozegrała dzisiaj i wczoraj dwa mecze w których straciła tylko 1 (słownie jednego) gema.
0
@Vintee Po tych dwóch kolejkach będzie wiadomo czy mamy jeszcze szanse na mistrza czy możemy powoli rozpoczynać wakacje.
0
@ShawnC Dodałbym jeszcze setkę Araujo z 93 minuty bo gdyby ją strzelił to jestem pewien że byśmy wyrównali.