0

Znowu munir gra totalne błotoo :/

0

Ja również byłbym tego zdania ostatni mecz pokazał że ma lepszy ciąg na bramkę od munira

0

Wyjdź i zobacz czy cię nie ma gdzie indziej

0

I co nam po czerwonej ?? Myśle że w grze nie zmieniło by się wiele. A i trzeba mieć jaja aby grać a nie zachowywać się jak laleczki biegające po boisku

2

Munir to pomyłka w tym meczu :/

0

Brawo brawo brawo !!!

0

Mówiłem że zawodnik gra na te 4 mln

0

Ajajaja daglas

0

Mówiłem na początku sezonu nie mamy kasowych Pomocników na rezerwie :/ Xavi to jest za mało

0

A to zaskoczenie

0

W drugiej połowie jak na razie tak

0

Iniesta............

0

Hmmm messi to wyszedł z szatnie na 2 połowę ???

0

Statystyki pokazują daglasa na + tylko jego gra pozostawia wiele

0

Niech duglas słapie trochę pewności siebie i zobaczycie jak będzie chasać po prawej flance

0

Stary daj mu czas gra dopiero pierwsze 45 min w naszych barwach

0

Do boju po kolejną "La manite " :D

0

Skład jest ok ale ja bym za "Wspaniale wszechstronnego pedro " Postawił na sandro ostatnio wejście miał zabójcze :P Ale zobaczymy na kogo postawi LE

0

0

Co jak co ale sandro od wejścia zrobił więcej niż pedro od początku meczu

2

Cieszy fakt że messi biega stara się :)

0

Ehh messi pierdzieli będzie asystować nie będzie strzelał hehe

0

Noooooo wkońcu

0

I gdzie w tej akcji był jaki kolwiek zawodnik w 11

1

Polać mu !!!

0

Widząc nasz atak w ostatnich meczach to sory ale Suarez czekamy z niecierpliwością na ciebie ....

0

Ej co się z naszym nabytkiem na prawej obronie ??

0

To co awans z grupy E Bayern i Roma hehe

0

Do końca meczu jeszcze trochę ale oby wszedł wynik

;)

1

Brawo Ajax 1:1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?