kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zajebisty ten Pena, ryzyko mieć 1 bramkarza. Veiga to będzie kawał grajka, i nie chodzi tylko o gole
0
@Siedlec666 Alonso to ok rezerwowy, reszta zgoda
10
Lewy mógł mieć z 4 asysty już
1
Ciekawe po kogo ruszy Real. Niby Kane to absolutny top, i wiem że wiek piłkarski się wydłuża, no ale koło 30 jest już Anglik. Nie potrafię ocenić i zdiagnozować Lautaro, niby spore umiejętności, ale czegoś mi brakuje. Alvarez z City? Nwm czy udźwignie, ale fajna opcja.
0
Kto za Benzeme według was? Kane?
2
@MesQueUnClub_87 i kościołem po
0
@MESSIah16 PIS
0
@Trojanek23 Też wybrałbym Ramosa. Każdy ma swoje poglądy dotyczące futbolu, i preferencje. Przypuszczam że trener Strejlau czy pare innych osób coś o piłce wiedzą i coś widzieli. Dlatego jest tak dużo osób, żeby mogły zostać pokazne różne wizje
0
Gdzie w tv PSG?
1
@bartekvisca Szacunek do odmienności, a to co widziałem niżej? Wybierz jedno
0
@vangoor Spójrz z czym w finale jest Inter
0
Lewica nawet w futbolu?
0
Podoba wam się projekt nowego Camp Nou?
0
@Criss18Barca Prawda, prawda
0
@kakusus Barcelona z lepszym Messim dostawała lanie w Europie. Przyjdzie Gundogan prawdopodobnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Emhyr Mózg na boisku, według mnie dobry materiał na trenera
0
@AvadaKedavra Pytanie było inne
2
Kto lepszy; Coutinho w pierwszym sezonie w Barcelonie, czy Raphinia?? Mi szczerze bardziej podobała się gra Coutinho
2
@zodiak_10 A co mieli zrobić z Leo? Decyzje o odejściu podjął w lecie
3
Mam nadzieję że Ansu tymi bramkami pożegnał się z Barceloną.
3
@Comentateiro Tego że może nie zdążyć na presezon, który bywa niejednokrotnie kluczowy dla piłkarzy.
4
Ale bramka Griezmanna
0
Chciałbym 6 takich transferów na następny sezon; Inigo, Cancelo, Gundogan, Zubimendi, Carrasco, Roque. Odchodzą; Busi,Alba, Kessie, Ansu,Eric
16
@cris2706 Suarez swój prime miał wyższy niż Lewy,,,ale ogółem to zrozumiałe że Lewy może być oceniany wyżej
1
Serio Umtiti powiedział coś takiego? Boże, gość dostał dużą szansę w Barcelonie, grał w podstawym składzie, dostał duży kontrakt, i to on nie wytrzymał. Ciągłe kontuzje i zjazd. Czemu takich słów w Barcelonie nie powiedział? Teraz, na odległość...
0
@ShawnC Kto z nas odpuściłby pieniądze które nam się należą. Edit; mimo wszystko nie wiemy z jakiej kwoty zrezygnował
2
Alba zawsze trochę w cieniu Iniesty, Busiego, Pique, a to również duża nasza legenda. Myślę że niedoceniany do końca, a uważam że w pewnym momencie być może najlepszy lewy obrońca w Europie. Natomiast jestem przekonany że o Jordim jeszcze usłyszymy, bo przypuszczam że zgłosi się po niego duży klub jak Inter lub Atletico i będą mieć z niego pociechę. Żegnaj Jordi! PS. Roberto, czekamy
1
Brać Ndcika za darmo, i powalczyć o Foytha do 30-40mln. A Kounde jak narzeka, proszę bardzo 80 mln i cześć
0
@Messibestplayerintheworld Carrasco obskoczy lewe skrzydło i wahadło za Balde. Tani i fajny transfer. A skrzydłowy nam się przyda. Zrezygnować trzeba już z Leo