kamkam
Dołączył/a: kwiecień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Christiano aha
0
sory 17 ma. 13 w lidze hiszpanskiej, 2 w lm i 2 w superpucharze
0
Ronaldo sam ma tyle ^^
0
jesli tak dalej pojdzie pobije rekord 50 goli w lidze. a w lm ma juz rekord. ogolnego nie pobije chyba ze stanie sie cos niesamowitego
0
jak Ronaldo strzelal by tak do konca to skonczylby z 65 golami :d
0
patrzac na to ze od 60 minuty rayo gralo w 10 to wynik skromny
0
real jutro przegra
0
ja nie ryzykuje a szampana cobeckoe pije
0
to druzyny przeciwne nie mialy napadziorow porzadnych. trzeba czekac na mecze z czolowa 5
0
real z barca zrobi autobus?
0
jakie wyniki obstawiacie barcy realu i atleti? ja mam przeczucie ze Ronaldo hattrick na farcie
0
kto ma wiecej goli w karierze Leo czy CR?
0
pamietacie jak Materazzi powiedzial cos Zidanowi :D
0
kupmy Ronaldo
0
dziwnie to wyglada ze cr ma 9 goli a drudzy 4 messi 3
0
czemu brak komentow :o
0
wlaczcie canal+sport powtorka real elche hahag
0
puchary tez mieli, puchar krola i lige mistrzow. bramek najwiecej wszedzie mial. jedynie MŚ moga zawazyc
0
byl kontakt
2
bo karnego nie strzelil
0
w ostaniej barca nie doszla do 1/2 bo odpadla w 1/4 to teraz powinien liczyc na 1/8 :D
0
na 8 meczow juz w 4 bramki padly
0
haha weryfikacja nono
0
reprezentacja..oby nie ugryzl
0
kolumbia grala od 49 minuty w 10 bo czerwo zobaczyl Cuadrado jak co
0
Messi i Ronaldo najwiecej po 94.
1
Bo Messi nie byl najlepszy na mundialu
0
razi ich zarowka
0
kto siedzi w czapkach bo nie mam obrazu
0
ma stosunek bramek ponad 1 a Messi mniej niz 1 wiec nie kpij