6

Ansu z Lewym jacy amigosi na vlogu.

0

@Uukasz_93 Rok temu było odwrotnie przy transferze Messiego

1

@Kuczek Chłopie byłem pierwszy by wypchnąć go z klubu rok temu, ale teraz ma naprawdę świetny okres i według mnie powinien być pierwszym wyborem Xaviego.

1

@MesQueUnClub_87 A Dembele się nie stara? Niech Xavi go wystawi w pierwszym składzie, a Raphinie ze zmiennikami to będziemy mogli porównać.

0

Trochę się dziwię, że stawiacie Raphinie nad Dembele. Francuz był naszym motorem napędowym w drugiej części sezonu, nasza ofensywa opierała się głównie na nim Dryblował, podawał, strzelał. Raphinha dopiero co do nas przyszedł i z miejsca ma posadzić naszego najlepszego ofensywnego zawodnika zeszłego sezonu na lawce? Owszem Brazylijczyk wszedł z dzwiami do zespołu, ale na ten moment jak dla mnie to Dembele cały czas powinien być pierwszym wyborem.

0

@CalmaKounde nie był, często rzucany na prawą obronę nie był przywódcą bloku obronnego, Pique nim był, skała nie przejścia, dyrygował, wyprowadzał, naprawiał błędy.

1

@CalmaKounde Pique był naszym najlepszym obrońcą w zeszłym sezonie jak był zdrowy. Przywódca obrony.

2

@bartekvisca nie no nie porównywajmy powrotu Daniego do ewentualnego powrotu Messiego

0

@daniel32778 Dembele miał świetne pół roku, skąd te wnioski??

8

Najgorsze jest to, że gdyby Leo wrócił za rok to Camp Nou będzie w przebudowie.

1

@parpe taki piłkarz jak Pedri musi to widzieć

0

@Karokilla Neymar?

0

@Herato jak Bernardo nie przyjdzie do nas to będą głównym faworytem do wygrania LM. Haaland to był ostatni element układanki.

0

@marcin62 gdzie on tutaj przestawił pachołków? Przecież po tym jak założył siatkę Tchoumeniemu Militao wygrał z nim walkę bark w bark i ruszył z kontrą.

0

Araujo kontka. Trzeba przyspieszyć transfer Kounde.

0

@KacperVEB do tego szybkościowo top

0

@ViscaelBarca2007 @Suzu @messicocacola @K0stek miał fajną pierwszą akcję, a potem przegrywał pojedynki z Rudigerem, albo mu piłka odskakiwała + dwie poważne straty gdzie Gavi musiał faulować

0

Christensen top
Fatiemu trochę piłka przeszkadzała
Raphinha średnio
Gavi i Pedri dyskretnie
Araujo ten rajd coś pięknego, ale raz objechany przez Viniego
Agresywność i intensywność na plus

0

Militao swoje. Forma top

0

Jak myślicie? Hazard dozna urazu na rozgrzewce czy w końcu zadebiutuje w El Clasico?

7

Lewy z 12? Oczy krwawią

3

Nocna zmiana czuwa? Jeszcze dwie godziny.

1

Co ta Chelsea nam zrobiła?? Rozumiem gdyby to było PSG, ale nie Smerfy.

0

Dembele jakiś uraz że tak krótko grał?

2

Jak zagrał Fati?

1

No i mamy filmik z powitania Lewego z Aubą.

1

@Lionel_Messi10 brakuje przywitania z Aubą

8

@bartekvisca tylko Forca Barca

1

Ci co nie mogą ogladać live u Romero informuje że jest tylko dostępny dla użytkowników fcbarca premium.

8

"Lo que quieras Mateo" - zrobię co zechcesz Mateo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?