kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pierwsze 4 główne newsy na sport.pl
- Lewandowski pokazał, jak wyglądają idealne urodziny
- Lewandowski strzela i czaruje.
- Lewandowski w trybie turbo
- Lewandowski na pewniaka.
3
Xavi chyba pierwszy raz był dzisiaj zwalniany. Karuzela ruszyła.
1
@adi7adi8 6, w obronie nie dawał rady
0
@tristan87 City już jest w Barcelonie?
5
Wynik trochę przysłania dzisiejszą grą. Momentami wyglądało to naprawdę słabo. Po zmianach oglądaliśmy zupełnie inny zespół. Nasza 10 odmieniła losy meczu. Fenomenalne wejście Ansu.
1
Trzeba przyznać że bardzo dobrze gwizdane zawody dzisiaj.
4
@tobiasson92 słabo graliśmy do zmian. Bardzo słabo
1
Słabo to wygląda. Dembele i Gavi beznadziejni. Araujo kolejny słaby mecz na prawej obronie. Frenkie jakiego znamy z poprzednich sezonów czyli blado. Ferran mógł się podobac, ale pod koniec przygasł. Trzeba coś zmienić w środku, bo przegrywamy w tej strefie.
0
Ależ interwencja Marca
0
Nie ma pressingu. Słabo to w tym aspekcie wygląda.
5
Wrócił Dembele z poprzednich lat
1
Neymar 3 asysta. Mbappe kolejna brameczka i PSG 7-1
0
Kompletnie mi nie pasuje ten Araujo na prawej obronie. Nie wiem czy już Roberto nie byłby lepszym pomysłem.
7
Nie no Pedri jest genialny w tym meczu.
2
Jakoś dziwnie to wyglada w obronie. Balde gra bardzo wysoko
1
Neymar co ma forme
0
No Frenkie ładna strata
0
Ale co Pedri zrobił robotę to jego
4
Trzeba przyznać że Babiarz i Chmara top komentatorów jeśli chodzi o lekkoatletykę.
1
Studio na eleven będzie?
1
Barca studio na kanale sportowym ruszyło
1
@Pawel13sz Iniesta to był geniusz
4
W życiu bym nie powiedział że Casemiro przez 8 sezonów był w Realu. Pamiętam jakby to było wczoraj jak przechodził do nich z Porto. Myslałem wtedy, że to nie będzie aż taki grajek, który będzie kluczowy w ich układance. Dużo straci Real bo Tchouma to jeszcze nie ten poziom.
4
@Kessie Ja na tym filmiku nie widzę żeby zdążyła.
10
Raphinha za wysoko.
0
@Kitek1640 napisałen w imiemiu całej społeczności ;)
1
@Kitek1640 spokojnie, to tylko 20 minut jego dobrej gry. Tydzień temu po Gamperze ustalaliśmy cene jego sprzedaży.
0
@adi7adi8 no wczoraj więcej szumu zrobił na skrzydle, jak go przestawili na fałszysą 9 kompletnie niewidoczny.
3
Jak tam Wasza promocja na handi w stronę Barcelony, bo coś nikt się nie chwali wygranymi kuponami?
1
@Kitek1640 chyba Lewy