kamilxd23
Dołączył/a: sierpień 2010
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znowu munir gra totalne błotoo :/
0
Ja również byłbym tego zdania ostatni mecz pokazał że ma lepszy ciąg na bramkę od munira
0
Wyjdź i zobacz czy cię nie ma gdzie indziej
0
I co nam po czerwonej ?? Myśle że w grze nie zmieniło by się wiele. A i trzeba mieć jaja aby grać a nie zachowywać się jak laleczki biegające po boisku
2
Munir to pomyłka w tym meczu :/
0
Brawo brawo brawo !!!
0
Mówiłem że zawodnik gra na te 4 mln
0
Ajajaja daglas
0
Mówiłem na początku sezonu nie mamy kasowych Pomocników na rezerwie :/ Xavi to jest za mało
0
A to zaskoczenie
0
W drugiej połowie jak na razie tak
0
Iniesta............
0
Hmmm messi to wyszedł z szatnie na 2 połowę ???
0
Statystyki pokazują daglasa na + tylko jego gra pozostawia wiele
0
Niech duglas słapie trochę pewności siebie i zobaczycie jak będzie chasać po prawej flance
0
Stary daj mu czas gra dopiero pierwsze 45 min w naszych barwach
0
Do boju po kolejną "La manite " :D
0
Skład jest ok ale ja bym za "Wspaniale wszechstronnego pedro " Postawił na sandro ostatnio wejście miał zabójcze :P Ale zobaczymy na kogo postawi LE
0
0
Co jak co ale sandro od wejścia zrobił więcej niż pedro od początku meczu
2
Cieszy fakt że messi biega stara się :)
0
Ehh messi pierdzieli będzie asystować nie będzie strzelał hehe
0
Noooooo wkońcu
0
I gdzie w tej akcji był jaki kolwiek zawodnik w 11
1
Polać mu !!!
0
Widząc nasz atak w ostatnich meczach to sory ale Suarez czekamy z niecierpliwością na ciebie ....
0
Ej co się z naszym nabytkiem na prawej obronie ??
0
To co awans z grupy E Bayern i Roma hehe
0
Do końca meczu jeszcze trochę ale oby wszedł wynik
;)
1
Brawo Ajax 1:1