1

@MesQueUnClub96 jeszcze w Monachium

0

Mamy here we go!!!

0

Dobra, dzisiejszej nocy już się nic raczej nie wydarzy. Można iść spać.

0

Przypomnijcie mi który dziennikarz był tier 1 przy transferze Messiego, bo Romero na pewno nim nie był. Romano??

0

Czyli co tym samolototem co Romero śledził od dwóch godzin to miała niby Ania przylecieć?

0

@Cule1234 Ta jutro jak Lapcio leci do USA

0

O której ma wylądować ten samolot, który Romero śledzi na live?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Majkel34 kiedy ten sam użytkownik pisze komentarz jeden po drugim to wiedz że coś się dzieje. Na zdrowie.

3

@HarveySpecter u mnie tak samo jak @fart
2-6 na Bernabeu i półfinał z Chelsea i ta bramka Iniesty. Dwa mecze, które najbardziej zapadły mi w pamięć.

2

Tak patrzę sobie na ten możliwy, ewentualny nasz skład na przyszły sezon i jedno mi się rzuca w oczy. Dwa lata temu, bramkarz to było nasze najlepsze ogniwo, a teraz po tym okienku może okazać się że będzie najgorszym. To co najbardziej bolesnym jest to, że wtedy i teraz naszej bramki broni ten sam gość. Oby Ter Stegen wrócił na swój poziom i będzie pięknie. Vamos.

1

Może by tak godnie pożegnać El Pistolero?

0

O której jutro ma być ta prezentacja Bayernu?

1

@supraomnes1 jeśli przyjdzie jeszcze Azpi, Kounde i Bernardo to wtedy Barca

0

@pikass14 nie trzeba sprzedawać nerki, nie lecisz na drugi koniec świata

0

@bartekvisca ostatnio byłem w Warszawie to co druga osoba na ulica mówiła w obcym języku.

0

@Kessie Uderzenie ładne

0

Jak myślicie. Będzie jeszcze dzisiaj oficjalka?

3

Jeśli wszystko zamknie się w najbliższych godzinach w poniedziałek prezentacja Lewego. Twitter Romero

1

Działa instagram?

0

@Encore Iniesta

0

@koziar Sezon temu i na początku poprzedniego Bernardo grzał ławę u Pepa. Dopiero w decydującej fazie sezonu grał od deski do deski.

2

@Transu96 jeszcze nie ich poziom, aczkolwiek potencjał, że kiedyś będzie na poziomie Iniesty jest.

5

Sprzedać Frenkiego i ruszyć po Bernardo. Od czasów Iniesty nie było takiego magika w środku pola.

0

@Cvzx jeszcze Raducanu jest

2

@Survier halo Badosa widać mnie

3

Sen o Warszawie w wykonaniu Chrisa Martina z wczorajszego koncertu Coldplay


1

@PatrychoO Sen o Warszawie fragment

0

Coldplay? TOP
I ten Chris śpiewający Niemena. Niezapomniane chwile.

1

Pozdrawiam z Narodowego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?