2

Vale vale Mateo

1

Dobra jest obraz z "pasaporte"

17

Jeszcze tak z miesiąc tych live u Romero i nauczę się hiszpańskiego.
"No estoy preparado, no estoy preparado" - Nie jesteśmy gotowi. Tylko na co?

7

Gdzie on wyląduje?? Wylądował!!
Swoją drogą Romero jest niesamowity.

8

Romero na live ma obraz prosto z lotniska.

1

@Janiama Chodziłem z nią do szkoły. Praktycznie lekkoatletyką zaczęła zajmować się w ostatniej klasie gimnazjum. Tak cały czas grała w siatkówkę i trzeba przyznać że była w tym naprawdę dobra.

1

@Emhyr Mało coś tych bramek.
Lewy około 25 bramek
Auba 8-10
Dembele też w tym sezonie więcej ustrzeli 6-7
Raphinha okej
Fati 10 goli
Ferran okej
Pedri więcej asyst

10

@Pawel13sz Ależ mu pasuje ta kaszulka

0

@Kondziubarca kto to ten obok Xaviego i Pique? Mathieu?

3

Lewy na instagramie żegna się z Bayernem.

0

@FacioFCBARCA a polskiego czasu?

0

O której nasi mają być w Stanach?

6

@Clue Dembele i Auba.

0

@Pawel13sz gdzie Luuk de Jong?

1

@zeko0 dawać już ten filmik

2

Uważajcie teraz co piszecie na Rambli po meczach. Mamy swojego szpiega w Barcelonie. Będzie pokazywał chłopakom i im tłumaczył wszystko. Nie obrażać w szczególności Bombelka naszego.

0

@agaFCB ja we wrześniu albo w październiku się wybieram

0

Robert teraz pewnie jedzie z lotnisko i czyta Ramblę.

0

@MICHU2 Liverpool po odejściu Mane? W żadnym wypadku. Bayern? Kto tam teraz będzie grał z przodu? Mane,Muller,Musiala,Gnabry?

0

@Kredon Jest podział meczy, to dlaczego same hitowe starcia na eleven? Nie wydaje mi się że tak będzie.

0

1

Romero rozpoczął live czyli pewnie do 19 oficialka.

0

@cules100pro czuję że Ferran będzie grał bo to pupilek Xaviego

9

Xavi doleci dopiero w poniedziałek? No to chłopaki będę mieli rozluźnienie w dyscyplinie. Oby za bardzo nie świętowali tranferu Lewego.

0

Jeszcze pół roku temu wychodziliśmy w ataku Abde, Luukem i Juglą, a teraz mamy taką rotację: Fati(Ferran) - Lewy(Auba) - Dembele(Raphinha), a w obwodzie dalej Memphis.

0

0

@Kessie Dembele za Fatiego, Gavi za Pedriego i jedziemy

4

Jeszcze pół roku temu graliśmy Abde, Iliasem i Jutglą z przodu, a w tej chwili mamy najbardziej kompletny atak na świecie.

1

@shahman lepsze byłoby bez Hallanda bo to Barca się nim bardziej interesowała.

4

Widać że Xavi chce kadrę na już. Nie chce czekać do sierpnia, aż się zacznie liga. To co? Teraz czas na Kounde.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?