kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PiotrR imienia Busquetsa
2
Ale meczycho w Berlinie
2
Ruizowi co się dzisiaj Iniesta włączył
5
"Miejmy nadzieję, że dzisiaj obędzie się bez czerwonych kartek którą wczoraj otrzymali Szkoci, a konkretniej gracz tej reprezentacji" - Dariusz "Coelho" Szpakowski
0
Mieć taką dziewczynę i zdradzić ją z Rojewską, która wygląda jak aktorka filmów dla dorosłych.
0
O co chodzi z Zalewskim?
18
Piłkarskie swięto czas zacząć. Uwielbiam ten klimat z wielkim turniejem piłkarskim w lato.
0
Ależ atmosferka w Dallas
1
@Comentateiro kij w mrowisko
1
@Criss18Barca Może naiwnośnośc przychodzi z wiekiem
6
Wiemy o co chodzi, ale Hiszpanie mogą nie zrozumieć kontekstu i uderzyć w Lamine że nie chce prezentować swojego kraju na igrzyskach
0
@Mario96w w sondażach właśnie dobrze, w wyborach gorzej
15
@ikar34 Nie do wiary że dostałeś za ten komentarz ponad 10 zielonych :o No ale patrząc na wynik platformy w wyborach to w sumie nie ma co się dziwić, jesteście tak samo naiwni jak Kosiniak i Hołownia którzy teraz zbierają owoce. Mam nadzieję że Wy też będziecie już je niedługo zbierać.
3
@Mow_mi_Douglas Ile masz lat jeśli można spytać? bo sądząc po nicku to niewiele
0
@esem91 no i super @macio_944 się cieszy to ja też :)
0
@macio_944 A gdzie Bosak wypada słabo?
1
@Aferzysta Dawidowicz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Prorokk normalnie prorok
4
Natalia Kaczmarek ze złotem i z rekordem Polski. Niesamowita do tego jakże piękna dziewczyna.
0
@tbas ze Świdrem chyba słabo, Lewy nie chciał ryzykować bo coś go zakulo
4
Ale co Hołownia był wychwalany i ile pochwał dostał po miesiącu urzędowania to nikt mu nie odbierze.
0
@Crashynski Anglia
Portugalia
Dovbyk
Ukraina
Nie
2
@Kgorecki2500 Najwiekszy patriota w parlamencie to głosują
3
@fart Mi to się w ogóle tatuaże u dziewczyn nie podobają, nie dodaje im to atrakcyjności, wręcz przeciwnie
0
Ale Braun będzie jechał z Urszulą.
0
@Nazio_87 a co zrobił Braun co Ci się nie podoba?
5
A niech wchodzą emigranci do Polski. Jak ludzie głosują na partię która jest tego zwolennikiem to niech wpuszczają ich w dużych ilościach. Może wtedy się ludziom otworzą oczy. Cieszy 3 miejsce konfederacji.