0

@Szmulek to jakbyśmy takie coś gwizdali to po 20 karnych w meczu.

2

Ale podnieta Realem w canal+. Tragedia, nie da się ich słuchać.

1

@cold_play a gdzie tu jest karny? Że trochę ręce popracowały czy co?

0

Zmiany cieszą. Nie chcę już widzieć Raphinhi i Busquetsa w 1 składzie.

2

Brawo Ansu. Tak trzeba grać

1

Słabiutko Pedri dzisiaj.

0

Valverde jest genialny.

1

@Isso89 nie no Raphinha uderzał jeszcze w 1 połowie

0

@Barcaa12 no i dobrze bo nie było mowy o karnym

4

O jakim karnym wy piszecie? XDD

0

@MesQueUnClub96 to zobaczysz w ocenach redakcji

0

@BulaKG Garcia wygląda najsolidniej chyba.

6

Ferran rozkłada ręce jak był na 3-metrowym spalonym. Co za chłop.

0

Garcia jest solidnym obrońcą, ale popełenia czasami zbyt proste błędy.

5

@Patrykl145 miłego

0

@draxidox xdd oczywiście

0

Ale Frenkie przespał podanie do Dembele.

0

Balde pierwszy raz coś dobrze zrobił w tym meczu.

0

Dałbym Fatiego na 10 za Frenkiego.

1

@Anonymus0608 oglądasz chyba powtórkę meczu w Las Vegas, a my dzisiaj na Bernabeu gramy.

0

Najgorsze jest to że drugie połowy mamy znacznie słabsze.

0

Jakbym miał wybrać kto najlepszy w naszym zespole miałbym problem. Może Kounde, ale mu też zdarzyły się proste błędy.

0

Raphinha nie umie w rożne

5

Wiedziałem jak dostawał piłke Valverde że to będzie gol.

0

@agaFCB oprócz Kounde

0

Piłka dzisiaj przeszkadza Dembele

2

Vinicius upada po raz drugi.

0

Pedri trzeba było grać Lewemu.

3

Ten już się kładzie.

0

Hernandez Hernandez na Varze XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?