kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szmulek to jakbyśmy takie coś gwizdali to po 20 karnych w meczu.
2
Ale podnieta Realem w canal+. Tragedia, nie da się ich słuchać.
1
@cold_play a gdzie tu jest karny? Że trochę ręce popracowały czy co?
0
Zmiany cieszą. Nie chcę już widzieć Raphinhi i Busquetsa w 1 składzie.
2
Brawo Ansu. Tak trzeba grać
1
Słabiutko Pedri dzisiaj.
0
Valverde jest genialny.
1
@Isso89 nie no Raphinha uderzał jeszcze w 1 połowie
0
@Barcaa12 no i dobrze bo nie było mowy o karnym
4
O jakim karnym wy piszecie? XDD
0
@MesQueUnClub96 to zobaczysz w ocenach redakcji
0
@BulaKG Garcia wygląda najsolidniej chyba.
6
Ferran rozkłada ręce jak był na 3-metrowym spalonym. Co za chłop.
0
Garcia jest solidnym obrońcą, ale popełenia czasami zbyt proste błędy.
5
@Patrykl145 miłego
0
@draxidox xdd oczywiście
0
Ale Frenkie przespał podanie do Dembele.
0
Balde pierwszy raz coś dobrze zrobił w tym meczu.
0
Dałbym Fatiego na 10 za Frenkiego.
1
@Anonymus0608 oglądasz chyba powtórkę meczu w Las Vegas, a my dzisiaj na Bernabeu gramy.
0
Najgorsze jest to że drugie połowy mamy znacznie słabsze.
0
Jakbym miał wybrać kto najlepszy w naszym zespole miałbym problem. Może Kounde, ale mu też zdarzyły się proste błędy.
0
Raphinha nie umie w rożne
5
Wiedziałem jak dostawał piłke Valverde że to będzie gol.
0
@agaFCB oprócz Kounde
0
Piłka dzisiaj przeszkadza Dembele
2
Vinicius upada po raz drugi.
0
Pedri trzeba było grać Lewemu.
3
Ten już się kładzie.
0
Hernandez Hernandez na Varze XD