kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Nawet bez Belga, Haaland rozwala system
0
@GeneralXavi Skąd wiesz że ma wywalone na pierwsze? Przypuszczam że dziecku niczego nie brakuje
0
To gdzie przyszłość Papszuna według was?
0
Leao ma takie ruchy prawie jak Ronaldinho
5
@Kondziubarca Nie trawie gościa
0
@Rewolucja123 Wiesz jak jest z Dembele, jest i nie ma. Klub szuka szuka prawego obrońcy, i to nam dużo powie. Foyth? Czyli grać będziemy dalej 4 obrońców,, Cancelo? Coś mi podpowiada że to może być on, i gra 3-5-2. Tym bardziej że możliwy jest powrót Leo, i mógłby obok Lewego "truchtać". Ale równie ważne jest pozbyć się np. Ansu i Ferrana
0
A ja przypuszczam że Barcelona w następnym sezonie przejdzie na 3 obrońców, coś jak City. Po to szukają kolejnego obrońcy jak Inigo(lewonożny), i kogoś kto może zagrać na wahadle jak Carrasco. I coś mi pachnie, że na prawym wahadle będzie Cancelo. 3-5-2? Co myślicie? To byłaby nawet formacja dla Leo fajna
0
@Rhaan Nie możliwe to akurat
0
@Tomo1989 Trzeba pod uwagę brać poziom drużyn z którymi grał np. Eric a Araujo
0
@RomanHoffer No ale skoro jego rodzina poniekąd była dotknięta, więc czemu teraz miałby udawać i robić coś na siłę?
0
@BulaKG Fajnym sianem powiadasz? Xd
1
@Deviler Jasne, to byłoby fajne wzmocnienie
1
@Krzysztof1987 Kvara i Leao są nie osiągalni. Co znaczy pokusić
0
@Lisek Jak my z Ansu i Torresem po majstra jedziemy, a żaden z nich na dzisiaj nie jest lepszy od Carrasco
0
Carrasco i Abde za Fatiego i Ferrana, co myślicie? Plus finanosowo chyba byśmy na Hiszpanach coś zarobili
0
@Antimadridista_WR Gdzie tak napisałem? Lewy ma już 34 lata, i daleko mu od najlepszej formy
5
Uwielbiam Lewego, ale Auba gdyby został, to dałby tyle samo. Barcelona nie musiałaby wydawać takiej kasy,,no ale mądry człek po czasie. Liczyłem dużej ilości goli od Polaka, bo to że techniczne i szybkościowo to różnie jest, wiedzieliśmy.
0
Znalazłem klucz, którym Barcelona powinna się kierować sprzedając piłkarzy; zawodnicy z Hiszpanii (Roberto, Alba, Alonso, Garcia, Ferran, Ansu,). Oczywiście są wyjątki jak np.Pedri, Gavi
0
@Herato Na buca właśnie raczej nie wyjdzie
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Carrasco i Abde, jeden za kilka mln, drugi za free, mogą być lepszą dwójką skrzydłowych dla Barcelony niż Ferran i Ansu. Dodatkowo na pewno finansowo coś byśmy zarobili
0
@Rewolucja123 Carrasco po przyjściu do nas będzie naszym drugim najlepszym skrzydłowym, a najlepszym zdrowym skrzydłowym. Atletico trochę go ogranicza, a to top 3 dryblerów w lidze. Chciałbym Sane czy Sterlinga, ale to nierealne opcje, a Carrasco może jeszcze trochę namieszać u nas w składzie
9
Joe Black, kolejny świetny film. Są dzieła które można, i można oglądać
0
@tristan87 Woda+ modlitwa, nie zabobony
0
@agaFCB To zapewne nie zasiadasz do wielkanocnego stołu?
0
@Jakchcesz "Każdego dnia bądź jak żuk, ciesz się z byle gówna"
0
@Hubert102 "Ludzie mówią, czas to pieniądz, a ja mówię czas to miłość"~ Kardynał Wyszyński
1
@Rewolucja123 Araujo wczoraj 1 połowę miał bardzo dobrą, zresztą nawet wczoraj to napisałem. Jego końcowa ocena idzie w dół za drugą kiepską część meczu. Ale wiesz co, napiszę tak, ani Araujo, ani Roberto to nie źródło problemów drużny, gdzie indziej one są. Po prawej i lewej stronie Lewandowskiego
8
@Rewolucja123 Bardzo słaby występ Araujo, to i tak nieosiągalny poziom dla Roberto.
10
Nie żebym bronił Lewego, bo faktycznie od tego kalibru gracza, trzeba oczekiwać więcej i więcej,,,ale; cała ofensywa Barcelony jest jałowa, w ogóle nasi atakujący nie tworzą zagrożenia. Ciągle liczymy na Dembele, ale on jest i go nie ma, i niestety na tym koniec. Robert to klasyczna 9, on żyje z podań, on będzie wygrywał ci mecze, jeśli będzie cały atak działał. Przecież jak widzę Ansu czy Ferrana, to wiem że się nic nie wydarzy, to piłkarze na Seville, bo w Atletico grzaliby ławkę. I jest jeszcze Raphinia, liczby 3razy lepsze niż jego sama gra. Fajny piłkarz na spadkowicza ligi angielskiej