kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie no Liverpool nie ma prawa przegrać z Realem. Możemy spać spokojnie.
0
@Colon City 9-6 Barca
Live 7-1 Barca
1
@tomek8756 Mógl powiedzieć jedno, a nie powiedzieć drugiego. To drugie zdanie wiedziałem że jest fejkiem.
0
@Kurkmen chcesz oglądać finał LM rodem z LE?
0
@PabloVEB to ładnie odklejony jest Benzema jak nie wie za co dostali karnego. W siatkówkę nie gramy.
0
@PiotrR to po LM czy po LM?
2
Militao to się staje powoli takim Lengletem Realu.
0
Micach Richards co się odpalił w studiu CBS. Henry patrzył na niego jak na idiote.
0
@LioMessi10 na rynku we Wrocławiu to pewnie co drugi bar będzie puszczał
1
@LloretDeMar Najważniejszy jest Gavi. Kwestią czasu aż Dembele znowu się połamie i znowu będzie wracał przez 4 lata.
0
@MesQueUnClub_87 On teraz z czym innym ma kłopot.
2
No i stało się. Netsi już na rybach. Durant będzie miał czas skupić się na portalach społecznościowych, Irving w końcu może udać się do Szamana bo już pewnie tęsknił, a Simmons może zdązy w spokoju się wyleczyć na kolejny sezon. Dobra dawać już tę serię z Bucks. Ostrzę ząbki.
4
Kurde nie dotrwam do meczu. Mam nadzieję, że jak rano się obudzę to Durant i spółka będą już w drodze na wakacje.
0
Oglądam "jej wysokość" widzę że w Anglii też sędziowie na poziomie. Jak to możliwe że Bruno nie wyleciał z czerwoną kartką?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dajcie mi dogrywkę.
1
Fajne te scenki w czasie trasmisji z San Francisco. Ale końcóweczka się szykuje. Thompson co mecz gra.
19
Ja w tym sezonie czekam już tylko na powót Fatiego. Gdyby nie to na moje ten sezon mógłby już się zakończyć.
0
Klay on fire. Wszystko wpada.
5
Jedyny pozytyw? Zmiana Traore
0
Jokic 18 puntków po pierwszej kwarcie. Uchroni Denver przed sweepem?
4
Gdyby co roku z La Masii wychodził taki diament jak Pablo Gavira. Marzenie
0
@Janas11224 I to dwóch zawodników z tego samego draftu.
0
@kamyk_23 bez Middletona zachód GSW-Suns, Wschód Boston-Miami.
3
Boston robią sweep a @fart popłynął. Durant co mi gra. Hit.
1
Jestem na imprezie ale ślędzę wynik na Brooklynie. Trzymam kciuki @fart i reszta.
0
@KapiFCB czyli GSW
0
@BartqRKO Ehh chciałem zobaczyć pierwszą połowę, a tak chyba idę spać.
0
@MesQueUnClub96 z urody nie, ale jak kto woli
1
Oo widzę że Iga gra dzisiaj z najładniejszą dziewczyną w Tourze.