kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro Uważam że Wiggins i Poole byli bardziej kluczowi w tym meczu. Curry dalej szuka swojej najlepszej formy.
2
Pięknie GSW. Oglądałem obszerny skrót i dzielenie się piłką Warriors było spektakularne. Świetny Wiggins, nie najlepszy Doncic. Dallas jednak nie powiedziało ostatniego słowa. Lecimy po swoje Golden State.
1
@Herato Uważam, że Arteta też wyciągnął maksa w tym sezonie z tej drużyny.
0
@masq Gavi za Solera
6
Kibice Chelsea piszą, że Christensen ma problemy z psychiką przed ważnymi meczami. No tego nam właśnie potrzeba...
2
Luka vs Curry. Ależ to będzie seria. Uważam, że jak Steph nie skoczy na wyższy poziom w tych PO, Dallas wygrają tę serię.
3
Boston wygląda jak drużyna, która może wygrać mistrzostwo w tym roku, co jeszcze na początku sezonu wydawało się abstrakcją. Nie widzę w Miami, zespołu który może ich zatrzymać. Jedynym takim zespołem są moim zdaniem Suns, którzy jednak dzisiaj mogą odpaść.
2
Szkoda Giannisa. W sporcie zawsze mnie bolą porażki wielkich sportowców. Brawo dla Celtów. Świetny basket.
0
@Nazio87 nic, osobiście bym nie dał nagorody Lewemu, ale co poradzić. Iga powinna wygrac dwa lata temu.
1
Oby Iga wygrała Garrosa i potwierdziła swoją dominację w tym roku. Potem przełamać niemoc Wimbledonu.
0
@clyde Chodzi o coś wielkiego w tenisie w tym roku. Oj panowie. Wielka rzecz w tenisie to wielki szlem, a z tego co wiem Australian Open nie wygrała.
0
@Nazio87 Oczywiście jest faworytką, ale czekam na wielki szlem lub WTA Finals żeby potwierdziła dominację w tym roku i zagwarantowała sobie nagrodę PS.
0
@Bykunn Też płakała?
0
@Nazio87 Na razie Iga jeszcze w tym roku nic wielkiego nie wygrała.
1
Iga to tylko WTA 1000
0
@FCMichalo nawet nie dawali
0
Szybko te głosy przeliczyli :)
15
Najważniejsze że somsiad ma 0
1
@thorin bez przesady
1
Fajna ta Czeszka.
0
Serbia nas wyprzedziła.
0
Francja kumple. 8 punktów nam dali.
1
Piosenka Hiszpanii wcale mnie nie zachwiciła. Spanglish jakoś mi nie leży.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Polska na Eurowizji teraz
0
@MesQueUnClub96 @Pawel13sz Nie wiem czy Auba zgodzi się na rolę rezerwowego
0
Jak przyjdzie Lewy widzicie jeszcze miejsce dla Auby w Barcelonie?
0
@Encore Karne na pewno
0
No to teraz Ukraina.
0
Armenia może być wysoko.