kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ObiektywnyKibic121 City było lepsze, ale PSG już bym nie powiedział. To co Paryżanie zagrali z Realem w rewanżu, głównie drugą połowę woła o pomstę do nieba.
0
@barcelonaLM Nie zgodzę się, City nie ma naspatnika, a to klucz w dzisiejszej piłce. Nie ma kto roztrzygnąć tam meczu w pojedynkę, a w PSG jest 3 takich gości.
0
@koziar oglądałem. Z PSG i Chelsea też oglądałem.
33
Real w drodze do finału pokonał
PSG - z najlepszą paką w tej chwili w klubowej piłce
Chelsea - zespół broniący tytułu z zeszłego roku
City - jedna z najlepiej grających drużyn poprzednich lat, mistrz Anglii i jedyna drużyna która dotrzymuje kroku najlepszej obecnie drużynie na świecie.
Co potem czytamy na LaBambie? "Real fartem w finale" Nie wiem co bierzecie, ale bierzcie pół.
4
@barcelonaLM Dobrze że final bez Johniego Walkera
3
Cieszę się że żyjemy i żyliśmy w czasach gdzie laliśmy najlepszą klubową drużynę w historii piłki klubowej jak chcieliśmy i gdzie chcieliśmy.
1
@Roobo Jakby wygrali 3 razy z rzędu LM to tak. Powiedziałbym że Villareal jest najlepszy.
2
Z dystansem panowie. Wszyscy mają kij w dupie bo Real awansował do finału. To jest tylko piłka. Nie ma co się przejmować takimi rzeczami.
2
Najgorsze: Szpakowski
Najlepsze: Będą emocje w finale
0
Szacunek dla Realu. Coś we mnie pękło dzisiaj. Nasz największy wróg i rywal jest najlepszą drużyną w historii piłki klubowej. Przykre to, ale prawdziwe. Mam nadzieję że Liverpool wygra finał, bo grają najlepszą piłkę na świecie w tym momencie. Trzeba jednak przyznać że Real zasługuje w tym roku na LM, patrząc na to jakich rywali pokonywał w drodze do finału.
0
@macio_944 No nie, tutaj się z Tobą nie zgodzę.
0
@FAD prawo jazdy zdecydowanie
0
Trzaskowski
Co?
Ty...
Kibice Rakowa na poziomie.
0
@ShawnC a wrzutka do Auby?
2
No i Green wyrzucony z parkietu. Będzie ciężko dzisiaj GSW.
3
Nie no Ferran chłopie.
0
@yoda69 właśnie jak wchodził z ławki nic nie dawał
2
No to zaczynamy. Go Warriors.
1
10 lat temu to Alves by z tego załadowal bramkę stadiony świata.
6
Ten się dopiero teraz obudził że Gavi z rozwiązanymi sznurówkami gra.
0
Co ci sędziowie odwalają. Dramat.
0
Tylko GSW z Memphis pokazują na Canal Sport?
0
@BartqRKO Nie jest to jakaś poważna kontuzja. Myślę że wróci na g3
1
@Mns21 GSW i Boston
0
@KapiFCB Szkoda tego rzutu. Zobaczyłbym tutaj 7 mecz.
3
Point God
1
@Bogan 1. Bramka Iniesty z Chelsea
2.Rajd Messiego z Getafe
3.Gol Ronaldinho na Bernabeu i owacja
4. Bramka Messiego w półfinale LM z Realem
5.Pique na 6-2 na Bernabeu.
1
Ten Knauff mega mi się podobał w dwumeczu z Barceloną. Teraz też widzę, że z bramką. Może warto się nim zainteresować.
0
@BartqRKO w 6 Boston. Giannis dwa mecze weźnie.
3
Nie no Liverpool nie ma prawa przegrać z Realem. Możemy spać spokojnie.