0

Zajebisty ten Pena, ryzyko mieć 1 bramkarza. Veiga to będzie kawał grajka, i nie chodzi tylko o gole

0

@Siedlec666 Alonso to ok rezerwowy, reszta zgoda

10

Lewy mógł mieć z 4 asysty już

1

Ciekawe po kogo ruszy Real. Niby Kane to absolutny top, i wiem że wiek piłkarski się wydłuża, no ale koło 30 jest już Anglik. Nie potrafię ocenić i zdiagnozować Lautaro, niby spore umiejętności, ale czegoś mi brakuje. Alvarez z City? Nwm czy udźwignie, ale fajna opcja.

0

Kto za Benzeme według was? Kane?

2

@MesQueUnClub_87 i kościołem po

0

0

@Trojanek23 Też wybrałbym Ramosa. Każdy ma swoje poglądy dotyczące futbolu, i preferencje. Przypuszczam że trener Strejlau czy pare innych osób coś o piłce wiedzą i coś widzieli. Dlatego jest tak dużo osób, żeby mogły zostać pokazne różne wizje

0

Gdzie w tv PSG?

1

@bartekvisca Szacunek do odmienności, a to co widziałem niżej? Wybierz jedno

0

@vangoor Spójrz z czym w finale jest Inter

0

Lewica nawet w futbolu?

0

Podoba wam się projekt nowego Camp Nou?

0

@Criss18Barca Prawda, prawda

0

@kakusus Barcelona z lepszym Messim dostawała lanie w Europie. Przyjdzie Gundogan prawdopodobnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Emhyr Mózg na boisku, według mnie dobry materiał na trenera

0

@AvadaKedavra Pytanie było inne

2

Kto lepszy; Coutinho w pierwszym sezonie w Barcelonie, czy Raphinia?? Mi szczerze bardziej podobała się gra Coutinho

2

@zodiak_10 A co mieli zrobić z Leo? Decyzje o odejściu podjął w lecie

3

Mam nadzieję że Ansu tymi bramkami pożegnał się z Barceloną.

3

@Comentateiro Tego że może nie zdążyć na presezon, który bywa niejednokrotnie kluczowy dla piłkarzy.

4

Ale bramka Griezmanna

0

Chciałbym 6 takich transferów na następny sezon; Inigo, Cancelo, Gundogan, Zubimendi, Carrasco, Roque. Odchodzą; Busi,Alba, Kessie, Ansu,Eric

16

@cris2706 Suarez swój prime miał wyższy niż Lewy,,,ale ogółem to zrozumiałe że Lewy może być oceniany wyżej

1

Serio Umtiti powiedział coś takiego? Boże, gość dostał dużą szansę w Barcelonie, grał w podstawym składzie, dostał duży kontrakt, i to on nie wytrzymał. Ciągłe kontuzje i zjazd. Czemu takich słów w Barcelonie nie powiedział? Teraz, na odległość...

0

@ShawnC Kto z nas odpuściłby pieniądze które nam się należą. Edit; mimo wszystko nie wiemy z jakiej kwoty zrezygnował

2

Alba zawsze trochę w cieniu Iniesty, Busiego, Pique, a to również duża nasza legenda. Myślę że niedoceniany do końca, a uważam że w pewnym momencie być może najlepszy lewy obrońca w Europie. Natomiast jestem przekonany że o Jordim jeszcze usłyszymy, bo przypuszczam że zgłosi się po niego duży klub jak Inter lub Atletico i będą mieć z niego pociechę. Żegnaj Jordi! PS. Roberto, czekamy

1

Brać Ndcika za darmo, i powalczyć o Foytha do 30-40mln. A Kounde jak narzeka, proszę bardzo 80 mln i cześć

0

@Messibestplayerintheworld Carrasco obskoczy lewe skrzydło i wahadło za Balde. Tani i fajny transfer. A skrzydłowy nam się przyda. Zrezygnować trzeba już z Leo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?