2

@Comentateiro Uważam że Wiggins i Poole byli bardziej kluczowi w tym meczu. Curry dalej szuka swojej najlepszej formy.

2

Pięknie GSW. Oglądałem obszerny skrót i dzielenie się piłką Warriors było spektakularne. Świetny Wiggins, nie najlepszy Doncic. Dallas jednak nie powiedziało ostatniego słowa. Lecimy po swoje Golden State.

1

@Herato Uważam, że Arteta też wyciągnął maksa w tym sezonie z tej drużyny.

0

@masq Gavi za Solera

6

Kibice Chelsea piszą, że Christensen ma problemy z psychiką przed ważnymi meczami. No tego nam właśnie potrzeba...

2

Luka vs Curry. Ależ to będzie seria. Uważam, że jak Steph nie skoczy na wyższy poziom w tych PO, Dallas wygrają tę serię.

3

Boston wygląda jak drużyna, która może wygrać mistrzostwo w tym roku, co jeszcze na początku sezonu wydawało się abstrakcją. Nie widzę w Miami, zespołu który może ich zatrzymać. Jedynym takim zespołem są moim zdaniem Suns, którzy jednak dzisiaj mogą odpaść.

2

Szkoda Giannisa. W sporcie zawsze mnie bolą porażki wielkich sportowców. Brawo dla Celtów. Świetny basket.

0

@Nazio87 nic, osobiście bym nie dał nagorody Lewemu, ale co poradzić. Iga powinna wygrac dwa lata temu.

1

Oby Iga wygrała Garrosa i potwierdziła swoją dominację w tym roku. Potem przełamać niemoc Wimbledonu.

0

@clyde Chodzi o coś wielkiego w tenisie w tym roku. Oj panowie. Wielka rzecz w tenisie to wielki szlem, a z tego co wiem Australian Open nie wygrała.

0

@Nazio87 Oczywiście jest faworytką, ale czekam na wielki szlem lub WTA Finals żeby potwierdziła dominację w tym roku i zagwarantowała sobie nagrodę PS.

0

@Bykunn Też płakała?

0

@Nazio87 Na razie Iga jeszcze w tym roku nic wielkiego nie wygrała.

1

Iga to tylko WTA 1000

0

@FCMichalo nawet nie dawali

0

Szybko te głosy przeliczyli :)

15

Najważniejsze że somsiad ma 0

1

@thorin bez przesady

1

Fajna ta Czeszka.

0

Serbia nas wyprzedziła.

0

Francja kumple. 8 punktów nam dali.

1

Piosenka Hiszpanii wcale mnie nie zachwiciła. Spanglish jakoś mi nie leży.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Polska na Eurowizji teraz

0

@MesQueUnClub96 @Pawel13sz Nie wiem czy Auba zgodzi się na rolę rezerwowego

0

Jak przyjdzie Lewy widzicie jeszcze miejsce dla Auby w Barcelonie?

0

@Encore Karne na pewno

0

No to teraz Ukraina.

0

Armenia może być wysoko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?