kamkam
Dołączył/a: kwiecień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahaha a to dobre
0
podejrzewam ze wtedy nie zagra z powodu kontuzji
0
shakira waka waka
1
Douglas rozwiaze kazdy problem
1
ja tam wole mr chusteczka
0
przed wczorajszym meczem miał mniejszy kurs Messi
1
jak kurwa mozna biegac z chusteczka
1
wiecie ze jak jutro sevilla i valencia wygraja to barca bedzie na 5 miejscu
1
jak jutro wygra sevilla i valencia to barca bedzie 5 w tabeli hahaja
0
jak z realem tak zagraja u siebie to nie bedzie rewanzu
0
pewnie kazali ze Messi ma strzelic bo rekord
2
busi dalej BUHAHAHAGAHAHA
0
suarez by wsadzil
1
hahahaha rozny a Busi patrzy czy krew na chusteczce
0
no i z barca
0
widzieliscie jaki kurs ze wygra CR chyba 1,20 a drugi Messi juz pare zlotych
0
bo ugruzl i nie gral pate miesiecy proste
1
a na rm jest przeglad prasy
0
to byla czternasta jego bramka przeciwko Barcie
0
ja tam czekam na przeglad prasy i te smuty
0
boś tuman
1
Xabi chcial odejsc. real to nie azkaban
0
nie ogladam i myslalem ze moze jakis uraz czy cos ale jak nic sie nie stalo to ok
0
czenu zszedl Messi i Neymar?
0
czemu zszedl Messi?
0
i na kogo bramke glosujecie?
0
a mi sie snilo ze Ronaldo strzelil z wolnego na 1 0 w pierwszej polowie
0
a mi sie snilo ze Ronaldo strzelil na 1 0 w pierwszej polowie
0
bramkarz obronil karnego czy nie trafil w bramke?
0
buhahahahahahahaha ok licza sie tylko MŚ bo sa raz na cztery lata a gole licza sie tylko w gran derbi inne nie bo przeciwko ogorkom