kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 jeszcze w Monachium
0
Mamy here we go!!!
0
Dobra, dzisiejszej nocy już się nic raczej nie wydarzy. Można iść spać.
0
Przypomnijcie mi który dziennikarz był tier 1 przy transferze Messiego, bo Romero na pewno nim nie był. Romano??
0
Czyli co tym samolototem co Romero śledził od dwóch godzin to miała niby Ania przylecieć?
0
@Cule1234 Ta jutro jak Lapcio leci do USA
0
O której ma wylądować ten samolot, który Romero śledzi na live?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Majkel34 kiedy ten sam użytkownik pisze komentarz jeden po drugim to wiedz że coś się dzieje. Na zdrowie.
3
@HarveySpecter u mnie tak samo jak @fart
2-6 na Bernabeu i półfinał z Chelsea i ta bramka Iniesty. Dwa mecze, które najbardziej zapadły mi w pamięć.
2
Tak patrzę sobie na ten możliwy, ewentualny nasz skład na przyszły sezon i jedno mi się rzuca w oczy. Dwa lata temu, bramkarz to było nasze najlepsze ogniwo, a teraz po tym okienku może okazać się że będzie najgorszym. To co najbardziej bolesnym jest to, że wtedy i teraz naszej bramki broni ten sam gość. Oby Ter Stegen wrócił na swój poziom i będzie pięknie. Vamos.
1
Może by tak godnie pożegnać El Pistolero?
0
O której jutro ma być ta prezentacja Bayernu?
1
@supraomnes1 jeśli przyjdzie jeszcze Azpi, Kounde i Bernardo to wtedy Barca
0
@pikass14 nie trzeba sprzedawać nerki, nie lecisz na drugi koniec świata
0
@bartekvisca ostatnio byłem w Warszawie to co druga osoba na ulica mówiła w obcym języku.
0
@Kessie Uderzenie ładne
0
Jak myślicie. Będzie jeszcze dzisiaj oficjalka?
3
Jeśli wszystko zamknie się w najbliższych godzinach w poniedziałek prezentacja Lewego. Twitter Romero
1
Działa instagram?
0
@Encore Iniesta
0
@koziar Sezon temu i na początku poprzedniego Bernardo grzał ławę u Pepa. Dopiero w decydującej fazie sezonu grał od deski do deski.
2
@Transu96 jeszcze nie ich poziom, aczkolwiek potencjał, że kiedyś będzie na poziomie Iniesty jest.
5
Sprzedać Frenkiego i ruszyć po Bernardo. Od czasów Iniesty nie było takiego magika w środku pola.
0
@Cvzx jeszcze Raducanu jest
2
@Survier halo Badosa widać mnie
3
Sen o Warszawie w wykonaniu Chrisa Martina z wczorajszego koncertu Coldplay
1
@PatrychoO Sen o Warszawie fragment
0
Coldplay? TOP
I ten Chris śpiewający Niemena. Niezapomniane chwile.
1
Pozdrawiam z Narodowego