2

@kulek22 I Toniuttiego

3

Z Leonem byłoby złoto

0

@Pawlak1992 XDD Słoweńcy na tym turnieju byli fatalni

0

Balaso jest niesamowity

0

8-1 dla Polski w ostatnich 9 punktach pierwszego seta. Tak grają mistrzowie.

9

Śliwka ciągnie nasz atak

0

Ogląda ktoś Greków z Czechami? Zaraz przerwa, a Giannis tylko dwa punkty.

0

@Keson ocena za wczorajszy mecz?

0

@FCB_dimiC ocena od 1-10?

1

Korzystając z okazji, że na Rambli chwilowa cisza chciałbym Was zapytać jak oceniacie sędziego wczorajszego meczu Del Cerro Grande? Poważny błąd według mnie nieodgwizdanie karnego na Balde, wiele puszczanych akcji gdzie był faul. Moim zdaniem mocno średnie sędziowanie. Ode mnie 4/10.

0

Można przełączyć na formułę

3

Lewy na ławce w meczu z najgorszą drużyną Laliga, a badminktoniara sięga po kolejny tytuł Wielkiego Szlema. Chyba nikt nie ma wątpliwości kto zostanie sportowcem roku w Polsce.

9

@Pedri16Future Balde za Alonso i Gavi za De Jonga.

2

Świetny poziom jak na razie.

1

@Pawel13sz Balde wyjdzie. Nie ma podstaw by nie dać mu szansy w takim meczu. Dzisiaj kolejny dobry mecz.

2

Ależ akcja Igi.

0

Cieszy dobra forma De Paula. Będzie bardzo ważny w układance Scaloniego.

0

Dlaczego finał się opóźnia?

0

@masa11 Prime Suareza > Lewy > zwykła wersja Suareza

0

Frenkie MVP. Zasłużenie?

0

Podobno druga osoba zasłabła.

0

A gdzie Kręcidło siedzi?

5

@Kitek1640 to teraz nie jest najważniejsze

2

@Sapos93 skąd wiesz że spadł?

0

Za dlugo to trwa niestety...

5

Raphinha to jest tragedia dzisiaj.

0

Gościu z Cadiz też od razu patrzył na sędziego. Wiedział co zrobił. Poważny błąd sędziego.

0

Ależ to Frenkie zagrał

0

Ferran co kontakt to strata. Raphinha też słabiutko

0

Galtier zmienia Mbappe i Neymara. No nieźle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?