kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@xvcWinterSoldier Jak Gundogan czy Lewy, no ale jesteśmy w takie sytuacji, a nie innej
0
@sintesox Przebił już
0
Z Gulerem już pewne?
0
Szkoda że Roque w styczniu. Zawsze to taka świeżość
0
@Encore No musi być niesamowity skoro jeszcze tam pracuje
0
@Emhyr Akurat Veiga to duży talent, a Soler? Może Kilka lat temu a nie jak szedł do PSG
10
@Comentateiro Co ma jedno do drugiego? W takim razie też mam dwubiegunówke
0
@lucca87 Ugarte w PSG
0
Fajnie że Arda i Vitor są blisko Barcelony, ale uważam że najważniejsza pozycja dalej bez wzmocnienia. Jak słyszę o Romeu, to serio wolałbym oglądać Nico lub kogoś z rezerw. Trochę zawiódł mnie zarząd, bo wiedział o zastąpieniu Busiego nie od wczoraj, i nie przygotował się
0
Jak tam starcie Roque i Endricka? Oprócz gola kto lepiej wygląda?
0
@MesQueUnClub96 Brakuje argumentów w czym jest lepszy? Chociaż jeden daj
4
@Survier Akurat pełna opieka stomatologiczna to dobry pomysł. Na NFZ idą nasze pieniądze, a my za dużą kasę leczymy zęby prywatnie
1
@DonMatteo901 Ale odklejona jest. Nie da się jej słuchać
0
@szkutnik91 2 lata różnicy bodajże
3
@Comentateiro Taki paradoks, latamy na kosmos, budujemy wielkie budowle i robimy spektakularne rzeczy,a mimo wszystko wiele chorób dalej jest ciężko pokonać.
0
@BordowyPtak Łatwo się mówi
0
@Rust_Cohle Swego czasu był chyba blisko Barcelony
0
Tak naprawdę to Umtiti był w nie łatwej sytuacji, skoro operacje nie dawały bodajże pełnej gwarancji wyleczenia kontuzji, a sam powrót też pewnie trwałby miesiące. Szkoda że wszystko tak się potoczyło. Jeden z nielicznych transferów ostatnich lat który sportowo się bronił
3
Kasa kasą, ale że tak jakościowi i będący jeszcze w fajnym wieku piłkarze opuszczają Europę.. trochę żal. PS. Jak słyszę o Parejo i Oriolu, to aż się prosi o szansę dla Nico
0
@cules100pro O ile w Barcelonie nie chciałem Nevesa, to uważam że jest bardziej cenionym graczem niż Kessie. Ruben to podstawowy piłkarz mocnej Portugalii, i jednak ciężej znaleźć ŚPD, niż box2box jak Kessie.
0
@Emhyr 20 mln za Kessiego to dobra oferta, bałem się że Barca nawet za darmo będzie miała problem go wypchnąć w obecnych czasach. Dobrze że zbiera się na Brozo
7
Może Barca przygotuje jakiś zestaw dla klubów z Arabii. Typu; 2+1 np. kupujesz Kessiego i Ferrana,,, Roberto za darmo.
0
Liczę na mądrość Alemany'ego i Deco, i zastopowanie transferu Parejo.
0
W sumie ciekawe czemu jeszcze Inigo nie ogłosili
0
To jeszcze powalczyć o Brozo
7
Pomału spełnia się mokry sen Ernesto Valverde; Inigo, Parejo,,,i akurat szukamy skrzydłowego więc może Willian.
1
Chciałem odejścia Busiego, ale nie myślałem że będą chcieć go zastąpić niewiele młodszym i dużo słabszym Parejo. Japrdl
0
@MateuszGotowka99 Według mnie skończy na skrzydle właśnie, albo obok Lewego. Niesamowita szybkość i duża siła jak na 18 latka. Ciekawy chłopak
0
Ilu liczy zbrojnych grupa Wagnera?
0
@Boniek10 Wysokość kontraktu jest istotna niestety