0

Szef totalny, i moje przemyślenie; może następca Laporty?

3

Kolejny tytuł mistrzowski w Anglii, najmocniejszej lidze, woww. Brawo Guardiola, 3 z rzędu mistrzostwo jest o wiele większym sukcesem niż nawet ta LM. Bez względu na nią, świetny sezon City.

1

Trochę nie rozumiem skąd to ciśnienie na zakup prawego obrońcy. Albo inaczej, skąd to ciśnienie żeby wydać duże pieniądze np. na Foytha. Przecież naturalnie podstawowym prawym obrońcą w przyszłym sezonie będzie Kounde, prawda? Francuz jest zbyt dobrym piłkarzem, by być rezerwowym, a w środku obrony jest Araujo i Christensen,, dodatkowo Inigo Martinez, który też będzie miał ciężko o minuty. Rozumiem rotacje itd, ale dla mnie idealnym kandydatem jest Arnau Martinez. Koszt, pewnie kilkanaście mln, młody, zdolny, i chyba prędzej niż Cancelo pogodziłby się z byciem zmiennikiem dla Kounde. Dziwna ta sytuacja u nas na prawej obronie, jeszcze ten transfer Inigo do środka. Chyba że Kounde opuści Barcelone, by móc wrócić naturalnie na środek defensywy?

1

@MesQueUnClub96 xddd tak tak ty wiesz jak wyglądają finanse w klubie. Rok temu też mieliśmy nikogo nie kupić. Co z tego trener i prezes otwarcie mówią o wzmocnieniach

1

Carrasco za 12 mln to jest złoty interes. Mamy ogromne problemy na lewym skrzydle, bo Ferran jest zbyt słabym graczem, a Ansu zaliczył potworny zjazd. Dodatkowo jest opcją do rotacji dla Balde. Pamiętać trzeba też, że Atletico jest drużyną bardzo defensywną, i ciekaw jestem jak wyglądałby w Barcelonie Belg.

3

@MesQueUnClub96 Raphinia, Dembele, Carrasco i ofensywny Balde

0

@Rust_Cohle Np. jak masz Aston Ville, to ze względu na hiszpańskiego trenera, nwm monitoruj ligę hiszpańską, bo to dość naturalny może być kierunek. Newcastle, i powolna budowa potęgi

0

Pedri już się za dużo nagrał? Trochę martwiące są te jego częste absencje i urazy

13

@adambądkowski93 TVP Sport też jest na każdej otwartej tv. Ludzie, o co wy się tutaj sadzicie? To co koncert miał być na tvp Sport? Co to za różnica, skoro oba wydarzenia będą na otwartej tv?

1

@Kapiczek To stary byk w takim razie xdd na tym etapie nawet rok to bardzo dużo

1

@4drian0 Jest gdzieś w tv?

1

@Culers Hajs raczej jakiś mamy, gorsze są te kryteria finansowe które nam narzucają.

6

@kubix05 Wielki człowiek, symbol który pobudził serca

1

Jak kiedyś były plotki że Barcelona może wydać więcej kasy tylko na jednego z; pomocnik/prawy obrońca,,, tymczasem zainteresowanie Kimmichem który spełnia dwa warunki

0

@Odcinkowy Co ty chrzanisz xddd mecz w TVP Sport który jest na każdej otwartej telewizji,,,co za różnica

0

@barcelonaLM Łatwo powiedzieć że można od tak wysłać po zwycięstwo

8

Właśnie przypomniał że ten kawałek Euphoria był Loren. To był hit

0

@Barcaa12 jak to jury

0

Tak szczerze to nasza piosenka najbardziej wpada w ucho. Nie chodzi mi że jest najlepsza, ale jest ok. Słaby jakiś ten konkurs ogólnie

3

Brawo Blanka, całkiem fajnie

0

Nie śledzę Wolverhampton, ale w kadrze Portugalii ten Neves wyglądał w miarę ok, może nie wybitnie, ale jeżeli przyjdzie jeszcze Gundogan, plus mamy Frenkiego, to nie ma tragedii. Po za tym większe kluby również interesują się Rubenem.

0

@Chucky Rozumiem że każdy ma swoje gusta itd. ale w tym przypadku to leciał gruby hejt

1

No i pięknie że Blanka w finale. Gdzie są ci wielcy "eksperci" i "szpece", którzy wieszczyli jej totalną kompromitację?

0

@Nazio87 Blanka jeszcze ładniejsza, gusta. Bardzo ładna

2

Ładna ta Blanka

0

Amrabat i Gundo za Kessiego i Busquetsa, myślicie że taki obrót spraw jest możliwy, w naszym środku pola.

0

@Mroziu Według mnie z Frenkiem mogą się fajnie uzupełniać.

0

@Emhyr Przyjdzie Carrasco, na wahadle grywa.

4

Sergio Busquets, legenda i jeszcze raz legenda. Diament środka pola, dziękujemy mistrzu!!

0

@Rust_Cohle Kiedy nauczyciel stoper włączył?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?