2

@BARCA_FOR_EVER czyli nie zostanie :)

16

@Fabik87 Gavi prawie faulował Xaviego na żółtko :D

0

@kuz nie będziesz miał słabych kolejnych sezonów jeśli zagrasz tylko jeden :P

3

Uuuuuf jedna bramką z Turasami w dwumeczu, troche słabo, aleee ważne że kolejna runda i obyło się bez dogrywki

6

Który to już raz Dembele ma 1na 1 i nie wchodzi w drybling

3

Teraz to już chce żeby bramki na wyjazdach się liczyły

0

Hahah Alba kwita dostał ciekawe za co?

6

Adama na boisko szybko!

0

Dawać tam plastikowa butelka w Albę i walkower :p

0

Z 5min minimum tu doliczy

7

Pacnął w nos mudzina

0

Geriatria tylko przeszkadza w tym meczu

0

0

Co to za tryb Eco się odpalił, chodzą po boisku

6

Ten sędzia jest tragiczny

1

@Survier a ceny na stacjach takie same a nawet wyższe ¯\_(ツ)_/¯

1

@IronSanHybrid jak sędzia zapier..la xd

0

@bartas97 dobry mental, podoba mi się :)

2

@Xavyol blendy z kolką (ewentualnie Sprite jak ktoś lubi) i sour, single ze szklanką (ja preferuję bez lodu)

0

Macie do polecenia jakiś trymer do strzyżenia brody (średniej długości 5-6mm)? Bo mój pies właśnie postanowił zjeść mój dotychczasowy

0

@A_Gomesinho_21 to tabaka? czy jakiś ajkos?

0

Pikej na Santiago wciśnie i będzie 23

0

mógł dać na hattriczka :P

1

@LaRoja ehh dalej męczenie tego Kumana, zamiast cieszyć z tego co mamy

0

@Pogba w jaki sposób jakby nie miał żadnej interwencji :D

3

W lidze Europa nie ma już słabych drużyn

1

@Roobo jakby Kuman był na ławce to by była jego wina, ale skoro jest Kszawi to już wina zawodników

2

La Bamba skazuje Real na porażkę przed meczem i wieści goleade Barcelony i później wszystko dzieje się na opak? Stare, znałem

0

@Coutinho007 no raczej nie ma się co łudzić:((

0

No to teraz bramka raz na 9min wychodzi :shrug

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?