0

@ObiektywnyKibic121 City było lepsze, ale PSG już bym nie powiedział. To co Paryżanie zagrali z Realem w rewanżu, głównie drugą połowę woła o pomstę do nieba.

0

@barcelonaLM Nie zgodzę się, City nie ma naspatnika, a to klucz w dzisiejszej piłce. Nie ma kto roztrzygnąć tam meczu w pojedynkę, a w PSG jest 3 takich gości.

0

@koziar oglądałem. Z PSG i Chelsea też oglądałem.

33

Real w drodze do finału pokonał
PSG - z najlepszą paką w tej chwili w klubowej piłce
Chelsea - zespół broniący tytułu z zeszłego roku
City - jedna z najlepiej grających drużyn poprzednich lat, mistrz Anglii i jedyna drużyna która dotrzymuje kroku najlepszej obecnie drużynie na świecie.
Co potem czytamy na LaBambie? "Real fartem w finale" Nie wiem co bierzecie, ale bierzcie pół.

4

@barcelonaLM Dobrze że final bez Johniego Walkera

3

Cieszę się że żyjemy i żyliśmy w czasach gdzie laliśmy najlepszą klubową drużynę w historii piłki klubowej jak chcieliśmy i gdzie chcieliśmy.

1

@Roobo Jakby wygrali 3 razy z rzędu LM to tak. Powiedziałbym że Villareal jest najlepszy.

2

Z dystansem panowie. Wszyscy mają kij w dupie bo Real awansował do finału. To jest tylko piłka. Nie ma co się przejmować takimi rzeczami.

2

Najgorsze: Szpakowski
Najlepsze: Będą emocje w finale

0

Szacunek dla Realu. Coś we mnie pękło dzisiaj. Nasz największy wróg i rywal jest najlepszą drużyną w historii piłki klubowej. Przykre to, ale prawdziwe. Mam nadzieję że Liverpool wygra finał, bo grają najlepszą piłkę na świecie w tym momencie. Trzeba jednak przyznać że Real zasługuje w tym roku na LM, patrząc na to jakich rywali pokonywał w drodze do finału.

0

@macio_944 No nie, tutaj się z Tobą nie zgodzę.

0

@FAD prawo jazdy zdecydowanie

0

Trzaskowski
Co?
Ty...
Kibice Rakowa na poziomie.

0

@ShawnC a wrzutka do Auby?

2

No i Green wyrzucony z parkietu. Będzie ciężko dzisiaj GSW.

3

Nie no Ferran chłopie.

0

@yoda69 właśnie jak wchodził z ławki nic nie dawał

2

No to zaczynamy. Go Warriors.

1

10 lat temu to Alves by z tego załadowal bramkę stadiony świata.

6

Ten się dopiero teraz obudził że Gavi z rozwiązanymi sznurówkami gra.

0

Co ci sędziowie odwalają. Dramat.

0

Tylko GSW z Memphis pokazują na Canal Sport?

0

@BartqRKO Nie jest to jakaś poważna kontuzja. Myślę że wróci na g3

1

@Mns21 GSW i Boston

0

@KapiFCB Szkoda tego rzutu. Zobaczyłbym tutaj 7 mecz.

3


Point God

1

@Bogan 1. Bramka Iniesty z Chelsea
2.Rajd Messiego z Getafe
3.Gol Ronaldinho na Bernabeu i owacja
4. Bramka Messiego w półfinale LM z Realem
5.Pique na 6-2 na Bernabeu.

1

Ten Knauff mega mi się podobał w dwumeczu z Barceloną. Teraz też widzę, że z bramką. Może warto się nim zainteresować.

0

@BartqRKO w 6 Boston. Giannis dwa mecze weźnie.

3

Nie no Liverpool nie ma prawa przegrać z Realem. Możemy spać spokojnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?