karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BARCA_FOR_EVER czyli nie zostanie :)
16
@Fabik87 Gavi prawie faulował Xaviego na żółtko :D
0
@kuz nie będziesz miał słabych kolejnych sezonów jeśli zagrasz tylko jeden :P
3
Uuuuuf jedna bramką z Turasami w dwumeczu, troche słabo, aleee ważne że kolejna runda i obyło się bez dogrywki
6
Który to już raz Dembele ma 1na 1 i nie wchodzi w drybling
3
Teraz to już chce żeby bramki na wyjazdach się liczyły
0
Hahah Alba kwita dostał ciekawe za co?
6
Adama na boisko szybko!
0
Dawać tam plastikowa butelka w Albę i walkower :p
0
Z 5min minimum tu doliczy
7
Pacnął w nos mudzina
0
Geriatria tylko przeszkadza w tym meczu
0
@thecreativepl ok
0
Co to za tryb Eco się odpalił, chodzą po boisku
6
Ten sędzia jest tragiczny
1
@Survier a ceny na stacjach takie same a nawet wyższe ¯\_(ツ)_/¯
1
@IronSanHybrid jak sędzia zapier..la xd
0
@bartas97 dobry mental, podoba mi się :)
2
@Xavyol blendy z kolką (ewentualnie Sprite jak ktoś lubi) i sour, single ze szklanką (ja preferuję bez lodu)
0
Macie do polecenia jakiś trymer do strzyżenia brody (średniej długości 5-6mm)? Bo mój pies właśnie postanowił zjeść mój dotychczasowy
0
@A_Gomesinho_21 to tabaka? czy jakiś ajkos?
0
Pikej na Santiago wciśnie i będzie 23
0
mógł dać na hattriczka :P
1
@LaRoja ehh dalej męczenie tego Kumana, zamiast cieszyć z tego co mamy
0
@Pogba w jaki sposób jakby nie miał żadnej interwencji :D
3
W lidze Europa nie ma już słabych drużyn
1
@Roobo jakby Kuman był na ławce to by była jego wina, ale skoro jest Kszawi to już wina zawodników
2
La Bamba skazuje Real na porażkę przed meczem i wieści goleade Barcelony i później wszystko dzieje się na opak? Stare, znałem
0
@Coutinho007 no raczej nie ma się co łudzić:((
0
No to teraz bramka raz na 9min wychodzi :shrug