kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ansu z Lewym jacy amigosi na vlogu.
0
@Uukasz_93 Rok temu było odwrotnie przy transferze Messiego
1
@Kuczek Chłopie byłem pierwszy by wypchnąć go z klubu rok temu, ale teraz ma naprawdę świetny okres i według mnie powinien być pierwszym wyborem Xaviego.
1
@MesQueUnClub_87 A Dembele się nie stara? Niech Xavi go wystawi w pierwszym składzie, a Raphinie ze zmiennikami to będziemy mogli porównać.
0
Trochę się dziwię, że stawiacie Raphinie nad Dembele. Francuz był naszym motorem napędowym w drugiej części sezonu, nasza ofensywa opierała się głównie na nim Dryblował, podawał, strzelał. Raphinha dopiero co do nas przyszedł i z miejsca ma posadzić naszego najlepszego ofensywnego zawodnika zeszłego sezonu na lawce? Owszem Brazylijczyk wszedł z dzwiami do zespołu, ale na ten moment jak dla mnie to Dembele cały czas powinien być pierwszym wyborem.
0
@CalmaKounde nie był, często rzucany na prawą obronę nie był przywódcą bloku obronnego, Pique nim był, skała nie przejścia, dyrygował, wyprowadzał, naprawiał błędy.
1
@CalmaKounde Pique był naszym najlepszym obrońcą w zeszłym sezonie jak był zdrowy. Przywódca obrony.
2
@bartekvisca nie no nie porównywajmy powrotu Daniego do ewentualnego powrotu Messiego
0
@daniel32778 Dembele miał świetne pół roku, skąd te wnioski??
8
Najgorsze jest to, że gdyby Leo wrócił za rok to Camp Nou będzie w przebudowie.
1
@parpe taki piłkarz jak Pedri musi to widzieć
0
@Karokilla Neymar?
0
@Herato jak Bernardo nie przyjdzie do nas to będą głównym faworytem do wygrania LM. Haaland to był ostatni element układanki.
0
@marcin62 gdzie on tutaj przestawił pachołków? Przecież po tym jak założył siatkę Tchoumeniemu Militao wygrał z nim walkę bark w bark i ruszył z kontrą.
0
Araujo kontka. Trzeba przyspieszyć transfer Kounde.
0
@KacperVEB do tego szybkościowo top
0
@ViscaelBarca2007 @Suzu @messicocacola @K0stek miał fajną pierwszą akcję, a potem przegrywał pojedynki z Rudigerem, albo mu piłka odskakiwała + dwie poważne straty gdzie Gavi musiał faulować
0
Christensen top
Fatiemu trochę piłka przeszkadzała
Raphinha średnio
Gavi i Pedri dyskretnie
Araujo ten rajd coś pięknego, ale raz objechany przez Viniego
Agresywność i intensywność na plus
0
Militao swoje. Forma top
0
Jak myślicie? Hazard dozna urazu na rozgrzewce czy w końcu zadebiutuje w El Clasico?
7
Lewy z 12? Oczy krwawią
3
Nocna zmiana czuwa? Jeszcze dwie godziny.
1
Co ta Chelsea nam zrobiła?? Rozumiem gdyby to było PSG, ale nie Smerfy.
0
Dembele jakiś uraz że tak krótko grał?
2
Jak zagrał Fati?
1
No i mamy filmik z powitania Lewego z Aubą.
1
@Lionel_Messi10 brakuje przywitania z Aubą
8
@bartekvisca tylko Forca Barca
1
Ci co nie mogą ogladać live u Romero informuje że jest tylko dostępny dla użytkowników fcbarca premium.
8
"Lo que quieras Mateo" - zrobię co zechcesz Mateo