kamilxd23
Dołączył/a: sierpień 2010
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co wy chcecie od bojana dla mnie gra dobrze dzięki niemu były 3 dogrania ale wykączeńa brakowało a pedro stoi i tyle
0
ładne podanie bojana :D
0
Vv geniusz
0
oj tak jest zawsze jak bojan strzela co 2 mecze 1 gola to jest ubustwiany a jak gra solidnie i nic nie strzela to jest jechany że sprzedać go na ławę i wogule
0
złe przyjęcie ale on musiał się cofnąć do tej piłki
0
ale on się jescze dużo musi nauczyć ale jeszcze jest młody
0
to był bojan na pewno bo ruchy jego są znane
0
a pedro niby czym zabłyszczał że asystę zaliczył a po za tym prawie nie aktywny moim zdaniem mecz rozgrywa bojan podaje cofa się po odbiór i prawie asystę zaliczył i pique też idealny meczyk
0
ALESZ odegranie bojana a lessi prawie
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL MESSI
0
może tak jest ustawiony a bojan messi dobry tim jest
0
bojan dobry mecz gra aktywny jest :dd
0
http://www.fred-tv.aaf.pl/viewpage.php?page_id=53
0
ale bojan chociaż trafił w bramkę a pedro no niestety zwalił konkretnie
0
bojan prawie :D Kocham tego chłopaka
0
aj pedro !!!!!
0
xavi jest mistrzem na swojej pozycji ale da się go zastąpić w jakimś stopniu
0
Bojan na pewno pomorze na meczu U21 i mam nadzieję że ustrzeli coś