3

Nie no Liverpool nie ma prawa przegrać z Realem. Możemy spać spokojnie.

0

@Colon City 9-6 Barca
Live 7-1 Barca

1

@tomek8756 Mógl powiedzieć jedno, a nie powiedzieć drugiego. To drugie zdanie wiedziałem że jest fejkiem.

0

@Kurkmen chcesz oglądać finał LM rodem z LE?

0

@PabloVEB to ładnie odklejony jest Benzema jak nie wie za co dostali karnego. W siatkówkę nie gramy.

0

@PiotrR to po LM czy po LM?

2

Militao to się staje powoli takim Lengletem Realu.

0

Micach Richards co się odpalił w studiu CBS. Henry patrzył na niego jak na idiote.

0

@LioMessi10 na rynku we Wrocławiu to pewnie co drugi bar będzie puszczał

1

@LloretDeMar Najważniejszy jest Gavi. Kwestią czasu aż Dembele znowu się połamie i znowu będzie wracał przez 4 lata.

0

@MesQueUnClub_87 On teraz z czym innym ma kłopot.

2

No i stało się. Netsi już na rybach. Durant będzie miał czas skupić się na portalach społecznościowych, Irving w końcu może udać się do Szamana bo już pewnie tęsknił, a Simmons może zdązy w spokoju się wyleczyć na kolejny sezon. Dobra dawać już tę serię z Bucks. Ostrzę ząbki.

4

Kurde nie dotrwam do meczu. Mam nadzieję, że jak rano się obudzę to Durant i spółka będą już w drodze na wakacje.

0

Oglądam "jej wysokość" widzę że w Anglii też sędziowie na poziomie. Jak to możliwe że Bruno nie wyleciał z czerwoną kartką?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dajcie mi dogrywkę.

1

Fajne te scenki w czasie trasmisji z San Francisco. Ale końcóweczka się szykuje. Thompson co mecz gra.

19

Ja w tym sezonie czekam już tylko na powót Fatiego. Gdyby nie to na moje ten sezon mógłby już się zakończyć.

0

Klay on fire. Wszystko wpada.

5

Jedyny pozytyw? Zmiana Traore

0

Jokic 18 puntków po pierwszej kwarcie. Uchroni Denver przed sweepem?

4

Gdyby co roku z La Masii wychodził taki diament jak Pablo Gavira. Marzenie

0

@Janas11224 I to dwóch zawodników z tego samego draftu.

0

@kamyk_23 bez Middletona zachód GSW-Suns, Wschód Boston-Miami.

3

Boston robią sweep a @fart popłynął. Durant co mi gra. Hit.

1

Jestem na imprezie ale ślędzę wynik na Brooklynie. Trzymam kciuki @fart i reszta.

0

@KapiFCB czyli GSW

0

@BartqRKO Ehh chciałem zobaczyć pierwszą połowę, a tak chyba idę spać.

0

@MesQueUnClub96 z urody nie, ale jak kto woli

1

Oo widzę że Iga gra dzisiaj z najładniejszą dziewczyną w Tourze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?