0

@4drian0 a nono, ee to już nie tak kolorowo, jeszcze jest wygrana realu przy remisie zwrot za 2.70, no ale podejrzewam, że jak wygrają to po dogrywce, bo do 90minuty bedzie 2-0 dla Liverpoolu :P

0

jestem laikiem bukmacherki, wygrana realu to jest ogólnie, że zdobędą LM czy wynik meczu do 90 minuty?

0

a kursik na real ciągle rośnie, już 3.80

0

o 3.30 było na real już jest 3.55 chyba all in trzeba iść

8

3minuty tyle czasu dzieliło Pepa od bycia wielkim, niestety i teraz jest już słaby i zawalił mecz xdd

0

@michal26 jedna żółta to olbrzymie minimum dla bałwanka, z kwitem w głowie też inaczej się gra, city kontrolowało mecz prawie do końca, no właśnie prawie, metrowe złamanie linii spalonego i bramkarz stojący aż piłką sama do niego doleci, potem to już obsrana drużyna na maksa i nabuzowany real, taki to był obraz meczu

0

I jeszcze przez nasze frajerstwo real sobie na spokojnie może szykować się na finał bez spiny w lidze :/

0

dobra jaki kursik na ten real, tym razem to już musi się udać

0

@Kitek1640 kto odszedł?

1

koniec z piłką na jakiś czas

1

@ElKamil przez 89 minut miał mecz pod całkowitą kontrolą

1

łydkowiec to debil :shrug:

0

@Jonyx ja nawet 2 stówki dałem :(

0

@wyrek jak widać wrzuteczki lepsze :(

1

weźcie zabierzcie to z ekranu

9

city jest upośledzone :D real musi strzelić to wali wrzuta za wrzutą, a ci nawijają i uj wie co próbują zrobić

3

oho leżakowanie się zaczyna :)

0

no niezle foden faulował

1

@marcinK0000 Barcelona jednak wciąż :)

0

@michal26 dwie pierwsze jego akcje i moglo być 0-3

0

jak można tak linie złamac

2

@Cobra303 wizjoner :)

1

@MrPGG w swoim stylu bo stracił :)

2

@Mankind od kiedy taki przepis jest? żółtą mozna dać po akcji

1

chciałbym aby ktoś kiedys mu złamał piszczel i nie dostał przy tym nawet kartki

4

o co chodzi? typ sie wpier##la dwa razy od tyłu i bez kwita? jaki cudem

0

no daj mu to zoltko!!!

0

@endriuuu2 przecież to napisałem:)) chociaż jak sam czytam to zdanie to się w nim zgubiłem xd w każdym razie, kazdy normalny odpowie "żadne" :)

0

@Kamiloza91 oby nie Betis bo to może znaczyć, że zabraknie tam Barcelony

0

@QQL5 w drzemeczkę to trzeba umić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?