0

hahaha a to dobre

0

podejrzewam ze wtedy nie zagra z powodu kontuzji

0

shakira waka waka

1

Douglas rozwiaze kazdy problem

1

ja tam wole mr chusteczka

0

przed wczorajszym meczem miał mniejszy kurs Messi

1

jak kurwa mozna biegac z chusteczka

1

wiecie ze jak jutro sevilla i valencia wygraja to barca bedzie na 5 miejscu

1

jak jutro wygra sevilla i valencia to barca bedzie 5 w tabeli hahaja

0

jak z realem tak zagraja u siebie to nie bedzie rewanzu

0

pewnie kazali ze Messi ma strzelic bo rekord

2

busi dalej BUHAHAHAGAHAHA

0

suarez by wsadzil

1

hahahaha rozny a Busi patrzy czy krew na chusteczce

0

no i z barca

0

widzieliscie jaki kurs ze wygra CR chyba 1,20 a drugi Messi juz pare zlotych

0

bo ugruzl i nie gral pate miesiecy proste

1

a na rm jest przeglad prasy

0

to byla czternasta jego bramka przeciwko Barcie

0

ja tam czekam na przeglad prasy i te smuty

0

boś tuman

1

Xabi chcial odejsc. real to nie azkaban

0

nie ogladam i myslalem ze moze jakis uraz czy cos ale jak nic sie nie stalo to ok

0

czenu zszedl Messi i Neymar?

0

czemu zszedl Messi?

0

i na kogo bramke glosujecie?

0

a mi sie snilo ze Ronaldo strzelil z wolnego na 1 0 w pierwszej polowie

0

a mi sie snilo ze Ronaldo strzelil na 1 0 w pierwszej polowie

0

bramkarz obronil karnego czy nie trafil w bramke?

0

buhahahahahahahaha ok licza sie tylko MŚ bo sa raz na cztery lata a gole licza sie tylko w gran derbi inne nie bo przeciwko ogorkom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?