kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Vale vale Mateo
1
Dobra jest obraz z "pasaporte"
17
Jeszcze tak z miesiąc tych live u Romero i nauczę się hiszpańskiego.
"No estoy preparado, no estoy preparado" - Nie jesteśmy gotowi. Tylko na co?
7
Gdzie on wyląduje?? Wylądował!!
Swoją drogą Romero jest niesamowity.
8
Romero na live ma obraz prosto z lotniska.
1
@Janiama Chodziłem z nią do szkoły. Praktycznie lekkoatletyką zaczęła zajmować się w ostatniej klasie gimnazjum. Tak cały czas grała w siatkówkę i trzeba przyznać że była w tym naprawdę dobra.
1
@Emhyr Mało coś tych bramek.
Lewy około 25 bramek
Auba 8-10
Dembele też w tym sezonie więcej ustrzeli 6-7
Raphinha okej
Fati 10 goli
Ferran okej
Pedri więcej asyst
10
@Pawel13sz Ależ mu pasuje ta kaszulka
0
@Kondziubarca kto to ten obok Xaviego i Pique? Mathieu?
3
Lewy na instagramie żegna się z Bayernem.
0
@FacioFCBARCA a polskiego czasu?
0
O której nasi mają być w Stanach?
6
@Clue Dembele i Auba.
0
@Pawel13sz gdzie Luuk de Jong?
1
@zeko0 dawać już ten filmik
2
Uważajcie teraz co piszecie na Rambli po meczach. Mamy swojego szpiega w Barcelonie. Będzie pokazywał chłopakom i im tłumaczył wszystko. Nie obrażać w szczególności Bombelka naszego.
0
@agaFCB ja we wrześniu albo w październiku się wybieram
0
Robert teraz pewnie jedzie z lotnisko i czyta Ramblę.
0
@MICHU2 Liverpool po odejściu Mane? W żadnym wypadku. Bayern? Kto tam teraz będzie grał z przodu? Mane,Muller,Musiala,Gnabry?
0
@Kredon Jest podział meczy, to dlaczego same hitowe starcia na eleven? Nie wydaje mi się że tak będzie.
0
Gavi uśmiechnij się do kamery
https://www.instagram.com/reel/CgFAlaFjzi5/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
1
Romero rozpoczął live czyli pewnie do 19 oficialka.
0
@cules100pro czuję że Ferran będzie grał bo to pupilek Xaviego
9
Xavi doleci dopiero w poniedziałek? No to chłopaki będę mieli rozluźnienie w dyscyplinie. Oby za bardzo nie świętowali tranferu Lewego.
0
Jeszcze pół roku temu wychodziliśmy w ataku Abde, Luukem i Juglą, a teraz mamy taką rotację: Fati(Ferran) - Lewy(Auba) - Dembele(Raphinha), a w obwodzie dalej Memphis.
0
@Messibestplayerintheworld Umtiti?
0
@Kessie Dembele za Fatiego, Gavi za Pedriego i jedziemy
4
Jeszcze pół roku temu graliśmy Abde, Iliasem i Jutglą z przodu, a w tej chwili mamy najbardziej kompletny atak na świecie.
1
@shahman lepsze byłoby bez Hallanda bo to Barca się nim bardziej interesowała.
4
Widać że Xavi chce kadrę na już. Nie chce czekać do sierpnia, aż się zacznie liga. To co? Teraz czas na Kounde.