kamkam
Dołączył/a: kwiecień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
on gral tez w anglii i portugalii
0
moze wzial na glowke i go uwarlo
0
James wchodzi
0
Bale Carvajal i Modric cos slychac
0
plus to ze cala 45 minute atletico wykonywalo rzut wolny :D
0
ma ktos jeszcze na 6 rano do roboty a oglada do konca? bo nie chce byc sam
0
Di Maria Coentrao no coz
0
mam identyczna sytuacje :D rano bede jak zombi
0
jak myslicie real or atletici
0
chcialbym zobaczyc dzis real zamiast leona jakby to wygladalo
0
bo wie ze za chwile wrzuci na ksiezyc
0
hehe
0
o ktorej zaczynaja grac
0
real jest juz w warszawie?
0
kesh stul pysk wiesniaku
0
kesh jestes kompletnym wiesniakiem
0
moga zdobyc 6 pucharow i kropka. nie wiem co wy bredzicie o tamtym czy nastepnym roku ze zdobyte w nich puchary sie licza.
1
Ronaldo z nagroda man of the match
1
buhahahahaha nowa barca sie rodzi bo 2 0 z helsinkami buhahahaha
1
Może za pół roku zagra. LFC o tym wiedzialo to sie go wolalo pozbyc za dobry hajs
0
bardziej z nagrody dla cra
0
lub Kroosa ktory prawie w realu :D
0
0
1
Ronaldo dal.mundial w meczu Ronaldo 3 2 Ibra
1
no troche to dziwne
0
www.world-cup.com.pl/2014/terminarz.php aaz sprawdzilem :)
0
moje 19 moze cos gra :D
0
moje 19 ciekawe czy cos gra :D
1
haha nie no serio nie wiedzialem kiedy start :)