kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Co trzeba obiektywnie przyznać to to że biali mają kozacki ten hymn
2
Shai gotowy
0
Działa Wam apka PKO?
1
Do Barcy go, mentalnie by się wkomponował
0
@Zoker Dla mnie ulubiony, 6 bramek na Bernabeu smakuje lepiej niż 5 na Camp Nou
1
Jak Kimmich się prezentuje?
0
Gdyby było +5 do Realu to tego gola by nie było
0
@against_modern_football Tylko niektórzy nie mają funduszy żeby robić sobie profilaktyczne badania a te podstawowe często nie są wystarczające, przykładem jest taki tętniak który praktycznie nie daje żadnych objawów, do neurologa na fundusz czeka się przeważnie około dwóch lat, a żeby zrobić sobie rezonans prywatnie to trzeba liczyć około 1 tysiąca.
10
Lachu potwierdza
W takich chwilach, człowiek bardziej docenia każdy dzień, nigdy nie wiadomo czy nam się coś nie rozwija w organizmie
0
@Omoziu z młodzikami jest na to większa szansa dlatego pewnie te osoby które tak mówią chcą tego drugiego miejsca
0
@maroon zostało już tylko dwóch kandydatów
1
Laporta w lutym "Gdyby trenerem był ktoś inny niż Xavi zostałby już zwolniony"
Laporta w kwietniu "Xavi proszę zostań"
Po prostu komedia
0
@Bartas7VeB dokładnie tak
0
@Commando tak i według mnie Bernardo to własnie kopia Pedriego tylko więcej pomaga w defensywie, a nie biega tylko na alibi , zrobi parę kółeczek, przytrzyma piłkę, przejdzie efektownym dryblingiem jakiegoś zawodnika, ale to wszystko jest robione w miejscu nie zdobywając żadnego terenu
0
@Commando oglądałeś go w tym sezonie? Czy tylko mecze z Realem, w których i tak słabo wyglądał?
0
@darr0o Lautaro to Griezmann, nie wkomponowałby się w nasz zespół
14
Kompletnie niepotrzebny transfer. Na PS jest Yamal, a w środku na jego pozycji mamy Pedriego i Fermina, priorytetem powinien być Kimmich.
7
Valdes-Puyol-Iniesta-Messi
0
@PatrykBarca Dla mnie jednak Iniesta zamiast Xaviego
1
@Borneo Araujoo XDD
0
@Azi to przytocz mi to zdanie tłumaczące zmianę Duńczyka
2
Ostatnie półtorej minuty meczu Knicks-Phila to najlepsza reklama NBA Play-Offs
Polecam nadrobić
0
@Azi gdzie??
Czytałem zapisy z konferencji na stronie i pominął tę kwestie
0
Xavi na konferencji nie wyjaśnił zmiany Christenesena choć dostał takie pytania. Jestem ciekawy dlaczego Duńczyk zszedł z boiska.
1
@krol211 Flick wyklucza Kloopa, chyba że go zwolni po roku
15
On chce tylko grać w piłkę. Czego nie rozumiecie?
0
Może Laporta ma coś uzgodnione z Kloopem dlatego chcę się przemęczyć jeszcze jeden sezon z Xavim lub Marquezem. Innego wytłumaczenia nie widzę
2
@zeko0 Xavii, ale w obu przypadkach kolejny sezon na straty
0
Jak dzieci z przedszkola
0
@Azi To teraz postaw się w sytuacji Realu, przed sezonem odchodzi z twojego zespołu twój najlepszy strzelec, wypada Ci z gry twój podstawowy bramkarz, potem twój najlepszy obrońca, a po dwóch miesiacach kolejny filar obrony, gdyby w Barcelonie wypadli na cały sezon Araujo, Kounde i Ter Stegen można by było spisywać sezon na straty, tymczasem Real jest 11 punktów nad Barceloną, a w LM jest w półfinale, zapewne większość kibiców Realu już we wrześniu po tych wszystkich kontuzjach nie miało nadziei na jakikolwiek sukces w tym sezonie a oni właśnie przyklepali mistrzostwo, a zaraz mogą być w finale LM gdzie będą faworytami.