37

@Elprofesorxx dokładnie Lewy żadnych punktów Barcelonie nie zapewnił!!

1

Nico do zmiany juz przed przerwą :/

0

ojoj Minqueza wejdzie?

0

No przecież czerwo, tylko dziwne że od razu sędzia sam nie pokazal

0

@tristan87 jakby grał w A-klasie to by miał tak co tydzień :P

0

@Kozinho. dlaczego? bo Ty tak uważasz?

0

@PodkarpackiKibic a w którym sezonie Cristiano nie miał wyjebanego ego w kosmos? coś mnie ominęło?

1

@hayek no właśnie "niedaleko", zobaczysz dzień po 30 urodzinach :P

0

@Encore nie oglądam PL ale on jest chyba wiodącym memem tych rozgrywek

0

@Kozinho. to ja jestem chyba chory :( każdy pogrzebany ruski to miód na me serce

1

@FC1899Barca oj nie wiem czy bym tam wskoczył, jeszcze murzyn sobie staje boso na mokrych skałach, nie zbyt to mądre

0

@Kapitan hawk ładny bidon dostał, a tak w ogóle to za jaką bramkę?

0

@Zoker jeszcze mnie naszła taka refleksja, że to jest prawo popytu i podaży, typy chcą za to płacić a laski zwęszyły łatwy hajs, dla mnie to niczym się nie różni od tych wszystkich fame mma czy filmów vegi, jedni robią gówno/sprzedają się i szukają frajerów, którzy za to zapłacą ¯\_(ツ)_/¯

0

@Zoker tak całkiem serio mówiąc, to ja się nie dziwię takim rzeczom, o to właśnie chodzi, że to co jest za darmo jest dla każdego, a tutaj dostajesz coś specjalnego, ktoś ma dużo hajsu i go nie liczy może sobie wywalać na takie "głupoty", w sumie nie wiem jak działa dokładnie onlyfans nigdy tego nie odpalałem, ale jeśli to jest coś na zasadzie, że typ gada z laską na czacie, na kamerce i potem płaci za jakieś nudeski tooo jestem w stanie to zrozumieć, też bym wolał dostać na privka zdjęcie/filmik jakiejś realnej dupeczki niż oglądać porno w necie (może dlatego, że obejrzałem już wszystko :P )

0

@michal26 no właśnie taka to polska mentalność aby czcić klęski, och my naród męczenników :)

0

@czółkovsky kurde on jest zdrowy? :/ Źle to wygląda

14

@FCB24 o 12 lat za długo

0

@IronSanHybrid obydwie średniawki :(

0

@Zoker sędzia z Madrytu

0

@kkbarca słyszałem że zakopanie głowy ryby działa

29

@MesQueUnClub96 mogłeś napisać "Wg Bd RG i MN w BN"

1

@AnnaMarianna mała kaczka albo kurczak, lubię tak mówić :) jeszcze nie widziałem żeby któraś się obraziła, miłość na odległość xd piękne określenie, miałem dwie dziewczyny po 1.60 jedną nawet poniżej :)) duża różnica wzrostu wg mnie jest sexi
No cóż nie musisz mi wierzyć, ale nie ma chyba facetów, którzy nie lubią się przytulać z fajną baba, przecież wtedy multum endorfinek się wytwarza i człowiek jest szczęśliwy :)

0

@WarioWep to chyba normalne, że dorosłego już nie jarają marzenia z czasów gdy był dzieckiem, ja kupuję gry i nawet w nie nie gram :D ostatnio nabyłem sobie oculusa (i parę gier po 20$) i leży się kurzy, pieniądze po to są, żeby je rozwalać na głupoty jak już ma się życiowe fundamenty

7

@Transu96 królowa nauk nie kłamie, Eintracht wygrałby z Realem 5-1 a my z Chelsea 7-1, proste

0

@AnnaMarianna może ona jest ładna a Ty nie:p zamieńcie się strojami wtedy będzie można jakieś wnioski wysnuć
ja już mówiłem, mam 194cm a uwielbiam niskie dziewczyny, taka mała kaczka metr 60 w dresiku... Nic tylko brać i tulić :)

0

@AnnaMarianna kurde nie znam się na dreskach :D nie takie szeleściuchy, czy jakieś sportowe adidasa tylko w styluuuu nie wiem coś takiego?
https://media.pakuten.pl/122183-large_default/bezowy-komplet-dresowy-logowany-merete.jpg

dlaczego hipokryzja? nie napisałem, że nie szanuję, po prostu wydaje mi się, że kobieta, który ma do pokazania tylko ciało, nie ma nic więcej ciekawego do zaoferowania, 20x szybciej podszedłbym do dziewczyny w swetrze z pięknym uśmiechem i zalotnym wzrokiem niż do lambadziary z cyckami na wierzchu

nie ma czegoś takiego "jak powinna", bo to wygląda jakbym powiedział nooo zwiewna sukienka sięgająca do połowy uda, szpilki na 10cm i koniecznie *jakiś kolor* bielizna i wtedy może być moją żoną :D to tak nie działa :)
tak jak wspomniałem wyżej odpowiednio do okoliczności, classy i ze smakiem

0

@AnnaMarianna wyuzdane lambadziary są spoko... na imprezach... na jeden raz ¯\_(ツ)_/¯ jakbym zaprosił dupeczkę na spacer po parku i by przyszła jak na imprezę to bym jej powiedział


3

@AnnaMarianna no i klasykiem polecę "ładnemu we wszystkim ładnie" ;)

1

w sezonie 2005/2006 gdy zdobywaliśmy LM mieliśmy po jednym remisie w każdej rundzie a na koniec Arsenal pokonany rzutem na taśmę 2-1, teraz może być podobnie :)

2

@Odcinkowy Puyol był koksem :) jego się nie dało przepchnąć jak Erica, no ale cóż w niedalekiej przyszłości mam nadzieję, ze razem z Araujo będą tworzyć podstawową parę stoperów i będą się uzupelniać nawzajem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?