kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KlonaZepan Hipokryzja, dokładnie. Kolega widzi wszystko co złe, ale tylko po jednej stronie
0
@macio_944 Jak z Messim nie wyjdzie to pójdą po Bernardo, coś takiego też było chyba?
0
@arasz1819 TVP Sport to reżimówka? Boże, jak ci politycy wami grają
3
@DonMatteo901 Braknie goli Realowi w sezonie. Nie rozumiem jak można nie zastąpić takiego gracza jak Benzema. Vini i Rodrygo nie są egzekutorami
3
Czy tylko ja odnoszę wrażenie że Gavi wchodzący na początku do Barcelony był bardziej kreatywny, i chciał brać grę na siebie? Teraz to tylko wślizgi, walka, bieganie itd. Bardzo ceniłem jego grę,ale od kilku miesięcy zjazd straszny
0
@Encore Czyżby Gundo się oddalał? Wolałbym Lo Celso
0
@MesQueUnClub_87 Obniżenie płac piłkarzy. Cholernie wysokie kontrakty zostawione przez wcześniejszy zarząd. Gdyby nie to, kto wie czy dalej w ataku nie grałby Jutgla, Luuk czy Traore. Chyba mało kto ogarnia te zasady ligi, w limitach płac itd. lepiej niż Alemany.
1
@MesQueUnClub_87 Tylko że jego praca to nie tylko transfery,,no ludzie. Nad wydaniem kilkudziesięciu mln na piłkarza debatują sztaby,,,a nie tylko dyrektor. Dodaj fatalną sytuację klubu na wielu szczeblach.
7
@Rust_Cohle Czekamy na porównanie z Legią,,, może tam Barca będzie lepsza
1
@pioz123 Brozo i Gundo
1
@Comentateiro Czyli w sam raz na nasz średni potencjał.
4
Że po zwycięstwie z Niemcami będziemy narzekać;). Dopiero 2 zwycięstwo z nimi. Oczywiście grę też można poprawić,,, nawet trzeba, ale dajmy czas Santosowi
1
1 celny strzał xdd,,,no ale zwycięstwo z Niemcami jest. W 1 połowie sąsiedzi też bez szału,ale w drugiej cisnęli
3
@SuperPatsonFCB Mimo wszystko to był mecz z Niemcami, nie Meksykiem
0
Frankowski w kadrze gra piach straszny już któryś raz. Naprawdę w Francji tak dobrze wygląda, ogląda go ktoś z was?
10
Szkoda że Kuba nie ma z 10 lat mniej, daleko naszym skrzydłowym do jego poziomu.
0
Chyba mogę ten ostatni raz; Kuuuuuuubbbbbaaaa Błaaaaaaaaszczykooowski!!! Tymczasem Niemcy
0
@jacobFCB Tylko przyjęcie mógłby mieć lepsze chyba
2
@Khajio Malinka
0
@cules100pro Fajny byłby też milon który podwaja swoją wartość
0
@Nieznajomy Mam na myśli też skrzydłowych, w ogóle ofensywnych graczy
0
@Danny Gaucho W sumie. Chociaż Chiesa ma papiery do gry,,ale zdrowia nie.
0
Od czasów Villi, może Pedro, reprezentacja Hiszpanii nie ma klasowych napastników, co się dzieje z ich ofensywą?
2
@Comentateiro Przypominam że to Donald czmychnął przed przegranymi wyborami, i chwilę przed dojściem do władzy Pisu
6
Dzisiaj Nico Gonzalez wyglądał lepiej niż w tym sezonie w Valencii
0
@Pewex Czyli braknie goli,,,9 potrzebna
2
@Rust_Cohle Przecież to 4-0 z Arsenalem xddd czemu mnie to śmieszy
4
@Rust_Cohle Lampard strzelający Chelsea,,,,uff to jakby Iniesta strzelający Barcelonie
0
@MarioVeB! Tchouameni akurat ma spory potencjał, i technicznie jest dobry, plus warunki fizyczne, fajny piłkarz. Camavingi natomiast nigdy fanem nie byłem, również mnie nie porywa. Natomiast co do Bellingham, niewątpliwie duże możliwości i spory talent. Ale tam jest potrzebna 9 na już
1
Bellingham super piłkarz,, ale i tak uważam że jeżeli Real nie kupi topowej 9/napastnika, to za dużo nie ugra w następnym sezonie. Rozumiem że pewnie robią miejsce dla Mbappe w przyszłości, ale mimo wszystko grać rok na tym poziomie bez napadziora, ciężko to widzę.