5

Już dzisiaj Leo Messi zaczyna pościg za Cristiano Ronaldo w klasyfikacji najlepszych strzelców wszechczasów Ligi Mistrzów.

2

@lucca87 z tych większych tranaferów
Grant -> Portland
Gobert -> Minnesota
Mitchell -> Cavs
D. Murray -> Atlanta
Brogdon -> Celtics
Wood -> Dallas
TJ Warren -> Nets

0

Niestety nie mogłem oglądać wczorajszego meczu. Zrobię to pewnie dopiero rano. Jak oceniacie Mateu Lahoza? Jaką ocenę byście mu wystawili?

0

@mekston faktycznie przemknął, ale jak na taki transfer powinni zrobić dłuższą scenkę.

3

@xDoMinO26x Zlatan?

1

@mateusz1989VeB Lewego brakuje

0

@FC1899Barca Kounde w miejsce de Ligta

1

@DonMatteo901 czaicie jakby Neymar był tą "niespodzianką"?

0

Dlaczego Betis nie wykupił Bellerina? Spisywał się u nich podobno solidnie. Za duża pensja czy co?

2


Przypominam że dzisiaj piątek i kolejny piłkarski weekend przed nami.

0

Jak Kloop zrobi jeszcze piłkarza z Arthura to wtedy będzie można go stawiać na równi z Guardiolą.

0

@Suzu Dobra, Nico,Adama,Alves
Kto jeszcze?

0

Puig,Abde,Mingueza,Collado,Auba,Breit,
Umtiti,Lenglet,Luuk,Dest,Neto
11/18 tak z głowy na szybko

0

@Suzu kto wymieni wszystkich 18 dostaje nagrodę?

2

@trolownik Zubimendi,Messi,Bernardo i zgarniamy wszystko.

1

Bardziej mi szkoda Azpiego niż Bernardo. Może dlatego że sprowadzony został Bellerin na jego pozycję.

1

@Borry no to Cavs będą bardzo mocni
Garland-Mitchell
Okoro-Mobley
Allen

0

Rok temu jeśli chodzi o ostatnią godzinę okienka transferowego najwięcej działo się w Barcelonie. Teraz zapewne będzie tak samo. Oby nie skończyło się jak rok temu. Wtedy to był Luuk. Kto będzie dzisiaj?

0

Marzy mi się Gundogan.

0

Griezmann pewnie wróci.

0

@Fantastyczny Chłopiec jaka cena przelotów?

1

@Sysia11 nie będzie żadnego Bernardo. No ludzie na co wy się nastawiacie?

1

@adi7adi8 Zachwycać ale bardziej wyglądem

0

@Zoker a Son to typowy skrzydłowy?

0

@Emhyr No nie wiem. Ktoś kto ma mózg zapewne wiedziałby że City nie odda Bernardo w ostatni dzień okienka nie znajdując za niego następcy. Paqueta w West Hamie, więc dla mnie temat transferu Bernardo jest już zamknięty.

1

@Emhyr a ktoś się jeszcze łudzi?

1

Szkoda że Bernardo jednak do nas nie dołączy. Zrobił nadzieję tym wpisem pożegnalnym. Swoją drogą ciekawi mnie dlaczego Portugalczyk zdecydował się na taką wiadomość. Sądzę, że było już bardzo blisko tego transferu, ale przez problemy ze sprzedażą i zarejestrowaniem zawodników Barca odpuściła.

0

Gdzieś mi się dzisiaj przewinęło nazwisko Demira na stronie. Z ciekawości spojrzałem jak sobie radzi w tej Austrii i tak patrzę że gra tylko w Lidze Konferencji. Jaki jest powód że nie gra w ogóle w lidze?

0

Patrząc na formę Sevilli kolejny mecz powinienen być spacerkiem. Duet środkowych obrońców Rekik-Nianzou myślę że nie sprawi problemów Lewemu i nasz napastnik dołoży kolejne trafienia.

0

Jak oceniacie występ sędziego Bengoetxei w spotkaniu Barcelony? Jakieś poważniejsze błędy? Jaką notę byście mu wystawili?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?