0

kurde ja się zawsze zastanawiam jak oglądam mecze Hiszpani dlaczego villa nie gra tak skutecznie w barcelonie jak reprezentacji

0

No utalentowany jest widziałem mecze z jego udziałem i byłem mile zaskoczony ale zobaczymy co będzie z niego

0

mamy szczęścia dużo

0

lukasz2169, ileś prawdy w tym jest bo
1 grają prawie wszyscy mistrzowie z RPA i ten mecz nazwano Derbami Europy

0

o tak ciekawe co to będzie
może kolejna manita a może przegrana czas pokarze

0

fcb191, może ale np jak chyba ze 3 lata temu w gazecie była plota że boruc idzie do barcy to tam wszystkie cechy były wymieniane
-gra z obrońcami
-czytanie gry itp

0

Taka mała ciekawostka co będzie za 41 dni wie ktoś ????

0

ale w celności podań /wykopów nikt nie dorówna VV co do centymetra idą np wykopy

0

Roger,
I dziś udowodnili że to Bez xaviego i iniesty potrafią klepać dokładnie może rywal nie z najwyższej pułki ale....

0

fcb191,
no może przesadziłem z tym ale VV jest w niektórych aspektach lepszy np Akcje sam na sam i pare innych
może się nie zgodzisz się że VV jest najlepszy to na pewno przyznasz rację że jest w Top 3 na świecie

0

ABC dobrego wychowania

Moim skromnym zdaniem tak jest bo w lidze lepszego Br niema bo ikera czasy przeminęły

0

I tak VV udowodnił po raz kolejny że jest obecnie najlepszym bramkarzem na świecie

0

BAN

0

dla nie których najlepiej było by sprzedać prawie wszystkich zostawić vv.puyola.xaviego i messiego bo reszte krytykujecie tylko zamiast kibicować nie wyszło to nie tragedia

0

jak tu są co niektórzy dzieci którzy kibicują tylko messiemu a nie całej barcelonie

0

damy radę lepszy 1 punkt niż 0 ale po prostu

0

bojan jest prawo nożny ale ten strzał zjebał

0

a zaówarzyłeś z jakiego konta strzelił

0

ładnie bojan

0

bojan to ma przebłyski w tym meczu raz łądnie raz słabo

0

łądnie bojan łatalnie dani

0

ale nie tylko 1 zawodnika a brakuje mi właście xaviego

0

bojan już zmęczony jest

0

oj dobra ja tylko bronie każdego zawodnika barcy

a co nie którzy zachowuje się jak na stronie realu madryt ze jak komuś nie idzie mecz to go zjechać albo wy bluzgany jest że na ławę na sprzedasz i wogule tak jak jest z igłą jak by rozgrywał taki tragiczny mecz jak wy sądzicie to pep by go zdią na ławkę a on wie najlepiej

0

jak by się zamienił z pedro było by to samo pedro też by walił

0

ale jeśli zauważyłeś to piłki przeważnie są grane do bojana a bojan do adibala lub zwód i podanie na wybieg do messiego lub bezpośrednio na bramkę

0

jak bojan strzeli jakieś gole w meczach to będą cieszyć michy a jak coś mu nie wychodzi to po nim jerzdzą

0

sphinks. RadKe12 dzięki za poparcie zgadzam się w 100 %

0

a co dla was robi pedro proszę wyjaśnijcie mi

0

dla mnie

najsłapszy mecz

pedro- nic na boisku nie robi mało się włącza do akcji

keita-nieaktywny wogule nieraz podłączy się do akcji

wzorowy mecz

adibal

piqe

lekko słabszy

messi.bojan.inesta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?