0

damian93r ---
Messi jest wielki i to nie raz udowodnił ale w tym sezonie jeszcze troszkę mu brakuje do formy z poprzednich lat nie mówię tu o bramkach ale o jego spektakularnych zagraniach i dryblingach tego mi brakuje w tym sezonie

0

Słaby może on nie jest ale chyba miejsca nie znalazł by u nas. Takie moje zdanie

0

I prawie 50 kafli się spłaca

0

Kocham gooo wiedziałem że będzie bardzo dobrym zawodnikiem

0

Gregory Van Der Viel odpada bo on w valenci jest :P

0

FCBFOREVER słuchaj a kiedy real i jego kibice nie mówią że rozwalą barcelone a już po fakcie znajdują wymówki a to sędzia faule symulacja itp jeszcze na pogodę nie zganiali ale poczekamy to może i takie argumenty zacytują



0

nie nie podał do szatni się udał a zaraz zanim Cr poszedł

0

gollllllllllllllllll fabriii

0

golll alexis

0

Będzie się działo

0

heh on ma dopiero 17 latek :P

0

dla mnie alexis lub maczcze walczą o zawodnika meczu

0

oł jeee alexis

0

wwwwooooooołłłł alexis

0

fabregasisthebest ty może oglądasz retransmisie meczu meczu z gettafe



0

no villa jak by inny zawodnik dziś

0

coś z innej beczki lewy strzelił bramkę kurde ale chłopak się rozwiną

0

jest nowy to każdy będzie go zachwalał za najdrobniejsze sprawy co na boisku zrobi ale ja osobiście czekam na tego alexisa z udineze

0

FCBarcaCule1 no obecnie ale każdy zna messiego nic nie gra ale jak coś mu odwali :DDD to zniszczy ich




0

moim zdaniem alexis w tym meczu gra jak na razie lepiej od messiego bo coś kombinuje chociaż

0

brawo dobra akcja

0

ale z jakiego konta uderzał i z pierwszej piłki ale mogło wpaść to ale ....

0

dajmy czasu alexisowi niech jeszcze pogra nie każdy klimatyzuje się szybko

0

dziś tylko zawodnicy barcelony strzelali bramki i tak powinno być :d

0

kurwasut ja co nazwa hahah

0

Bartek0907

czy pięknie ???? to bym się trochę spierał bo jak by było pięknie to już manitka powinna być

0

alexis ma trochę ograniczoną swobodę w barcelonie bo nie może dryblować przy każdej możliwej sytuacji jak to robił w udineze

0

karol


w ogóle co nabita z niego... ale nie mówię o tym w polu karnym co dryblował xavi tylko koło lini bocznej co był alexis i 2 obcykał

0

alexis co drybling

0

asysta ceska była

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?