karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 a nono, ee to już nie tak kolorowo, jeszcze jest wygrana realu przy remisie zwrot za 2.70, no ale podejrzewam, że jak wygrają to po dogrywce, bo do 90minuty bedzie 2-0 dla Liverpoolu :P
0
jestem laikiem bukmacherki, wygrana realu to jest ogólnie, że zdobędą LM czy wynik meczu do 90 minuty?
0
a kursik na real ciągle rośnie, już 3.80
0
o 3.30 było na real już jest 3.55 chyba all in trzeba iść
8
3minuty tyle czasu dzieliło Pepa od bycia wielkim, niestety i teraz jest już słaby i zawalił mecz xdd
0
@michal26 jedna żółta to olbrzymie minimum dla bałwanka, z kwitem w głowie też inaczej się gra, city kontrolowało mecz prawie do końca, no właśnie prawie, metrowe złamanie linii spalonego i bramkarz stojący aż piłką sama do niego doleci, potem to już obsrana drużyna na maksa i nabuzowany real, taki to był obraz meczu
0
I jeszcze przez nasze frajerstwo real sobie na spokojnie może szykować się na finał bez spiny w lidze :/
0
dobra jaki kursik na ten real, tym razem to już musi się udać
0
@Kitek1640 kto odszedł?
1
koniec z piłką na jakiś czas
1
@ElKamil przez 89 minut miał mecz pod całkowitą kontrolą
1
łydkowiec to debil :shrug:
0
@Jonyx ja nawet 2 stówki dałem :(
0
@wyrek jak widać wrzuteczki lepsze :(
1
weźcie zabierzcie to z ekranu
9
city jest upośledzone :D real musi strzelić to wali wrzuta za wrzutą, a ci nawijają i uj wie co próbują zrobić
3
oho leżakowanie się zaczyna :)
0
no niezle foden faulował
1
@marcinK0000 Barcelona jednak wciąż :)
0
@michal26 dwie pierwsze jego akcje i moglo być 0-3
0
jak można tak linie złamac
2
@Cobra303 wizjoner :)
1
@MrPGG w swoim stylu bo stracił :)
2
@Mankind od kiedy taki przepis jest? żółtą mozna dać po akcji
1
chciałbym aby ktoś kiedys mu złamał piszczel i nie dostał przy tym nawet kartki
4
o co chodzi? typ sie wpier##la dwa razy od tyłu i bez kwita? jaki cudem
0
no daj mu to zoltko!!!
0
@endriuuu2 przecież to napisałem:)) chociaż jak sam czytam to zdanie to się w nim zgubiłem xd w każdym razie, kazdy normalny odpowie "żadne" :)
0
@Kamiloza91 oby nie Betis bo to może znaczyć, że zabraknie tam Barcelony
0
@QQL5 w drzemeczkę to trzeba umić :)