0

co wy chcecie od bojana dla mnie gra dobrze dzięki niemu były 3 dogrania ale wykączeńa brakowało a pedro stoi i tyle

0

ładne podanie bojana :D

0

Vv geniusz

0

oj tak jest zawsze jak bojan strzela co 2 mecze 1 gola to jest ubustwiany a jak gra solidnie i nic nie strzela to jest jechany że sprzedać go na ławę i wogule

0

złe przyjęcie ale on musiał się cofnąć do tej piłki

0

ale on się jescze dużo musi nauczyć ale jeszcze jest młody

0

to był bojan na pewno bo ruchy jego są znane

0

a pedro niby czym zabłyszczał że asystę zaliczył a po za tym prawie nie aktywny moim zdaniem mecz rozgrywa bojan podaje cofa się po odbiór i prawie asystę zaliczył i pique też idealny meczyk

0

ALESZ odegranie bojana a lessi prawie

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL MESSI

0

może tak jest ustawiony a bojan messi dobry tim jest

0

bojan dobry mecz gra aktywny jest :dd

0

ale bojan chociaż trafił w bramkę a pedro no niestety zwalił konkretnie

0

bojan prawie :D Kocham tego chłopaka

0

aj pedro !!!!!

0

xavi jest mistrzem na swojej pozycji ale da się go zastąpić w jakimś stopniu

0

Bojan na pewno pomorze na meczu U21 i mam nadzieję że ustrzeli coś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?