1

@KlonaZepan Hipokryzja, dokładnie. Kolega widzi wszystko co złe, ale tylko po jednej stronie

0

@macio_944 Jak z Messim nie wyjdzie to pójdą po Bernardo, coś takiego też było chyba?

0

@arasz1819 TVP Sport to reżimówka? Boże, jak ci politycy wami grają

3

@DonMatteo901 Braknie goli Realowi w sezonie. Nie rozumiem jak można nie zastąpić takiego gracza jak Benzema. Vini i Rodrygo nie są egzekutorami

3

Czy tylko ja odnoszę wrażenie że Gavi wchodzący na początku do Barcelony był bardziej kreatywny, i chciał brać grę na siebie? Teraz to tylko wślizgi, walka, bieganie itd. Bardzo ceniłem jego grę,ale od kilku miesięcy zjazd straszny

0

@Encore Czyżby Gundo się oddalał? Wolałbym Lo Celso

0

@MesQueUnClub_87 Obniżenie płac piłkarzy. Cholernie wysokie kontrakty zostawione przez wcześniejszy zarząd. Gdyby nie to, kto wie czy dalej w ataku nie grałby Jutgla, Luuk czy Traore. Chyba mało kto ogarnia te zasady ligi, w limitach płac itd. lepiej niż Alemany.

1

@MesQueUnClub_87 Tylko że jego praca to nie tylko transfery,,no ludzie. Nad wydaniem kilkudziesięciu mln na piłkarza debatują sztaby,,,a nie tylko dyrektor. Dodaj fatalną sytuację klubu na wielu szczeblach.

7

@Rust_Cohle Czekamy na porównanie z Legią,,, może tam Barca będzie lepsza

1

@pioz123 Brozo i Gundo

1

@Comentateiro Czyli w sam raz na nasz średni potencjał.

4

Że po zwycięstwie z Niemcami będziemy narzekać;). Dopiero 2 zwycięstwo z nimi. Oczywiście grę też można poprawić,,, nawet trzeba, ale dajmy czas Santosowi

1

1 celny strzał xdd,,,no ale zwycięstwo z Niemcami jest. W 1 połowie sąsiedzi też bez szału,ale w drugiej cisnęli

3

@SuperPatsonFCB Mimo wszystko to był mecz z Niemcami, nie Meksykiem

0

Frankowski w kadrze gra piach straszny już któryś raz. Naprawdę w Francji tak dobrze wygląda, ogląda go ktoś z was?

10

Szkoda że Kuba nie ma z 10 lat mniej, daleko naszym skrzydłowym do jego poziomu.

0

Chyba mogę ten ostatni raz; Kuuuuuuubbbbbaaaa Błaaaaaaaaszczykooowski!!! Tymczasem Niemcy

0

@jacobFCB Tylko przyjęcie mógłby mieć lepsze chyba

2

@Khajio Malinka

0

@cules100pro Fajny byłby też milon który podwaja swoją wartość

0

@Nieznajomy Mam na myśli też skrzydłowych, w ogóle ofensywnych graczy

0

@Danny Gaucho W sumie. Chociaż Chiesa ma papiery do gry,,ale zdrowia nie.

0

Od czasów Villi, może Pedro, reprezentacja Hiszpanii nie ma klasowych napastników, co się dzieje z ich ofensywą?

2

@Comentateiro Przypominam że to Donald czmychnął przed przegranymi wyborami, i chwilę przed dojściem do władzy Pisu

6

Dzisiaj Nico Gonzalez wyglądał lepiej niż w tym sezonie w Valencii

0

@Pewex Czyli braknie goli,,,9 potrzebna

2

@Rust_Cohle Przecież to 4-0 z Arsenalem xddd czemu mnie to śmieszy

4

@Rust_Cohle Lampard strzelający Chelsea,,,,uff to jakby Iniesta strzelający Barcelonie

0

@MarioVeB! Tchouameni akurat ma spory potencjał, i technicznie jest dobry, plus warunki fizyczne, fajny piłkarz. Camavingi natomiast nigdy fanem nie byłem, również mnie nie porywa. Natomiast co do Bellingham, niewątpliwie duże możliwości i spory talent. Ale tam jest potrzebna 9 na już

1

Bellingham super piłkarz,, ale i tak uważam że jeżeli Real nie kupi topowej 9/napastnika, to za dużo nie ugra w następnym sezonie. Rozumiem że pewnie robią miejsce dla Mbappe w przyszłości, ale mimo wszystko grać rok na tym poziomie bez napadziora, ciężko to widzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?