kamilxd23
Dołączył/a: sierpień 2010
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kurde ja się zawsze zastanawiam jak oglądam mecze Hiszpani dlaczego villa nie gra tak skutecznie w barcelonie jak reprezentacji
0
No utalentowany jest widziałem mecze z jego udziałem i byłem mile zaskoczony ale zobaczymy co będzie z niego
0
mamy szczęścia dużo
0
lukasz2169, ileś prawdy w tym jest bo
1 grają prawie wszyscy mistrzowie z RPA i ten mecz nazwano Derbami Europy
0
o tak ciekawe co to będzie
może kolejna manita a może przegrana czas pokarze
0
fcb191, może ale np jak chyba ze 3 lata temu w gazecie była plota że boruc idzie do barcy to tam wszystkie cechy były wymieniane
-gra z obrońcami
-czytanie gry itp
0
Taka mała ciekawostka co będzie za 41 dni wie ktoś ????
0
ale w celności podań /wykopów nikt nie dorówna VV co do centymetra idą np wykopy
0
Roger,
I dziś udowodnili że to Bez xaviego i iniesty potrafią klepać dokładnie może rywal nie z najwyższej pułki ale....
0
fcb191,
no może przesadziłem z tym ale VV jest w niektórych aspektach lepszy np Akcje sam na sam i pare innych
może się nie zgodzisz się że VV jest najlepszy to na pewno przyznasz rację że jest w Top 3 na świecie
0
ABC dobrego wychowania
Moim skromnym zdaniem tak jest bo w lidze lepszego Br niema bo ikera czasy przeminęły
0
I tak VV udowodnił po raz kolejny że jest obecnie najlepszym bramkarzem na świecie
0
BAN
0
dla nie których najlepiej było by sprzedać prawie wszystkich zostawić vv.puyola.xaviego i messiego bo reszte krytykujecie tylko zamiast kibicować nie wyszło to nie tragedia
0
jak tu są co niektórzy dzieci którzy kibicują tylko messiemu a nie całej barcelonie
0
damy radę lepszy 1 punkt niż 0 ale po prostu
0
bojan jest prawo nożny ale ten strzał zjebał
0
a zaówarzyłeś z jakiego konta strzelił
0
ładnie bojan
0
bojan to ma przebłyski w tym meczu raz łądnie raz słabo
0
łądnie bojan łatalnie dani
0
ale nie tylko 1 zawodnika a brakuje mi właście xaviego
0
bojan już zmęczony jest
0
oj dobra ja tylko bronie każdego zawodnika barcy
a co nie którzy zachowuje się jak na stronie realu madryt ze jak komuś nie idzie mecz to go zjechać albo wy bluzgany jest że na ławę na sprzedasz i wogule tak jak jest z igłą jak by rozgrywał taki tragiczny mecz jak wy sądzicie to pep by go zdią na ławkę a on wie najlepiej
0
jak by się zamienił z pedro było by to samo pedro też by walił
0
ale jeśli zauważyłeś to piłki przeważnie są grane do bojana a bojan do adibala lub zwód i podanie na wybieg do messiego lub bezpośrednio na bramkę
0
jak bojan strzeli jakieś gole w meczach to będą cieszyć michy a jak coś mu nie wychodzi to po nim jerzdzą
0
sphinks. RadKe12 dzięki za poparcie zgadzam się w 100 %
0
a co dla was robi pedro proszę wyjaśnijcie mi
0
dla mnie
najsłapszy mecz
pedro- nic na boisku nie robi mało się włącza do akcji
keita-nieaktywny wogule nieraz podłączy się do akcji
wzorowy mecz
adibal
piqe
lekko słabszy
messi.bojan.inesta