kamilxd23
Dołączył/a: sierpień 2010
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
damian93r ---
Messi jest wielki i to nie raz udowodnił ale w tym sezonie jeszcze troszkę mu brakuje do formy z poprzednich lat nie mówię tu o bramkach ale o jego spektakularnych zagraniach i dryblingach tego mi brakuje w tym sezonie
0
Słaby może on nie jest ale chyba miejsca nie znalazł by u nas. Takie moje zdanie
0
I prawie 50 kafli się spłaca
0
Kocham gooo wiedziałem że będzie bardzo dobrym zawodnikiem
0
Gregory Van Der Viel odpada bo on w valenci jest :P
0
FCBFOREVER słuchaj a kiedy real i jego kibice nie mówią że rozwalą barcelone a już po fakcie znajdują wymówki a to sędzia faule symulacja itp jeszcze na pogodę nie zganiali ale poczekamy to może i takie argumenty zacytują
0
nie nie podał do szatni się udał a zaraz zanim Cr poszedł
0
gollllllllllllllllll fabriii
0
golll alexis
0
Będzie się działo
0
heh on ma dopiero 17 latek :P
0
dla mnie alexis lub maczcze walczą o zawodnika meczu
0
oł jeee alexis
0
wwwwooooooołłłł alexis
0
fabregasisthebest ty może oglądasz retransmisie meczu meczu z gettafe
0
no villa jak by inny zawodnik dziś
0
coś z innej beczki lewy strzelił bramkę kurde ale chłopak się rozwiną
0
jest nowy to każdy będzie go zachwalał za najdrobniejsze sprawy co na boisku zrobi ale ja osobiście czekam na tego alexisa z udineze
0
FCBarcaCule1 no obecnie ale każdy zna messiego nic nie gra ale jak coś mu odwali :DDD to zniszczy ich
0
moim zdaniem alexis w tym meczu gra jak na razie lepiej od messiego bo coś kombinuje chociaż
0
brawo dobra akcja
0
ale z jakiego konta uderzał i z pierwszej piłki ale mogło wpaść to ale ....
0
dajmy czasu alexisowi niech jeszcze pogra nie każdy klimatyzuje się szybko
0
dziś tylko zawodnicy barcelony strzelali bramki i tak powinno być :d
0
kurwasut ja co nazwa hahah
0
Bartek0907
czy pięknie ???? to bym się trochę spierał bo jak by było pięknie to już manitka powinna być
0
alexis ma trochę ograniczoną swobodę w barcelonie bo nie może dryblować przy każdej możliwej sytuacji jak to robił w udineze
0
karol
w ogóle co nabita z niego... ale nie mówię o tym w polu karnym co dryblował xavi tylko koło lini bocznej co był alexis i 2 obcykał
0
alexis co drybling
0
asysta ceska była