2

@xvcWinterSoldier Jak Gundogan czy Lewy, no ale jesteśmy w takie sytuacji, a nie innej

0

@sintesox Przebił już

0

Z Gulerem już pewne?

0

Szkoda że Roque w styczniu. Zawsze to taka świeżość

0

@Encore No musi być niesamowity skoro jeszcze tam pracuje

0

@Emhyr Akurat Veiga to duży talent, a Soler? Może Kilka lat temu a nie jak szedł do PSG

10

@Comentateiro Co ma jedno do drugiego? W takim razie też mam dwubiegunówke

0

@lucca87 Ugarte w PSG

0

Fajnie że Arda i Vitor są blisko Barcelony, ale uważam że najważniejsza pozycja dalej bez wzmocnienia. Jak słyszę o Romeu, to serio wolałbym oglądać Nico lub kogoś z rezerw. Trochę zawiódł mnie zarząd, bo wiedział o zastąpieniu Busiego nie od wczoraj, i nie przygotował się

0

Jak tam starcie Roque i Endricka? Oprócz gola kto lepiej wygląda?

0

@MesQueUnClub96 Brakuje argumentów w czym jest lepszy? Chociaż jeden daj

4

@Survier Akurat pełna opieka stomatologiczna to dobry pomysł. Na NFZ idą nasze pieniądze, a my za dużą kasę leczymy zęby prywatnie

1

@DonMatteo901 Ale odklejona jest. Nie da się jej słuchać

0

@szkutnik91 2 lata różnicy bodajże

3

@Comentateiro Taki paradoks, latamy na kosmos, budujemy wielkie budowle i robimy spektakularne rzeczy,a mimo wszystko wiele chorób dalej jest ciężko pokonać.

0

@BordowyPtak Łatwo się mówi

0

@Rust_Cohle Swego czasu był chyba blisko Barcelony

0

Tak naprawdę to Umtiti był w nie łatwej sytuacji, skoro operacje nie dawały bodajże pełnej gwarancji wyleczenia kontuzji, a sam powrót też pewnie trwałby miesiące. Szkoda że wszystko tak się potoczyło. Jeden z nielicznych transferów ostatnich lat który sportowo się bronił

3

Kasa kasą, ale że tak jakościowi i będący jeszcze w fajnym wieku piłkarze opuszczają Europę.. trochę żal. PS. Jak słyszę o Parejo i Oriolu, to aż się prosi o szansę dla Nico

0

@cules100pro O ile w Barcelonie nie chciałem Nevesa, to uważam że jest bardziej cenionym graczem niż Kessie. Ruben to podstawowy piłkarz mocnej Portugalii, i jednak ciężej znaleźć ŚPD, niż box2box jak Kessie.

0

@Emhyr 20 mln za Kessiego to dobra oferta, bałem się że Barca nawet za darmo będzie miała problem go wypchnąć w obecnych czasach. Dobrze że zbiera się na Brozo

7

Może Barca przygotuje jakiś zestaw dla klubów z Arabii. Typu; 2+1 np. kupujesz Kessiego i Ferrana,,, Roberto za darmo.

0

Liczę na mądrość Alemany'ego i Deco, i zastopowanie transferu Parejo.

0

W sumie ciekawe czemu jeszcze Inigo nie ogłosili

0

To jeszcze powalczyć o Brozo

7

Pomału spełnia się mokry sen Ernesto Valverde; Inigo, Parejo,,,i akurat szukamy skrzydłowego więc może Willian.

1

Chciałem odejścia Busiego, ale nie myślałem że będą chcieć go zastąpić niewiele młodszym i dużo słabszym Parejo. Japrdl

0

@MateuszGotowka99 Według mnie skończy na skrzydle właśnie, albo obok Lewego. Niesamowita szybkość i duża siła jak na 18 latka. Ciekawy chłopak

0

Ilu liczy zbrojnych grupa Wagnera?

0

@Boniek10 Wysokość kontraktu jest istotna niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?