0

zycze im tego. kiedy zaczyna sie mundial?

1

Di Maria zostal MVP finału

3

maja bol dupy ze real wygral i pisza o wszystkim tylko nie o tym. ewentualnie tworza poranny przeglad w wlasnym wykonaniu gdzie nie bedzievani slowa o realu

0

toz to bedzie kpina :D

4

chyba ciebie kupil z kopalni w kambodzy

1

gdzies czytalem ze CR ma 68 a Messi 67

0

pobil rekord bamek o 3

0

haha przezywacie ze doliczyl 5 minut a Ramos strzelil w 3 doliczonej

0

oprawa, piesn i 22 wojownikow

0

fajnie to wyglada

0

gdyby byla dogrywka i rzuty karne to gole w nich licza sie do statystyk?

0

puchar katalonii jest uznawany jako mecz towarzyski. nawet nikt nigdzie o nim nie pisze

0

hahahaha

0

do spadku jeszcze kawalek

0

zwatpilem w kolejna zlota pilke dla Leo

0

pewnie mowia tak na podstawie pucharu krola w ktorym stracili tylko jedna bramki z Barca i ligi mistrzow

7

porozumienie obu stron

0

Z innej beczki. zlotego buta wygra Suarez czy Cristiano bo maja tyle samo goli

0

kamiX8 Real wygral w tym sezonie z Atletico dwukrotnie w Pucharze Krola

0

www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=52129

0

Real mistrz

4

A pamiętam posty po wylosowaniu Bayernu przez Real...wtedy wszyscy się śmiali ze Real dostanie 0.7 jak Barca rok temu a tymczasem Bayern dostał półlitry.. ;)

0

nie czytaj

0

jak również strzał Mario Goetzego który obronił Iker

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?